ثبت تراز عملیاتی 17میلیارد تومانی وملل در شهریور

ثبت تراز عملیاتی 17میلیارد تومانی وملل در شهریور

موسسه اعتباری ملل در شهریور ماه بیش از 520میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب کرد که نسبت به ماه گذشته 18درصد رشد داشته اما در مقایسه با متوسط 12ماه منتهی به...

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ موسسه اعتباری ملل در شهریور ماه سال 1400 توانست 17میلیارد تومان تراز عملیاتی مثبت داشته باشد که نسبت به ماه گذشته بیش از 144درصد افت داشته است.

«وملل» طی ماه گذشته، هفت هزار و 920میلیارد تومان تسهیلات به مشتریان خود اعطا کرده است. این میزان تسهیلات اعطایی، جهش 211درصدی را نسبت به ماه گذشته و در مقایسه با متوسط 12ماه منتهی به مرداد 1400، افزایش 60درصدی را نشان می‌دهد. 

این موسسه بیش از هفت هزار و 50میلیارد تومان تسهیلات وصولی دریافت کرد که در مقایسه با متوسط 12ماه منتهی به مرداد 1400، 282درصد افزایش یافته است. در بخش مانده تسهیلات اعطایی پایان دوره، ملل با افزایش چهار درصدی نسبت به ماه گذشته همراه شده و در مقایسه با متوسط 12ماه منتهی به مرداد 1400، 45درصد افزایش یافته است.

مانده اول ماه سپرده‌های سرمایه‌گذاری این موسسه با افزایش 45درصدی نسبت به متوسط 12ماه منتهی به مرداد 1400، عدد 31هزار و 345میلیارد تومان را ثبت کرده است.

تسهیلات اعطایی در بخش مشارکت مدنی، بیشترین افزایش را در بین اقسام مختلف تسهیلات به خود اختصاص داده است. وملل از هزار و 260میلیارد تومان با افزایشی 338درصدی به پنج هزار و 530میلیارد تومان در بخش مشارکت مدنی دست یافته است.

همچنین در بخش سایر تسهیلات نیز رشدی 82درصدی، نسبت به ماه گذشته ثبت کرده است. گفتنی است این موسسه در بخش تسهیلات فروش اقساطی نیز رشد 314درصدی داشته و در شهریور ماه بیش از 87میلیارد تومان تسهیلات در این بخش اعطا کرد. 

موسسه اعتباری ملل 281درصد بیشتر از ماه گذشته تسهیلات اعطا شده را وصول کرده و مبلغ هفت هزار و 50میلیارد تومان را ثبت کرده است. این رقم همچنین در مقایسه با متوسط 12ماه منتهی به مرداد 1400، 82درصد رشد داشته است.

local_offerبرچسب‌ها:
کسب تراز 87 میلیارد تومانی وملل / رشد 57درصدی درآمد تسهیلات اعطایی

کسب تراز 87 میلیارد تومانی وملل / رشد 57درصدی درآمد تسهیلات اعطایی

موسسه اعتباری ملل در تیرماه حدود 530میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب کرد که نسبت به ماه گذشته بیش از 13درصد و در مقایسه با متوسط 12ماه منتهی به خرداد 1400،...

EghtesadOnline.com/
عملکرد ماهانه «وملل» زیر ذره بین / کسب درآمد 470میلیارد تومانی موسسه اعتباری ملل از تسهیلات اعطایی

عملکرد ماهانه «وملل» زیر ذره بین / کسب درآمد 470میلیارد تومانی موس...

موسسه اعتباری ملل حدود 470میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب نمود که نسبت به ماه گذشته بیش از 30درصد رشد داشته است.

EghtesadOnline.com/
کسب درآمد 360میلیارد تومانی وملل از تسهیلات اعطایی / عملکرد اردیبهشت ماه وملل (2خرداد)

کسب درآمد 360میلیارد تومانی وملل از تسهیلات اعطایی / عملکرد اردیبه...

موسسه اعتباری ملل در اردیبهشت ماه 360میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب کرد.

EghtesadOnline.com/
"وملل" سهام این دو شرکت را نمی‌خواهد

"وملل" سهام این دو شرکت را نمی‌خواهد

موسسه اعتباری ملل سهام شرکت گروه توسعه اقتصاد ملل و شرکت سهامی فرش ایران را واگذار می کند.

BourseNews.ir/
"وملل" در اندیشه فروش پروژه مروارید

"وملل" در اندیشه فروش پروژه مروارید

موسسه اعتباری ملل از پروژه مروارید واقع در تهران خیابان شریعتی خیابان مهنا را واگذار می کند.

BourseNews.ir/
بازدهی 2.6درصدی «وملل» در هفته افت شاخص کل

بازدهی 2.6درصدی «وملل» در هفته افت شاخص کل

موسسه اعتباری ملل با نماد «وملل» در بازار سرمایه شناخته می‌شود.

EghtesadOnline.com/
توجه حقوقی‌ها به «وملل» جلب شد

توجه حقوقی‌ها به «وملل» جلب شد

موسسه اعتباری ملل با نماد «وملل» در بازار سرمایه شناخته می‌شود و در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری قرار دارد.

EghtesadOnline.com/
تقسیم سود 140 ریالی در مجمع "وملل"

تقسیم سود 140 ریالی در مجمع "وملل"

موسسه اعتباری ملل در تاریخ 1399/09/15 مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

BourseNews.ir/
سهامداران "وملل" آماده باشند

سهامداران "وملل" آماده باشند

موسسه اعتباری ملل زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

BourseNews.ir/
"وملل" به مجمع می رود

"وملل" به مجمع می رود

موسسه اعتباری ملل مجمع عمومی درتاریخ 1399/09/15 برگزار می کند.

BourseNews.ir/
وعده ارزانی تخم‌ مرغ محقق شد؟ رییسی که پاشنه آشیل بازار سرمایه را می شناخت... نرخ تورم نقطه‌ای ماهانه 4.5 درصد کاهش یافت تخم مرغ ارزان شد؟ زیان 1٫9 هزار میلیارد تومانی دارا یکم در 6 ماه / بازدهی دارا یکم در نیمه اول امسال چقدر بود؟ حذف قیمت‌گذاری دستوری خودرو پیگیری می‌شود نرخ جدید مرغ اعلام شد هزینه خانوار‌ها در مهرماه کاهش یافت درج یک شرکت ساختمانی در فرابورس ایران برنامه‌ریزی خوب سایپا در تولید و برنامه‌ریزی مالی ارزش سهام عدالت امروز 1 آبان چرا بورس امروز منفی شد؟ کودکان چگونه می‌توانند درآمد کسب کنند؟ چه کسانی مشمول وام 12 میلیونی هستند؟ رشد حجم و ارزش معاملات در بورس کالای ایران مسکن نیمی از هزینه‌های خانوار‌ها را می‌بلعد! راه اندازی صندوق املاک و مستغلات در گام آخر قیمت مسکن حمایتی چقدر است؟ ساختمانی‌ها توان رشد ندارند! رشد حجم و ارزش معاملات در بورس کالای ایران مجلس در انتظار بررسی تغییر قیمت‌گذاری دلاری پتروشیمی‌ها شاخص کل بورس در اولین روز آبان 28 هزار واحد ریخت ورود چین به پروژه‌های مسکن در ایران تايید شد صندوق‌های بورسی املاک و مستغلات، در آستانه راه‌اندازی تاریخ واریز سود شستا افزایش قیمت طلا و سکه افت شاخص بورس در نخستین روز آبان‌ماه شاخص در آستانه از دست دادن کانال 1٫4 میلیون واحدی / بورس کی مثبت می‌شود؟ اصلاح ابلاغیه شرایط موسسین یا سهامداران نهادهای مالی بانک ملت کنفرانس اطلاع رسانی برگزار کند " وبملت " تا نیمه آبان تعلیق شد/فردا، بازگشایی "کلوند"، "خمهر" و "دانا" آتش‌سوزی بزرگ در بندرعباس و قطع برق چندین محله یک گام تا راه‌اندازی صندوق املاک و مستغلات در بازار سرمایه بانک رفاه کارگران، مسابقات دوره ای "هوش حفاظتی" برگزار می کند وضعیت سبد سهام عدالت در اولین روز آبان ماه آیفکس قرمز ماند 7 میلیارد برگه بهادار دست‌به‌دست شد ریزش 28 هزار واحدی شاخص کل بورس در اولین روز هفته زمان واریز سود سهامداران شستا هشدار درباره احتمال تبدیل ایران به واردکننده گاز! آخرین وضعیت جاماندگان سهام عدالت ربات ها را خاموش کنید تا بورس نفس بکشد ریزش 28688 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات دو بازار از 15.5 هزار میلیارد تومان فراتر رفت تصمیمی جدی برای تغییر فرمول محاسبه پتروشیمی‌ ها اعلام نشده است نمای پایانی بورس(1 آبان1400) / شاخص کل با افت 28هزار واحدی معاملات را به پایان برد جزییات تغییر فرمول قیمت‌ گذاری محصولات پتروشیمی «صندوق پروژه‌ها» روش مناسب سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن قرمزی شاخص کل در نخستین روز آبان ماه صندوق املاک و مستغلات در آستانه راه اندازی اطلاع‌رسانی ابعاد تغییر فرمول قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی؛ به زودی