بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به باشگاه 100هزار...

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به باشگاه 100هزار...

«روح الله قاسمیان» در جمع خبرنگاران گفت: منابع بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه کشور از مرز 100هزار میلیارد تومان عبور کرد.

«روح الله قاسمیان»، مشاور مدیرعامل و ريیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک در جمع خبرنگاران گفت: با استقبال گسترده مردم از بانکداری قرض‌الحسنه و اشاعه این فرهنگ الهی در جامعه، منابع بزرگترین بانک تخصصی قرض‌الحسنه کشور از مرز 100هزار میلیارد تومان گذشت.

وی گفت: رشد منابع این بانک در سال‌های گذشته بیشتر از رشد نقدینگی بوده که معنای آن افزایش سهم بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از بازار پولی بانکی کشور است.

قاسمیان همچنین اظهار داشت: نخستین بانک قرض‌الحسنه کشور در طول 15 سال فعالیت خود، 12 میلیون و 245هزار فقره وام به ارزش 166هزار میلیارد تومان پرداخت کرده است.

افتخار خدمت به حدود 13 میلیون مشتری خوش‌حساب

وی درباره تعداد مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: این بانک با جذب بیش از 12 میلیون و 700هزار نفر مشتری، خوش حساب‌ترین مشتریان شبکه بانکی کشور را در اختیار دارد، زیرا نسبت مطالبات به مصارف این بانک کمتر از نیم درصد بوده و در شبکه بانکی بهترین عملکرد به شمار می‌رود.

قاسمیان اظهار کرد: از جمله دلایل اقبال مردم به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، فعالیت این بانک در حوزه قرض‌الحسنه است؛ به‌طوری که وام‌های پرداختی این بانک همگی قرض‌الحسنه بوده و کارمزدی بین صفر تا حداکثر 4 درصدی دارد.

ريیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افزود: این بانک با پیشتازی در ارايه خدمات غیرحضوری، زمینه تسهیل شدن فرآیند دریافت خدمات را برای مشتریان فراهم کرده است. مواردی همچون افتتاح حساب آنلاین، درخواست وام آنلاین، کارت هدیه آنلاین، احراز هویت آنلاین سجام و سفته الکترونیکی از جمله خدماتی است که این بانک به شبکه بانکی معرفی کرده است.

وی در همین رابطه افزود: در دوره مدیریت جدید، بهبود زیرساخت‌ها و تکمیل سامانه‌های حوزه فناوری اطلاعات از جمله مواردی است که در دستور کار قرار گرفته است. ارايه پیشخوان (شعبه مجازی) و سفته الکترونیکی نیز در همین راستا و برای تکمیل زنجیره خدمات الکترونیکی بانک صورت گرفته است.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بر مدار سیاست‌های کلان کشور حرکت می‌کند

قاسمیان در بخش دیگری از سخنان خود بر پیگیری جدی سیاست‌های نهادهای بالادستی همچون وزارت اقتصاد و بانک مرکزی از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تاکید کرد و گفت: این بانک با تسهیل شرایط پرداخت وام تا کنون بیش از 150هزار فقره وام بدون ضامن به متقاضیانی که شرایط دریافت این وام را داشته‌اند پرداخته است.

وی در همین رابطه افزود: این بانک در راستای عمل کردن به فرمایش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست‌های حمایتی از بنیان خانواده، تا کنون بیش از 8100 فقره وام فرزندآوری به ارزش تقریبی 3120 میلیارد ریال پرداخت کرده است. تنها در سه ماهه نخست سال 1401 بیش از 8500 فقره وام ازدواج به ارزش بیش از 11هزار و 400 میلیارد ریال پرداخت کرده و تعداد کل وام‌های ازدواج پرداختی از سوی این بانک به 384هزار فقره و مبلغ 87هزار و 600 میلیارد ریال می‌رسد.

افزایش سقف وام قرض‌الحسنه برای بیشتر شدن قدرت خرید مردم

روح الله قاسمیان با اشاره به تورم و مشکلات اقتصادی ایجاد شده بر اثر تحریم های استکبار جهانی بیان داشت: وجود تورم در جامعه باعث شده که دریافت وام، یکی از بهترین روش‌ها برای پیشرفت مالی مردم باشد، زیرا با دریافت وام، دیگر به پرداخت پول یک‌جا برای خرید مسکن، خودرو، کالاو... نیازی نیست.

