سکه 10 میلیون تومانی شد / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/1

سکه 10 میلیون تومانی شد / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/1

قیمت طلا و سکه امروز، با وجود ثبات نسبی نرخ‌ها در بازار جهانی و نرخ ارز افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح قدیم به 10 میلیون تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز،قیمت طلا و سکه امروز، با وجود ثبات نسبی نرخ‌ها در بازار جهانی و نرخ ارز افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح قدیم به 10 میلیون تو مان رسید.

براساس گزارش ایسنا، در نظرسنجی هفته پیش تحلیلگران پیش بینی کرده بودند اونس طلا به میانگین قیمت 200 روزه که در 1850 دلار قرار دارد، صعود می کند. در نظرسنجی هفته جاری هر دو گروه سرمایه گذاران غیرحرفه‌ای و تحلیلگران وال استریت به دورنمای کوتاه مدت طلا که به پیشروی به سمت مرز 1900 دلار ادامه می دهد، ابراز خوش بینی کردند.

به گفته آدریان دی، رییس شرکت مدیریت دارایی آدریان دی، ورق برگشته است و تحت تاثیر وضعیت اخیر رمزارزها و برنامه های هزینه تمام نشدنی واشنگتن، مردم به سمت طلا برمی گردند.

در نظرسنجی هفته جاری کیتکونیوز از تحلیلگران وال استریت 15 نفر شرکت کردند که از میان آنها، 11 نفر معادل 73 درصد افزایش قیمت طلا و سه نفر معادل 20 درصد کاهش قیمت طلا را پیش بینی کردند. یک نفر معادل هفت درصد نظری نداشت.

در این بین، مجموعا 1037 نفر در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز از سرمایه گذاران غیرحرفه ای رای دادند. از میان آنها، 716 نفر معادل 69 درصد افزایش قیمت طلا و 154 نفر معادل 15 درصد کاهش قیمت طلا را پیش بینی کردند در حالی که 167 نفر معادل 16 درصد نظری نداشتند.

خوش بینی به روند صعودی طلا تحت تاثیر رشد بیش از دو درصدی قیمت طلا در معاملات هفته گذشته و موفقیت این فلز ارزشمند در حفظ سطح حمایتی بالای 1850 دلار بوده است. هر اونس طلا در معاملات روز جمعه بازار آمریکا با پنج دلار و 20 سنت معادل 0.3 درصد کاهش، در 1876 دلار و 70 سنت بسته شد اما 2.1 درصد رشد هفتگی رقم زد که سومین رشد هفتگی متوالی بود.

آدام بوتون، استراتژیست ارشد ارزی در فارکس لایو خاطرنشان کرد روند صعودی پرقدرت طلا با وجود تجدید نیروی بازده اوراق قرضه روی داده است.

کالین سیژینسکی، استراتژیست ارشد بازار در شرکت مدیریت سرمایه SIA به کیتکونیوز گفت: انتظار دارد طلا از فاصله گرفتن سرمایه گذاران از رمزارزها بهره ببرد. تصویر فنی نشان نمی دهد که طلا وضعیت بیش خرید پیدا کرده است.

مارک چندلر، مدیرکل شرکت بانوک برن گلوبال فارکس هم گفت: شاخصهای روند هفتگی صعود کرده اند و نشان می دهند که عقب نشینی کوتاه مدت یک فرصت خرید است و سطح مهم بعدی که باید به نظاره آن نشست 1900 دلار است.

با این حال همه متقاعد نشده اند که قیمت طلا می تواند بالاتر برود. دارین نیوسام، رییس شرکت دارین نیوسام آنالایز به کیتکونیوز گفت: مگر این که بازار طلا بتواند در معاملات هفته پیش رو به رکورد بالای جدیدی صعود کند در غیر این صورت حمایت در سطح 1850 دلار را تست خواهد کرد.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز شنبه اول خرداد ساعت 19، با افزایش قیمت نسبت به روز پنج‌شنبه 22 هزار و 349 تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را 4،200 تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش 22 هزار و 345 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 21 هزار و 738 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز، پس از افزایش نسبت به روز پنج‌شنبه 27 هزار و 382 تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی 5114 تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 26 هزار و 838 تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 27 هزار و 381 تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت 19، قیمت سکه تمام طرح قدیم 10 میلیون تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید 10 میلیون و 40 هزار تومان است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای 18 عیار، یک میلیون و 19 هزار و 664 تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، پنج میلیون و 800 هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و 800 هزار تومان و دو میلیون و 250 هزار تومان است.

