پیش‌بینی قیمت طلا فردا 3 اسفند / انس جهانی طلا به زیر 1700 دلار می‌رسد؟

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 3 اسفند / انس جهانی طلا به زیر 1700 دلار می‌رسد؟

طلای 18 عیار نسبت به روز پنج‌شنبه با 27 هزار تومان کاهش به یک میلیون و 109 هزار تومان رسید. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می‌گوید انس جهانی طلا به زیر 1700 دلار نمی‌رسد اما احتمال دارد فردا طلا در بازارهای داخلی اندکی ارزان شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، انس جهانی طلا نسبت به روز پنج‌شنبه تغییری نکرده و با قیمت یک هزار و 783 دلار معامله شده است. اگر چه در نخستین روز معاملات انس جهانی طلا بدون تغییر مانده اما نوسان دلار باعث گران شدن طلا و سکه شد.

به گفته عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، با کاهش انس جهانی طلا قیمت سکه باید 10 میلیون و 500 هزار تومان باشد اما اخبار سیاسی و اقتصادی در سطح دنیا اجازه نمی‌دهد قیمت‌ سکه و طلا ثابت بماند. پیش‌بینی می‌شود احتمالا فردا قیمت طلا اندکی ارزان شود.

آیا انس جهانی طلا به زیر 1700 دلار می‌رسد؟ نادر بذرافشان در جواب این سوال پاسخ داد: انس جهانی طلا به زیر 1700 دلار نمی‌رسد. این روزها خبرهای سیاسی و اقتصادی در سطح جهان بر بازار طلا اثرگذار است و باعث نوسان قیمت طلا و سکه بین پنج تا 10 درصد می‌شود.

روز گذشته سید محمود فضل آذر شربیانی، بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا تهران گفته بود: «پیش‌بینی می‌شود هفته آینده انس جهانی طلا و نرخ ارز ثابت بماند اما با افزایش میزان تقاضا و در آستانه سال نو در هفته اول اسفند طلا ممکن است دچار نوسان ‌شود.»

قیمت سکه چقدر تغییر کرد؟

با نوسان قیمت دلار قیمت سکه چه تغییری کرد؟ بذرافشان در پاسخ به این سوال توضیح داد: طلای 18 عیار با 27 هزار تومان کاهش نسبت به روز پنج‌شنبه به قیمت یک میلیون و 109 هزار تومان رسید.قیمت سکه طرح جدید 350 هزار تومان کاهش یافت و با قیمت 11 میلیون و 550 هزار تومان معامله شد.

نیم سکه با 50 هزار تومان کاهش نسبت به روز پنج‌شنبه با قیمت 6 میلیون و 480 هزار تومان فروخته شد.

ربع سکه هم با 100 هزار تومان کاهش با قیمت 4 میلیون و 230 هزار تومان داد و ستد شد. سکه گرمی هم با 50 هزار تومان کاهش نسبت به روز پنج‎‌شنبه با قیمت 2 میلیون و 450 هزار تومان معامله شد. حباب سکه هم دوباره به 750 هزار تومان رسید.

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 19 اسفند چقدر بود؟

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 19 اسفند چقدر بود؟

دیروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی روز دوشنبه 10‌ میلیون و ‌510‌ هزار تومان معامله شد. آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 19 اسفند 99 چقدر بود؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی قیمت طلا امروز 19 اسفند 99

روند صعودی نرخ طلا و سکه در بازار

افزایش قیمت طلا و سکه در بازار / قیمت طلا و سکه امروز 18 اسفند 99

حباب سکه 350 هزار تومان شد / سکه به 9 میلیون تومان می‌رسد؟

حباب سکه 350 هزار تومان شد / سکه به 9 میلیون تومان می‌رسد؟

طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته با 25 هزار تومان افزایش به یک میلیون و 25 هزار تومان رسید. نایب ريیس دوم اتحادیه طلای تهران می‌گوید: قیمت طلا دوباره روند صعودی گرفته است. اما قیمت‌ها چه می‌شود؟

TejaratNews.com/
بررسی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/18

بررسی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/18

قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی و رشد نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 543 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

قیمت سکه و طلا امروز 18 اسفند ‌99

قیمت طلا، سکه و ارز

افزایش سکه در کانال 10 میلیونی / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 18 اسفند 99 چقدر بود؟

قیمت جهانی طلا امروز اسفند 99 / اونس طلا به 1704 دلار و 98 سنت رسید

قیمت جهانی طلا امروز اسفند 99 / اونس طلا به 1704 دلار و 98 سنت رسید

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.26 درصد افزایش به 1704 دلار و 98 سنت رسید. روز جمعه قیمت طلا به پایین ترین رقم از 8 ژوين...