وی افزود: در گذشته سقف وام قرض‌الحسنه برای اشخاص حقیقی 50 میلیون تومان بود که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، از میزان کارآمدی آن نسبت به گذشته کاسته شده و مشکلات کمتری را حل می‌کرد.

ريیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط مدیران محترم بانک‌های قرض‌الحسنه در بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و با هدف گره‌گشایی از مشکلات آحاد جامعه، این مبلغ به 200 میلیون تومان با دوره بازپرداخت حداکثر 60 ماهه افزایش پیدا کرد.

وی افزود: همچنین سقف وام اشتغال‌زایی برای کسب‌وکارهای خرد و کوچک، اعطایی به اشخاص حقوقی نیز به مبلغ 500 میلیون تومان و دوره بازپرداخت حداکثر 84 ماهه افزایش یافت.

برگزاری مجمع عمومی صف و ستاد بانک با هدف توسعه فرهنگ پاسخگویی

ريیس اداره کل روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: این بانک با هدف بهبود و ارتقای عملکرد خود در سال 1401 نسبت به سال گذشته، مجامع عمومی صف و ستاد را به‌صورت فصلی برگزار می‌کند. مجمع عمومی صف و ستاد بانک با هدف توسعه فرهنگ پاسخگویی در تمام لایه‌های اجرایی بانک، برای بررسی وضعیت همه مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سراسر کشور برگزار می‌شود و مجمع بعدی (مربوط به تابستان 1401) در مهر ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین مدیریت شعب هر یک از استان‌ها نیز مجمع عمومی صف و ستاد استان خود را برگزار می‌کند و بررسی جزيی‌تر درباره عملکرد شعب استان و تصمیم‌گیری درباره آن در مجمع استانی انجام خواهد شد.

قاسمیان اظهار کرد: در پایان جلسه مجمع عمومی صف و ستاد نیز از استان‌های برتر تقدیر و تشکر صورت گرفت که مدیریت شعب استان‌های خوزستان، اصفهان، هرمزگان و بوشهر به‌ترتیب بهترین عملکرد را در بین مدیریت شعب استان‌های مختلف کشور داشتند.

پاسخگویی منظم و مستمر بانک به مشتریان

مشاور مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تاکید بر اهمیت پاسخگویی منظم و مستمر به مشتریان، گفت: افزایش سرعت و دقت پاسخگویی در مکالمات، بهبود فرایند پیگیری امور مشتریان، ارتقای میزان تماس‌های ورودی همزمان، تمرکز بر تجربه و آموزش کارکنان و غیره از جمله اقداماتی است که موجب افزایش 93 درصدی رضایتمندی مشتریان در چند ماه اخیر شده است.

وی ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته در سال جاری، درصد تماس‌های پاسخ داده شده توسط کارشناسان 30 درصد افزایش یافته و تعداد تماس‌های پاسخ داده نشده با کاهش 1500 درصدی روبرو بوده است. شاخص سطح استاندارد پاسخگویی(SLA) در حال حاضر و با بهبود روندها به سطح بسیار مطلوب 95 درصد رسیده که این امر موجب افزایش رضایت مشتریان نیز شده است.

قاسمیان گفت: مرکز ارتباط با مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته پاسخگوی سوالات و پیگیر مشکلات احتمالی مشتریان است. هوشمندسازی مرکز پاسخگویی به تماس‌های مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، راه‌اندازی واحد CRM جهت پرستاری مشتریان و راه‌اندازی سیستم پاسخدهی آنلاین در وب‌سایت بانک در دستور کار قرار دارد و در آینده نزدیک شاهد ارايه خدمات بیشتر و بهتر در عرصه بانکداری خواهیم بود.

قاسمیان تصریح کرد: اقدامات خوبی از سال گذشته در حوزه اجرای منویات و رهنمودهای مدیرعامل محترم بانک در زمینه منابع انسانی و با هدف تحول اساسی در حوزه شایسته سالاری، جانشین‌پروری، شناسایی نیروهای کارآمد و نگهداشت نیروی انسانی صورت گرفته است.

وی در پایان اعلام کرد: در آینده نزدیک طرح‌ها و پروژه‌های جدید بانکی مورد نیاز مشتریان در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران رونمایی خواهد شد.

پایان همکاری فطانت با بانک مرکزی در بانک آینده/ سرپرست جدید معرفی شد

پایان همکاری فطانت با بانک مرکزی در بانک آینده/ سرپرست جدید معرفی ...

