منصوری به سراغ پورشه رفت/تیونینگ پورشه 911 توربو S/عکس

منصوری به سراغ پورشه رفت/تیونینگ پورشه 911 توربو S/عکس

خودرومنصوری پس از تیونینگ محصولات متعدد مرسدس‌بنز و لامبورگینی و رولزرویس، به سراغ پورشه رفته است.در این پروژه روی پورشه 911 توربو S تغییراتی همه جانبه اعمال شده و نام P9LM EVO 900 برای آن برگزیده شده است.

امیرمسعود عابدین: در قسمت جلویی، کاپوت‌، لیپ و قسمت پایینی سپر، کاملا فیبر کربنی شده‌اند.ورودی‌های هوا برای بهتر خنک کردن، بزرگتر شده است.چراغ‌های LED جدید در کنار فلپ‌های جانبی برای نیروی رو به پایین بیشتر به چرخ‌های جلو، وجود دارند.

در نمای کناری ادوات فیبرکربنی بیشتری به چشم می‌خورد.برای برخی از افراد، ممکن است همین زیاده‌روی در استفاده از مواد فیبرکربنی، کمی آزاردهنده باشد.

یک اسپویلر دوباله bonkers وجود دارد.یک دیفیوزر کاملا جدید به همراه 3 اگزوز در بخش عقب خودنمایی می‌کند. است. و برای اطمینان از اینکه موتور، تمام هوا را دریافت می کند، یک بخش جدید روی شیشه عقب وجود دارد.

منصوری بیان می‌کند که انتخاب‌ رنگ‌های بیرونی و داخلی قابل تنظیم هستند، از جمله انتخاب دو رنگ همانطور که در اینجا مشاهده می‌شود.این مدل با رنگ مشکی به نمایش گذاشته شده است و مطمينا چشم‌ها را به خود جذب می‌کند، به خصوص که موضوع به فضای داخلی کشیده می‌شود.

دوخت سفارشی با چرم و فیبر کربن فراوان همراه با رنگ سفید برای کابینی روشن، به ترکیب اضافه می‌شود.نام Mansory در سراسر کابین دیده می‌شود تا اطمینان حاصل شود که سرنشینان دقیقا سوار چه چیزی می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

خودرویی که اگر واردات آزاد بود، به ایران می‌آمد/ عکس

شاسی‌بلند جدید چینی در راه است!/ عکس

منصوری، توربوشارژرهای بزرگ‌تری را به توربوشارژرهای دوقلو پورشه 3.8 لیتری شش سیلندر تخت اضافه می‌کند.یک اینترکولر جدید به همراه لوله‌های پایین 98 میلی‌متری، ارتقاء کامل سیستم اگزوز و تنظیمی برای کار کردن همه آن نصب شده است.در نهایت همه این‌ها منجر به تولید 900 اسب‌بخار قدرت و 1008 نیوتون‌متر گشتاور می‌شود.

زمان شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت، 2.5 ثانیه ذکر شده است، که فقط یک دهم ثانیه سریعتر از 911 توربو S موجود است.با این حال، حداکثر سرعت به 340 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

تنها 10 دستگاه P9LM EVO 900 ساخته خواهد شد که خریداران می‌توانند بین کوپه یا کانورتیبل یکی را انتخاب کنند.ظاهر موتور عقب در قسمت پایینی قرار دارد و خریداران می‌توانند ادوات ذور چرخ‌های جلو و عقب را حذف کنند تا ظاهری آرام‌تر داشته باشند.قیمتی ذکر نشده است، زیرا مدل‌های منصوری معمولا شامل مقدار قابل توجهی سفارشی‌سازی است.با این حال، می‌توانیم به شما بگوییم که قیمت یک پورشه 911 توربو S جدید از 232 دلار شروع می‌شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد