چرا این نماد گروه خودرویی صف خرید سنگین بست؟

چرا این نماد گروه خودرویی صف خرید سنگین بست؟

نماد حاضر در بازار پایه زرد فرابورس امروز چهارشنبه 24 اسفند 1401 یکی از نماد‌هایی بود که به صف خرید نشست و مورد اقبال سهامداران قرار گرفت. چرا این نماد به صف خرید سنگین نشست؟

به گزارش نبض بورس، امروز چهارشنبه 24 اسفند 1401 شاخص کل با رشد بیش از 20 هزار واحد دوباره به کانال 1.8 میلیون واحدی بازگشت و این اتفاق در حالی رقم خورد که تنها 14 درصد نماد‌ها (96 نماد) در بازه قرمز رنگ بودند و 86 درصد از نماد‌ها سبزپوش معاملات امروز را تا لحظه نگارش این متن دنبال می‌کنند.

تا پایان نیمه اول بازار 88 نماد در صف خرید و 25 نماد در صف فروش می‌باشند. یکی از نماد‌هایی که به صف خرید نشست نماد خکرمان بود. این نماد گروه خودرویی و حاضر در بازارپایه زرد فرابورس 18 مین نمادی بود که سنگین‌ترین صف خرید را به خود اختصاص داد.

خکرمان با یک خبر خوب به صف خریدی نشست که ارزش آن 4.87 میلیارد تومان است. قدرت خریدار به فروشنده در این نماد 3.37 و ورود پول حقیقی به آن 1.24 میلیارد تومان بود.

خبر خوب برای سهامداران خکرمان چه بود؟

طبق اخبار منتشر شده سرمایه گذاری آرمان گستر پاریز (خکرمان) پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از 23 اسفند با نماد "خکرمان" در گروه خودرو و ساخت قطعات به عنوان صد و هشتاد و ششمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد.

شایان ذکر است گروه اقتصادی کرمان خودرو با سرمایه اسمی 500 میلیارد تومانی از 27 مرداد سال 97 در تابلو زرد بازار پایه حضور داشت و با تصویب مجمع فوق العاده، نام شرکت به سرمایه گذاری آرمان گستر پاریز تغییر یافت که اواخر آذر ماه اعمال شد.

نحوه عرضه اموال مازاد دولت در بازار سرمایه اعلام شد چطور برای معاملات مسکن کد رهگیری بگیریم؟ چالش‌های صنعت در سال 1402 ماهی قرمزها را در آب‌های آزاد رها نکنید بررسی حملات سایبری در ایران و سایر کشورها سیگنال نرخ دلار به بازار مسکن/ چگونه قیمت ملک 100 درصد... رشد اقتصادی کدام کشورها در سال 2023 شکوفا خواهد شد؟ مخالفت دولت با اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تغییر چیدمان سفره ندارها در 1401 ادامه روند کاهش و توقف تولید نفت در اقلیم کردستان عراق خریداران سکه بخوانند / حباب سکه افزایشی شد! شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 نیمه جنون دلار / پیش شرط نزولی شدن قیمت دلار در 1402 مسافران هوایی در صورت گرانفروشی یا تاخیر می‌توانند شکایت کنند اطلاعیه سازمان امور مالیاتی در خصوص الزام اتصال به سامانه مودیان سهام عدالت میلیونی در انتظار این افراد فارس من| برای لغو مصوبه شورای عالی کار به دیوان عدالت شکایت می کنیم/ سفره کارگر کوچک نشود جابه‌جایی 40 میلیون وسیله نقلیه در تعطیلات نوروز امسال نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ سخنگوی سازمان هواپیمایی: احتمال تاخیر در برخی از پروازها وجود دارد ترافیک در محورهای شمالی همچنان سنگین است شرایط دریافت وام فرزند دوم اعلام شد دولت به وعده مهار تورم عمل کند/ چرا نمایندگان کارگری مصوبه حداقل مزد را امضا کردند جزيیات جدید از خودروهای وارداتی شاهکار جدید رنو را ببینید + تصاویر شرایط دریافت وام فرزندآوری در 1402 + جزيیات سیاست‌های کلی اصل 44 تجلی نگاه رهبر انقلاب به نقش دولت در اقتصاد شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 آخرین خبرها از انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث سه میلیون خانه در کشور نیازمند نوسازی است جزيیات جدید از خودروهای وارداتی / متقاضیان بخوانند مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد نرخ بیکاری در 1402 کمتر می‌شود یا بیشتر؟ | مهمترین دلیل کاهش نرخ بیکاری در سال‌های اخیر سرمایه گذاری 8 میلیارد دلاری در چابهار سالانه 500 میلیون بشکه نفت خام در کشور هدر می رود!/ 50 درصد از اتلاف انرژی در کشور قابل بهینه‌سازی ا... ابرتورم در راه است؟ نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد مسافران هوایی می‌توانند شکایت کنند 3 ریشه‌ تورم مزمن در اقتصاد ایران بازگشت بیت کوین به کانال 29000 دلار پس از یک سال تردد از محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال ممنوع است قیمت دلار کولاک کرد | پیش بینی وحشتناک از قیمت دلار در روزهای آینده تفویض اختیار بخشودگی جرايم مالیاتی تا پایان اردیبهشت 1402 تمدید شد کاهش 25 درصدی بدهی خارجی کشور در دی ماه 1401 وزیر کار و تعاون: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است مصرف آب و برق مشترکان با حذف یارانه پرمصرف‌ها کاهش یافت چند توصیه به کشاورزان و باغداران برای مقابله با سرمازدگی وزیر کار: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ کیلویی چند؟