سگ جدید در بازار رمزارزها خریدار پیدا کرد

سگ جدید در بازار رمزارزها خریدار پیدا کرد

در مدتی کوتاه چند هفته ای، توکن BONK که یک میم کوین جدید در شبکه سولانا است و از میم‌کوین معروف شیبا اینو الگوبرداری...

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط پلتفرم GeckoTerminal، توکن Dogwifhat (WIF) که بر پایه‌ی میم Dogwifhat در شبکه سولانا ساخته شده، از زمان عرضه خود در یک ماه اخیر، رشدی شگفت‌آور معادل 227,000درصد را تجربه کرده است. قیمت این توکن از کمتر از یک صدم سنت به حدود 0.19 دلار در زمان انتشار اخبار افزایش یافته و ظرف 24ساعت اخیر، تحسین برانگیز 125درصد رشد کرده است.

به نظر می‌رسد خرید و فروش این توکن پس از دوشنبه گذشته، زمانی که Dogwifhat از سد یک سنت عبور کرد، شتاب قابل‌توجهی پیدا کرده است. توکن WIF از آن زمان به ارزش بازار قابل‌توجهی بالغ بر 135 میلیون دلار دست یافته و تنها در 24 ساعت گذشته، بیش از 38 میلیون دلار حجم معاملات داشته است.

در این میان، داستان‌های شگفت‌انگیزی هم از پیشگامان اولیه Dogwifhat در حال پخش شدن است. به گزارش شرکت اطلاعاتی Arkham، یکی از این معامله‌گران که در روز راه‌اندازی، مقدار 300 دلار توکن WIF خریده بود، اکنون بیش از 150 هزار دلار دارایی دیجیتالی دارد:

سایر کاربران X (توییتر سابق) نیز ادعا کرده‌اند که صدها هزار دلار از افزایش سرسام‌آور این توکن به دست آورده‌اند.

پروژه Dogwifhat فراتر از بخش میم‌کوین‌ها، به بازار NFTها نیز گسترش یافته است. مجموعه‌ای از 550 توکن NFT متعلق به Dogwifhat Solana که در این ماه راه‌اندازی شد، در حال حاضر ارزش خود را افزایش داده‌ و در زمان نگارش این خبر، ارزان‌ترین قطعه این مجموعه با قیمت 13.2 SOL یا 955 دلار به فروش می‌رسد. همین چند روز پیش، این NFTها با قیمتی کمتر از 15 دلار فروخته می‌شدند.

بسیاری از فعالان بازار، این رویدادها را اثباتی بر صعود گسترده‌تر سولانا و برتری این شبکه نسبت به اتریوم می‌دانند.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد