دلیل تاخیر در پرداخت سهمیه سوخت مسافربر‌های اینترنتی

دلیل تاخیر در پرداخت سهمیه سوخت مسافربر‌های اینترنتی

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: قرار است حداکثر تا دهم هر ماه، اطلاعات پیمایش مسافربر‌های اینترنتی به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برسد و سهمیه آن‌ها واریز شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، فاطمه کاهی، درباره تاخیر در واریز سهمیه سوخت تاکسی‌ها و آژانس‌های اینترنتی به دلیل فعال نبودن سامانه سماس (سامانه ملی اطلاعات سفر) ضمن تاکید بر این که وزارت کشور متولی راه‌اندازی این سامانه است، گفت: این دسته از خودرو‌ها به صورت اعتبار ریالی سهمیه می‌گیرند و نمی‌توان به صورت لیتری در ابتدای هر ماه مانند سایر خودرو‌های شخصی برای آن‌ها نیز سهمیه سوخت واریز کرد.

او گفت: باید یک عملکرد مشخصی از طرف وزارت کشور که متولی بررسی عملکرد تاکسی‌ها و آژانس‌های اینترنتی است به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام و صحت‌سنجی شود. به محض دریافت اطلاعات، شرکت ملی پخش نیز عینا مواردی که مورد تایید وزارت کشور است را برای آن‌ها شارژ می‌کند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد: وزارت نفت و وزارت کشور، هر دو در کارگروه سوخت برای تامین سوخت ناوگان حمل و نقل حضور دارند، بنابراین وزارت کشور در جریان این مشکلات قرار دارد. در هر حال قرار بر این شده که از این به بعد، حداکثر تا دهم هر ماه، این اطلاعات به دست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برسد و سهمیه عملکردی این رانندگان را شارژ کنیم.

او گفت: چون سهمیه این خودروها به صورت اعتبار ریالی است، با وجود تاخیر نیز مشکلی در اصل سهمیه به وجود نمی‌آید، زیرا آنها در نوبت‌های بعدی نیز می‌توانند از اعتبار خود استفاده کنند؛ یعنی، قابل جبران است و دچار ضرر و زیان نمی‌شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آخرین اخبار حوزه انرژی را از صفحه انرژی و کالای تجارت‌نیوز دنبال کنید.

خبر فوق‌العاده اسنپ برای رانندگان: لحظه‌ای تسویه کنید!

خبر فوق‌العاده اسنپ برای رانندگان: لحظه‌ای تسویه کنید!

احتمالا شما هم به‌عنوان مسافر تاکسی‌های اینترنتی با درخواست کارت به کارت از سوی کاربران راننده مواجه شده‌اید.

Bartarinha.ir/
درخواست واکسیناسیون رانندگان تاکسی اینترنتی

درخواست واکسیناسیون رانندگان تاکسی اینترنتی

مدیرعامل اسنپ در توییتر مطرح کرد: درخواست در اولویت واکسن قرار گرفتن راننده‌های تاکسی اینترنتی.

Bartarinha.ir/
سهمیه سوخت رانندگان چه شد؟/ رانندگان اسنپ و تپسی از بهمن سهمیه نگرفته‌اند

سهمیه سوخت رانندگان چه شد؟/ رانندگان اسنپ و تپسی از بهمن سهمیه نگر...

رانندگان تاکسی‌های آنلاین از بهمن سهمیه سوخت نگرفته‌اند. این موضوعی است که رضا الفت‌نسب، عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: «در حال پیگیری از وزارت کشور و نامه‌...

TejaratNews.com/
خرید سوپرمارکتی با سوپر اپلیکیشن اسنپ

خرید سوپرمارکتی با سوپر اپلیکیشن اسنپ

کمپین تبلیغاتی جدید سوپرمارکت اسنپ با تاکید بر دو مزیت ارسال سریع و تخفیف‌های ویژه‌ی این سرویس با شعار‌هایی از جمله «تخته گاز میارم برات» و «کف قیمت میارم برات» از تاریخ 4 اردیبهشت آغاز شده و تا 3 خرد...