با پایان ماموریت 31 ماهه بانک مرکزی به محمد فطانت در بانک آینده، نهاد ناظر بازار پولی کشور برای این بانک بحران زده به دنبال سکاندار جدیدی است.

MehrNews.com/
شرایط دریافت وام فوری 500 میلیون تومانی بانک ملت | وام فوری با سود کم و بدون ضامن

شرایط دریافت وام فوری 500 میلیون تومانی بانک ملت | وام فوری با سود...

بانک اول - بانک ملت در جدید ترین طرح تسهیلاتی خود با معرفی طرح شایان تا سقف 500/000/000 تومان بر اساس معدل حساب به...

MosalasOnline.com/

وام 200 میلیونی بانک ملت | واکم آسان با سود کم

دو بانک برای پروژه نهضت مسکن پای کار آمدند

دو بانک برای پروژه نهضت مسکن پای کار آمدند

پس از گذشت حدود 9 ماه از آغاز پروژه نهضت ملی مسکن، سرانجام دو بانک دیگر بجز بانک مسکن وارد فرآیند پرداخت تسهیلات شده و البته انعقاد قرارداد عاملیت را به بانک مسکن واگذار کرده‌اند.

Isna.ir/
مجلس نسخه بانک مرکزی را به زودی می‌پیچد

مجلس نسخه بانک مرکزی را به زودی می‌پیچد

نظری؛ عضو هیيت ‌ريیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست‌های پولی کشور را بانک مرکزی و سیاست‌های مالی کشور...

Gostaresh.news/
بانک مرکزی: تورم در ماه‌های آینده کاهش می‌یابد

بانک مرکزی: تورم در ماه‌های آینده کاهش می‌یابد

اقتصاد کلانتسنیم نوشت :بانک مرکزی اعلام کرد تورم ماهانه اقلام خوراکی از 25.4 درصد در خردادماه به 5.7 درصد در تیرماه کاهش یافت. کاهش حدود 20 واحد درصدی تورم اقلام خوراکی از خرداد تا تیر، به وضوح پایان ...

KhabarOnline.ir/
جزییات جلسه مشترک ريیس کل بانک مرکزی و ريیس...

جزییات جلسه مشترک ريیس کل بانک مرکزی و ريیس...

مجید عشقی، ريیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: قرار بر این شد که در خصوص نرخ بهره بین بانکی، موضوع مدیریت شود و با...

Gostaresh.news/

نرخ بهره بین بانکی کنترل می‌شود / دغدغه بازار سرمایه، دغدغه بانک مرکزی هم هست

خالص بدهی بخش دولتی به بانک مرکزی منفی شد

خالص بدهی بخش دولتی به بانک مرکزی منفی شد

دولت در راستای کنترل تورم اصلاحاتی را شروع کرده و استقراض از بانک مرکزی را به‌تدریج کاهش داده و حتی خالص بدهی بخش...

EghtesadOnline.com/

بودجه یارانه 300 و 400 هزار تومانی کمتر از مجموع بدهی 275 هزار میلیاردی دولت و بانک‌ها به بانک مرکزی...

تامین مالی «غیر تورمی» ‌تولید، در دستور کار بانک مرکزی

تامین مالی «غیر تورمی» ‌تولید، در دستور کار بانک مرکزی

مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی در تويیتی اعلام کرد: ارزش اوراق گام در یک ماه از 7.5 هزار میلیارد تومان گذشت.

MehrNews.com/

تامین مالی غیرتورمی ‎تولید اولویت بانک مرکزی/ انتشار ‎7 هزار و 560 میلیارد تومان اوراق گام در یک ماه

بانکها چقدر تسهیلات قرض الحسنه دادند؟

بانکها چقدر تسهیلات قرض الحسنه دادند؟

بررسی عملکرد بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور بیانگر این است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی تا پایان فروردین ماه سال جاری در مقایسه با اسفند سال گذشته رشد 28.5 درصدی داشته است.

Isna.ir/
چاپ پول در کدام دوره بانک مرکزی بیشتر بوده؟

چاپ پول در کدام دوره بانک مرکزی بیشتر بوده؟

دولت قبل در 2ماه نخست سال گذشته 36 هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی استقراض کرد اما در سال جاری این رقم نزدیک به صفر...