Borna.news/

پیش‌بینی قیمت طلا امروز 18 اسفند 99

پیش‌بینی قیمت طلا شب عید / طلا به زیر یک میلیون سقوط می‌کند؟

پیش‌بینی قیمت طلا شب عید / طلا به زیر یک میلیون سقوط می‌کند؟

آخرین روز کاری سال 98 قیمت هر گرم طلا حدود 600 هزار تومان بود اما در امسال قیمت طلا پس از یک دوره پرنوسان در کانال یک میلیون تا 1٫1 میلیون تومان در حال تغییر است.

TejaratNews.com/
علت اصلی سقوط قیمت طلا چه بود؟

علت اصلی سقوط قیمت طلا چه بود؟

پس از عملکرد منفی در ماه‌های ژانویه و فوریه، اکنون طلا ماه مارس را نیز نزولی آغاز کرده است تا قیمت این پناهگاه امن دارایی به 1699 دلار برسد و بازیگر اصلی کاهش قیمت آن افزایش نرخ بازدهی اوراق خزانه‌دار...

TejaratNews.com/

کشف کوه 90درصد طلا در کنگو

در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/17

در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/17

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و افت نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 463 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
شاخص بورس ارتفاع 1.2میلیون واحد را پس گرفت نماد معاملاتی "وگستر" حداکثر به مدت 2 روز کاری متوقف می‌شود معاملات مثبت "البرز" و "ما" با رشد یک درصدی "تنوین" همراه با رشد یک درصدی ورودی های استان مازندران بسته شد کرونا چابهار را تعطیل کرد در گروه انبوه سازی فقط "وساخت" و "ثاخت" سبزپوش هستند "رمپنا" در صفر تابلو سبزپوش است غیراستاندارد بودن شرایط قیمت‌گذاری عرضه‌های اولیه شاخص در لحظات ابتدایی بازار 3688 واحد رشد کرد شاخص در لحظات ابتدایی بازار 3688 واحد رشد کرد عرضه و تقاضا در فرابورس عرضه و تقاضا در بورس توقف نماد معاملاتی "وسرمد" بورس امروز سه شنبه 19 اسفند 99/ فتح کانال 1.2 میلیون واحدی برای چندمین بار "غگیلا" و "شصدف"متوقف شدند آخرین آمار از توزیع دلار 4200تومانی / یارانه نقدی بهتر از یارانه ارزی است چهار ویرانگر عرضه مسکن اقبال جهانی به دستمزد منطقه‌ای نجات از فقر مطلق با آزادسازی سهام عدالت معاملات امروز، تعیین‌کننده جهت کلی بازار پیش‌بینی قیمت دلار امروز 19 اسفند 99 10 خبر مهم برای معامله‌گران / سیگنال‌های رسمی احتمالا موثر بر بازارها آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 19 اسفند چقدر بود؟ کورسوی امید به صعود بهاری بورس آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز 19 اسفند 99 چقدر بود؟ چراغ سبز مجلس به حذف ثبت محضری خودرو پیش‌بینی بورس امروز 19 اسفند 99 / بازار امروز صعودی است؟ 4 نماد در انتظار تایید افزایش سرمایه مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار تغییر کرد ایلان ماسک 27میلیارد دلار از ثروتش را از دست داد! سامسونگ آ51 وارد کانال 6میلیون تومانی شد تغییرات مدیریتی در سازمان بورس اختیارات ارزی بانک مرکزی یکسال دیگر تمدید شد با فیلترشکن ببینید 99/12/18 بدترین اتفاق اقتصادی سال 99 چه بود؟ سهامداران تپکو بخوانند نرخ‌های فعلی ارز ماندنی نیست آخرین سیگنال های مهم برای معامله گران بورس + فیلم بازی با مهره‌های شطرنج "بورس" / مدیر روابط عمومی "سازمان بورس" تغییر کرد همتی: قیمت ارز در دو سال گذشته چندان زیاد نشد نشست با دبیر کل کانون نهاد های سرمایه گذاری ایران چند تغییر مدیریتی در سازمان بورس توزیع مرغ با قیمت 15 هزار و 500 تومان/ موز را گران‌تر از 25 هزار تومان نخرید! / یارانه اسفندماه چهار... اختلاف بالای کارفرمایان و کارگران بر سر دستمزد 60 ثانیه 18 اسفند 99 سرنوشت عرضه کالاهای اساسی در بورس کالا چه شد؟ محدودیتی در تولید مرغ نداریم آخرین صورتحساب سهام عدالت / صعود شاخص، سهام عدالت را نجات داد! رونق فروش میوه‌های پلاسیده در مرکز تهران

در حال بارگیری...