آخرین اخبار اقتصادی را از کانال تلگرام تجارت‌نیوز دنبال کنید.

پیش‌بینی قیمت طلا/ طلا پس از انتخابات گران می‌شود؟

پیش‌بینی قیمت طلا/ طلا پس از انتخابات گران می‌شود؟

بلاتکلیفی بازار طلا مدتهاست قیمت هر گرم طلا را در کانال 900 هزار تا یک میلیون تومان نگه داشته و بهای سکه را به کانال 10 میلیون تومان رسانده است اما آیا با مشخص شدن نتیجه انتخابات معادلات بازار طلا به ...

TejaratNews.com/

قیمت طلا و سکه در بازار امروز

قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/13

قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و ...

اخبار مثبت از روند مذاکرات و عدم قطعیت نسبت به زمان نهایی شدن آن دامنه نوسان نرخ ارز را محدود کرد و سکه با وجود افت طلای جهانی و دلار مرز حساس را از دست نداد. امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید، با کاهش ...

TejaratNews.com/
آخرین قیمت طلا پیش از امروز 12 خرداد

آخرین قیمت طلا پیش از امروز 12 خرداد

قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز سه‌شنبه 11 خرداد با یک هزار و 600 تومان کاهش، یک میلیون و 96 هزار تومان معامله شد. آخرین قیمت طلا و سکه در بازار چقدر است؟

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت طلا فردا 19 فروردین / قیمت طلا ثابت ماند

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 19 فروردین / قیمت طلا ثابت ماند

قیمت طلای 18 عیار با هزار تومان کاهش به یک میلیون و 62 هزار تومان رسید. بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: بازار طلا روند آرامی دارد و و این بازار فقط به اخبار سیاسی واکنش پیدا می‌دهد...

TejaratNews.com/
قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/25

قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/2...

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و ثبات افت نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 760 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

قیمت سکه افزایش یافت

پیش‌بینی قیمت طلا در آستانه انتخابات/ بازگشت تقاضای هیجانی به بازار

پیش‌بینی قیمت طلا در آستانه انتخابات/ بازگشت تقاضای هیجانی به بازا...

نايب‌ريیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش جزیی تقاضا متاثر از رشد قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: اصولا در روزهایی که قیمت‌ها رو به بالاست، بازار میزبان خریداران هیجانی می‌شود اما اگر روند قیمت‌...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت طلا فردا 12 خرداد / نوسان در بازار ایجاد رکود می‌کند

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 12 خرداد / نوسان در بازار ایجاد رکود می‌کند

انس جهانی طلا در بازار امروز به 1908 دلار رسید. سکه و طلا در ادامه روند افزایش انس جهانی، با افزایش قیمت همراه بود. ريیس اتحادیه طلا معتقد است اگر روند نوسانی در بازار ارز و طلا ادامه داشته باشد رکود ...

TejaratNews.com/

پیش‌‌بینی قیمت طلا در هفته اول تیر/ ریزش بهای جهانی طلا

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 19 فروردین چقدر بود؟

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 19 فروردین چقدر بود؟

روز گذشته بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با افزایش 15 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به محدوده 10 میلیون و 760 هزار تومان رسید. آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز چقدر بود؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 24 فروردین / قیمت واقعی ربع سکه چقدر است؟

پیش‌بینی قیمت طلا / گرانی سکه و طلا ادامه دارد؟

پیش‌بینی قیمت طلا / گرانی سکه و طلا ادامه دارد؟

در روزی که بازار جهانی فعال نبود و قیمت دلار کمی گران شد، قیمت طلا و سکه نیز واکنش مثبت نشان دادند و گران شدند. اما فردا یعنی دوشنبه، 9 فروردین ماه چه وضعیتی پیش‌بینی می‌شود؟

TejaratNews.com/
مسیر قیمت دلار بعد از انتخابات 1400/ پیش‌بینی 5 کارشناس از آینده بازار ارز

مسیر قیمت دلار بعد از انتخابات 1400/ پیش‌بینی 5 کارشناس از آینده ب...

رای‌گیری برای انتخابات 1400 به ساعات پایانی رسیده است اما بازار ارز فردا چگونه به رییس‌جمور کابینه سیزدهم واکنش نشان می‌دهد؟

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت دلار هفته بعد / 10 خبر مهم برای بازار ارز

پیش‌بینی قیمت دلار هفته بعد / 10 خبر مهم برای بازار ارز

در هفته اخیر قیمت دلار چه در بازار و چه در صرافی ملی در محدوده کانال 25 هزار تومان نوسان داشتند و در بازار تا قیمت 25650 تومان نیز گزارش شد. با این حال در صرافی ملی روند این طور صعودی نبوده است. آیا د...

TejaratNews.com/
ضرورت نهادینه ساختن فرهنگ کار و تلاش در جامعه بهترین زمان خرید ارز چه وقت است؟ قیمت جدید شیر خام تعیین شد بورس فردا را این اخبار تکان خواهند داد! + فیلم امروز 31 خرداد سهام عدالت چقدر شد؟ 15میلیارد دلار نفت فروشی ایران در زمین و دریا لوازم خانگی در 6 ماه گذشته چقدر گران شد؟ وقوع بزرگترین حمله در تاریخ بیت‌کوین معامله 89.5 میلیون دلار در سامانه نیما تصاویری از لوکس‌ترین گوشی سامسونگ سبزپوشی شاخص بورس در سومین روز هفته توصیه کانون صرافان به خریداران ارز میوه تا هفته آینده ارزان می‌شود چین سرکوب ارزهای دیجیتال از طریق بانک‌ها را آغاز کرد اعلام شروط پنج گانه پرداخت وام ودیعه مسکن آخرین مهلت رجیستری موبایل‌واره‌ها اعلام شد پیش‌بینی بورس یک تیر / روند صندوق‌های دولتی تغییر می‌کند؟ واگذاری ملک ارومیه "پخش" از طریق مزایده استخراج بیت کوین با برق هسته‌ای افزایش 30 درصدی مصرف برق استان گیلان ترکیب هیات مدیره "سمازن" تغییر کرد "قپیرا" به ثبت افزایش سرمایه رسید جزيیات پرداخت وام ودیعه مسکن، به زنان مجرد بالای 35 سال قیمت بلیت هواپیما کاهش می‌یابد زمان واریز سود نقدی سهامداران فولاد خوزستان اعلام شد آمریکایی‌ها به دنبال سلطنت بر بازار بیت کوین رشد سودآوری با جلوگیری از خام فروشی تداوم می‌یابد تا 5 روز دیگر نیروگاه اتمی بوشهر وارد مدار می‌شود ریزش ارز‌های دیجیتالی ادامه دارد 10 سیگنال اقتصادی ريیس جمهور منتخب بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز‌های دیجیتالی جهان را بشناسید اتریوم برای رقابت با بیت کوین رشد کرده است اولین سیگنال‌های بورسی ريیس جمهور منتخب + فیلم حرکت ایرانول برای تصاحب بازارهای جهانی/ تداوم رشد سودآوری با جلوگیری از خام فروشی نشست تخصصی «نقش سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در بازار سرمایه ایـران» تقسیم سود 540 ریالی هر سهم بیمه ملت پیش‌بینی آینده سهام شرکت‌های نفتی حرکت جسورانه ایرانول برای تصاحب بازارهای جهانی/ رشد سودآوری با جلوگیری از خام فروشی تداوم می یابد تحلیل تکنیکال و بنیادی همراه | سیگنال خرید صادر شد؟ معرفی اوراق خرید دین کالایی "غشهد" به مجمع می‌رود افزایش سرمایه 63 درصدی "وایران" در مجمع دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد ارزش سهام عدالت افزایشی بود اعتماد را به بازار سرمایه بر می‌گردانیم/ "بورس" قلک دولت نیست بورس را قلک دولت نمی بینیم + فیلم ضرر ایران خودرو 3 برابر شد / زیان‌ده‌ترین خودروی ایران خودرو چیست؟ ارزش سهام عدالت امروز 31 خرداد رشد 4 هزار واحدی شاخص کل بورس

در حال بارگیری...