Bartarinha.ir/
پاسخ مدیرعامل اسنپ به شکایت یکی از مسافران

پاسخ مدیرعامل اسنپ به شکایت یکی از مسافران

امنیت سفر یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های اسنپ است. برای حفظ این امنیت اقدامات مختلفی انجام می‌دهیم تا همه مسافرانمان تجربه خوبی از سفر با اسنپ داشته باشند.

Bartarinha.ir/
رییس هیات مدیره اسنپ فود به ابهام‌ها درباره اعتراض پیک‌های موتوری پاسخ داد

رییس هیات مدیره اسنپ فود به ابهام‌ها درباره اعتراض پیک‌های موتوری ...

اعتراض و در برخی موارد اعتصاب پیک‌های اسنپ فود سبب شده تا این شرکت در اطلاعیه‌ای کوتاه داخل اپلیکیشن خود اعلام کند که «به علت مشکل پیش آمده در فرآیند ارسال و به جهت حفظ کیفیت سرویس دهی، امکان سفارش به...

Bartarinha.ir/
رییس هیات مدیره اسنپ فود: ما فروشنده دارو نیستیم، داروخانه‌ها را آنلاین می‌کنیم

رییس هیات مدیره اسنپ فود: ما فروشنده دارو نیستیم، داروخانه‌ها را آ...

آمازون چند روز پیش از سرویس جدید ارايه داروهای نسخه‌ای به نام «داروخانه آمازون» (Amazon Pharmacy) رونمایی کرد؛ اقدامی که می‌تواند یک گام بزرگ برای تحول صنعت خدمات درمانی باشد.

Bartarinha.ir/
زمان عرضه اولیه «تپسی» اعلام شد

زمان عرضه اولیه «تپسی» اعلام شد

مدیرعامل تپسی از همکاری مدیرعامل سازمان بورس اوراق بهادار و شرکت فرابورس برای رفع موانع و پذیرش تپسی در بازار سرمایه قدردانی کرد و گفت: عرضه اولیه تپسی اوایل زمستان انجام خواهد شد.

TejaratNews.com/
تصمیم ستودنی اسنپ: زنان سرپرست خانوار کمیسیون ندهند

تصمیم ستودنی اسنپ: زنان سرپرست خانوار کمیسیون ندهند

اسنپ بار دیگر طرح معافیت زنان سرپرست خانواده از پرداخت کمیسیون را اجرا می‌کند.

Bartarinha.ir/
یک راننده اسنپ چقدر درآمد دارد؟

یک راننده اسنپ چقدر درآمد دارد؟

این روز‌ها که شرایط اقتصادی و شیوع کرونا تقریبا تمام کسب‌و‌کار‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده، بسیاری از مردم به فکر راه‌های جدیدی برای کسب درآمد هستند.

Bartarinha.ir/
افزایش قیمت اسنپ و تپسی با کدام مجوز؟

افزایش قیمت اسنپ و تپسی با کدام مجوز؟

پس از نزدیک به دو ماه خانه‌نشینی، حالا مردم به سر کارهای خود بازگشته‌اند. خیابان‌ها شلوغ شده است و رونق به کار تاکسی و اتومبیل‌های کرایه و البته تاکسی‌های اینترنتی برگشته است.

Bartarinha.ir/
«اسنپ تریپ» 34 نیروی خود را تعدیل کرد

«اسنپ تریپ» 34 نیروی خود را تعدیل کرد

اسنپ تریپ، سرویس فعال در حوزه گردشگری آنلاین در بیانیه‌ای خبر از تعدیل 34 نفر از نیرو‌های خود را داده است.

BourseNews.ir/
آیا "اسنپ" به شرایط خروج رسید!

آیا "اسنپ" به شرایط خروج رسید!

در زمان ورود استارت آپ به بازار سرمایه، خروج مدیران کلیدی از استارت آپ به نحوی انجام شود که مشکلی در عملکرد استارت آپ ایجاد نشود.

BourseNews.ir/
لوگو جدید تپ‌سی با هویت برند تازه رونمایی شد
BourseNews.ir/
پاسخی برای کاهش کاربران "اسنپ"

پاسخی برای کاهش کاربران "اسنپ"

قطعی اینترنت و محدودیت‌های ایجاد شده در این زمینه را می‌توان امری تاثیرگذار بر کسب و کار‌های اینترنتی عنوان کرد.

BourseNews.ir/
تورم زمین تک‌رقمی شد نیمه مربیان زیر تابلوی بورس انتشار صورت‌های مالی 12 ماهه "وساپا" مهم‌ترین اخبار بورسی 25 اردیبهشت قبل از شروع بازار سبد معیشت حداقلی؛ 9میلیون و 120هزار تومان تا 10روز آینده برق خانگی محدودیت ندارد بیشتر بدهکاران، محصول دوره احمدی‌نژاد هستند پیش‌بینی بورس امروز 25 خرداد اگر روحانی نبود| کاهش 50 درصدی تقاضای عرضه اولیه در بورس/ از سود 300 درصدی تا صف فروش پس از یک هفته صاحبان املاک چقدر ضرر می‌کنند؟ / قطع یارانه فشار بیشتر روی مستاجران منابع ارزی سال‌های تحریم کجا خرج شد؟/ واردات مرغ شاخدار و سنگ‌پا! افزایش 15 تا 20درصدی کنسرو ماهی از تیرماه پاسخ وزیر اقتصاد به برخی اظهار نظرهای بورسی در مناظرات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری قیمت خودرو افزایش یافت ارزش سبد سهام عدالت امروز 24 خرداد چقدر شد؟ قیمت نیم سکه به 5800000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/24 تاکید نماینده مجلس بر نقش موثر سایپا در رونق تولید کشور ماجرای آزادسازی قیمت خودرو چه شد؟ تورم سويیس بالاخره مثبت شد! پیش‌بینی قیمت طلا فردا 25 خرداد / احتمال کاهش قیمت طلا وجود دارد؟ یک اسباب کشی لاکچری/تاس گمشده شطرنج اقتصاد ایران رشد سنگین رمزارزها در معاملات امروز/ بیت کوین 12 درصد بالا رفت پیش‌بینی بورس 25 خرداد / نقدینگی جدید به بازار باید تزریق شود اعلام نتایج فروش فوق‌العاده محصولات سایپا + لیست برندگان سود 271 ریالی هر سهم "وتوس" چرا امروز بیت کوین و ارزهای مجازی مثبت شدند؟ "وسفارس" از محل واگذاری سهام درآمد نداشت قیمت هر متر آپارتمان در شیراز چقدر است؟ / قصرالدشت 33 میلیون تومان لوفت‌هانزا پرواز‌هایش به ایران را افزایش می‌دهد جلوگیری از رانت با عرضه کالاها در بورس دستگیری بیش از هزار نفر در چین به اتهام پولشویی با ارز دیجیتال قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | افزایش قیمت دلار در نیمه دوم بازار/ نگاه معامله... بازدید ريیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور از پالایشگاه ایرانول افزایش قیمت بنزین تصمیم حاکمیتی بود پیش‌فروش بندر جاسک تکذیب شد هکر‌ها سراغ رمزارز مونورو رفتند احتمال کمبود برنج خارجی در کشور صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد خدمتی نوین از بانک اقتصادنوین/ سامانه «نما چک» راه‌اندازی شد صندوق پیشتاز کارگزاری مفید در رتبه اول صندوق‌های سهامی بازار سرمایه "خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود واکنش زنگنه به صحبت‌های کاندیدا‌ درباره قرارداد کرسنت بورس امروز 24 خرداد چگونه تمام شد؟ رشد پنج درصدی شستا در سومین روز معاملاتی هفته / شستا به صف خرید نشست سهامداران پارس خودرو بخوانند (24خرداد) / خپارس برای دومین روز متوالی صعودی شد شاخص بورس با رشد حدود 9 هزار واحدی مثبت شد سهامداران شپنا توجه کنند (24خرداد) / ادامه رشد شپنا با صف خرید 40میلیونی قراردادهای اجاره تمدید می‌شوند؟ ارزش سهام عدالت من (24خردادماه)

در حال بارگیری...