Borna.news/
تعیین ضرب‌الاجل مدیرعامل بانک ملت برای پرداخت حداکثر 15 روزه تسهیلات ازدواج

تعیین ضرب‌الاجل مدیرعامل بانک ملت برای پرداخت حداکثر 15 روزه تسهیل...

به دنبال تاکید دیروز ريیس‌جمهور برای تسهیل پرداخت وام ازدواج به زوج‌های جوان، مدیرعامل بانک ملت در بخشنامه‌ای خطاب به...

Borna.news/
رشد بازار سرمایه به توسعه اقتصاد کشور منجر خواهد شد بازنشستگانی که کمتر از 10 سال حق بیمه دارند، حقوق دریافت می کنند رشد صادرات کالا از ایران به مقصد اروپا+ اینفوگرافی دریافت مستمری فرد بیمه شده بازنشسته با سابقه کمتر از 10 سال کاهش هروزه قیمت مرغ در بازار | قیمت مرغ کیلویی چند؟ قیمت انواع مرغ +جدول خبر فوری از افزایش حقوق بازنشستگان | واریزی جدید برای بازنشستگان امشب؟ سکه طرح قدیم 14 میلیون و 350 هزار تومان/ طلا ارزان‌تر شد اعلام میزان مستمری صندوق‌های بازنشستگی قیمت های جدید ساعت هوشمند در بازار قیمت روز انواع تلفن همراه +جدول آغاز خرید خودرو بدون قرعه کشی | خرید خودرو به قیمت کارخانه قیمت میوه و تره بار + جدول قیمت روز گوشت قرمز +جدول خبر مهم دولت برای یارانه بگیران | کالابرگ الکترونیک ماه آینده اجرایی می شود؟ قیمت طلا، سکه و ارز امروز 23 مرداد ماه/ سقوط قیمت طلا... واردات با کدام رمز ارزها مجاز است؟آیا برای اقتصاد ایران مفید است؟ واریزی جدید 1 میلیون و 200 هزار تومانی در جیب این افراد | واریزی جدید دولت را چه کسانی می گیرند؟ قیمت فروش وام ازدواج اعلام شد! امضای تفاهمنامه جدید توسط بانک سپه برق در مصر سهمیه بندی می شود همیشه نفرین؟! وام فوری 200 میلیون تومانی | نحوه دریافت وام فوری + مبلغ اقساط ریزش 500 هزار تومانی قیمت سکه/ نرخ جدید؛ 14 میلیون و 300 هزار تومان بیماری اقتصاد دیگر با قرص‌ و دوا درمان نمی‌شود/... قیمت دلار در بازار توافقی به 28 و 700 تومان رسید مشکلی برای تامین برق در مرزهای خوزستان وجود ندارد افزایش حجم تجارت روسیه و چین به 200 میلیارد دلار زمان ثبت سفارش خودرو در بورس کالا ابلاغ شد قیمت دلار صرافی ملی امروز یکشنبه 23 مرداد1401 قیمت این پنیر 215 هزار تومان ناقابل! برآورد اولیه خسارت 734 میلیارد تومانی سیل به واحدهای آبزی‌پروری کمبود شیرخشک، در آستانه بحرانی‌شدن قرار گرفت خبر خوش امروز/ این بازنشستگان حقوق می گیرند سهامداران عدالت رایگان سجامی می شوند ژويیه عرضه نفت خام عراق اوج گرفت زمان ثبت سفارش خودرو در بورس کالا ابلاغ شد ارز ترجیحی تورم پنهان ایجاد کرده بود/ علل اصلی بروز تورم سهمیه‌بندی برق به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف گاز طبیعی در مصر فروش سالانه "پیزد" 26 درصد افزایش یافت شامپو بدن چند؟ بازار سیاه وام ازدواج ؛ فروش محضری60 میلیون تومان کاهش نرخ رسمی یورو برای دومین روز متوالی ماموریت ویژه وزیر نیرو برای تامین آب شرب این شهر آقای وزیر اقتصاد این عکس را حتما ببینید غیبت «حفاری» در فصل مجامع امسال موجه شد تدوین دستورالعمل استاندارد صید در آب‌های عمیق به زودی نهایی می‌شود رشد 14.5 دلاری قیمت خوراک دام در یک روز/چرا قیمت جهانی برابر صادرات اوکراین مقاومت می کند قیمت شیرخشک اعلام نشد،تولید در آستانه توقف 6 شهربازی در استان تهران پلمب شد