سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن در هفته آخر آبان

سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن در هفته آخر آبان

شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته چهارم آبان ماه 1400 را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در سبدی که شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، در تاریخ 20 آبان ماه 1400 ارايه داد، نام چهار نماد «شیران»، «شکلر» و «هرمز» برای سرمایهگذاری در میان‌مدت به چشم می‌خورد. همچنین این شرکت، سهم‌ های «شاملا»، «دقاضی» و «شبصیر» را برای سرمایه‌گذاری در بلندمدت پیشنهاد داده است.

سبد پیشنهادی سرمایهگذاری میان‌مدت شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن 

سهام شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ایران با نماد «شیران» که 20درصد از این پرتفو را به خود اختصاص داده به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن است. نماد شیران، در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته قیمت پایانی 24,510ریال را ثبت کرد. شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن سودآوری بالای 400تومان در سال جاری را برای این سهم به عنوان مهمترین دلیل انتخابش اعلام کرده و هدف قیمتی 35،000ریالی را برای شیران مشخص کرده که معادل بازدهی حدود 42درصدی در میانمدت، برای سهامداران این شرکت است. 

سهام شرکت نیرو کلر که با نماد «شکلر» در بورس تهران معامله می‌شود دومین سهمی است که در سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن قرار گرفته است. شکلر که در پایان معاملات روز 19 آبان ماه، با قیمت 34,000ریال هفته را به پایان رسانده؛ هدف قیمتی 75،000ریالی و رشد حدود 120درصدی را در میانمدت پیش روی خود می‌بیند. وضعیت مناسب شکلر که نشات گرفته از مدیریت جدید و برنامه های آتی برای سودآوری است، باعث شده تا این نماد 15درصد از پرتفوی پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن را به خود اختصاص دهد.

سومین سهامی که در سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن قرار دارد؛ سهام فولاد هرمزگان جنوب با نماد «هرمز» است. چشم انداز سود آوری 350 تا 400 تومانی شرکت مهم‌ترین دلیلی است که این سهام به سرمایهگذاران پیشنهاد شده است. هرمز در روز چهارشنبه گذشته، قیمت پایانی 17,750ریال را ثبت کرد؛ بر اساس پیش‌بینی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، این نماد در میانمدت با رشد 35درصدی همراه شده و به قیمت 24،000ریال خواهد رسید. از همین رو شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن 20 درصد از پرتفوی پیشنهادی خود را به نماد هرمز اختصاص داده است.

سبد پیشنهادی سرمایهگذاری بلندمدت شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن

شرکت معدنی‌ املاح‌ ایران‌ با نماد بورسی «شاملا» سهم دیگری است که 15درصد از این سبد پیشنهادی را به خود اختصاص داده است. بر اساس پیش‌بینی کارگزاری بانک صنعت و معدن، شاملا که در آخرین روز معاملاتی خود قیمت 31,990ریالی را تجربه کرده، در بلند‌مدت قیمت 56،000ریال را هدف‌گذاری کرده است. در صورتی که شاملا به تارگت مورد نظر صنعت و معدن دست پیدا کند، سودی بالغ بر 75درصد را عاید سهامدارانش خواهد کرد. داشتن طرح توسعه و همچنین ریالی بودن هزینه‌های شرکت، از اصلی‌ترین دلایلی بوده که شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن این مجموعه را برای سرمایه‌گذاری بلندمدت در سبد پیشنهادی هفته آخر آبان ماه 1400 قرار داده است.

سهام شرکت داروسازی شهید قاضی که با نماد «دقاضی» در بورس تهران معامله می‌شود دومین سهمی است که در سبد پیشنهادی بلندمدت شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن قرار گرفته است. دقاضی که در پایان معاملات روز 19 آبان ماه، با قیمت 29,167ریال هفته را به پایان رسانده؛ هدف قیمتی 43،000ریالی و رشد حدود 47درصدی را در بلند‌مدت پیش روی خود می‌بیند. وضعیت مناسب دقاضی که نشات گرفته از افزایش نرخ های دریافتی اخیر و طرح های توسعه ای است، باعث شده تا این نماد 15درصد از پرتفوی پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن در بلندمدت را به خود اختصاص دهد.

شرکت تولیدات پتروشیمی قايد بصیر با نماد بورسی «شبصیر» سهم دیگری است که 15درصد از این سبد پیشنهادی را شامل می‌شود. بر اساس پیش‌بینی کارگزاری بانک صنعت و معدن، شبصیر که در آخرین روز معاملاتی خود قیمت 124,500ریالی را تجربه کرده، در بلند‌مدت قیمت 170،000ریال را هدف‌ گرفته است. در صورتی که شبصیر به تارگت مورد نظر صنعت و معدن دست پیدا کند، سودی بالغ بر 36درصد را عاید سهامدارانش خواهد کرد. چشم انداز سودآوری شرکت و افزایش سرمایه از تجدید، از اصلی‌ترین دلایلی بوده که شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن این مجموعه را برای سرمایه‌گذاری بلندمدت در سبد پیشنهادی هفته چهارم و آخر آبان ماه 1400 قرار داده است.

لازم به ذکر است این سبد پیشنهادی توسط شرکت مشاور سرمایه گذاری سهم‌آشنا، جهت بازنشر در اختیار اقتصاد آنلاین قرار گرفته و هرگونه سود و زیان، برعهده سرمایه‌گذار خواهد بود.

سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن برای هفته سوم آذر

سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن برای هفته سوم آذر

شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته سوم آذر ماه 1400 را اعلام کرد.

EghtesadOnline.com/
سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن برای هفته دوم آذر

سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن برای هفته دوم آذر

شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته دوم آذر ماه 1400 را اعلام کرد.

EghtesadOnline.com/
سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن برای هفته اول آذر

سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن برای هفته اول آذر

شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته اول آذر ماه 1400 را اعلام کرد.

EghtesadOnline.com/
سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن در هفته سوم آبان

سبد پیشنهادی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن در هفته سوم آبان

شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته سوم آبان ماه 1400 را اعلام کرد.

EghtesadOnline.com/
حضور مردم در بورس یک فرصت ملی است/راه‌ نجات بازار سرمایه ترویج سرمایه‌گذاری غیر مستقیم بازگشت شاخص بورس به مدار صعود با 8 هزار واحد رشد "ولیز" 9 واحد آپارتمان را به مزایده گذاشت حسابرس بر گزارش توجیهی افزایش سرمایه "پیزد" نظر داد "نوری" تعمیرات اضطراری دارد/ تعطیلی فعالیت "نوری" به مدت 40 روز وانت آریسان بهبود یافته به زودی تولید می‌شود چراغ آیفکس سبز شد الزام بانک مرکزی برای دریافت «اینماد» خلاف قانون است رشد دسته‌جمعی شاخص‌های منتخب بورس تهران بورس بالاخره سبز شد | افزایش 8 هزار و 486 واحدی شاخص کل بازار خودرو همچنان بلاتکلیف است ریزش صف‌های فروش، نشانه کاهش هیجانات منفی در بورس قیمت پایه محصولات پتروشیمی اعلام شد بورس بالاخره روی سبز را دید/ کورسوی امید در بازار سهام ایجاد شد؟ وضعیت سبد سهام عدالت در 14 آذر ماه کاهش قیمت مرغ رشد 8486 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار به 3.8 هزار میلیارد تومان رسید نحوه تخصیص ارز 4200 تومانی در سال 1401 پایان معاملات امروز شاخص کل با رشد 8 هزار واحدی گام فولاد مبارکه در راستای شفافیت،افزایش کیفیت و حمایت از بنگاه‌ داخلی رقم احتمالی افزایش حقوق کارمندان در سال آینده اعمال اوراق اختیار فروش تبعی "شپاس" به بهمن ماه موکول شد پذیره نویسی اوراق مرابحه عام دولت در نماد "اراد 94" در فرابورس صکوک 10 هزار میلیارد ریالی کرمان موتور عرضه می‌شود شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت، سهام سهامداران خود را سه برابر می‌کند راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین مصلحت سهامداران؛ اولویت دولتمردان در تنظیم بودجه 1401 آقای ريیسی! قیمت سکه و دلار باز هم بالا رفت سهامداران کگهر بخوانند / سود کگهر چقدر افزایش یافت؟ موعد تقدیم لایحه بودجه 1401 به مجلس قیمت سکه و قیمت طلا امروز 14 آذر‌ماه قیمت دلار در بازار امروز یکشنبه 14 آذر عرضه خودروهای سازمان اموال تملیکی در بورس کالا بازارگردانی به روش مبتنی بر حراج "وشهر" از فردا حداقل حقوق کارمندان سال آینده 4.5 میلیون تومان می‌شود/سقف معافیت مالیاتی حقوق 5 میلیون تومان قیمت طلا و سکه امروز 14 آذر 1400 50 هزار تن سنگ آهن دانه بندی مهمان امروز بورس کالا فقط یک عرضه برای معامله در بورس انرژی تالار سیمان بورس کالا میزبان 832 هزارتن سیمان بود شاخص کل با رشد 8 هزار واحدی همراه است متوسط قیمت خرید ویلا در گیلان / ویلاهای ارزان قیمت گیلان کجاست؟ اصلاح شرایط ثبت‌نام در نهضت ملی مسکن انتصاب جدید در شرکت مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران نرخ صرافی ملی امروز 14 آذر 1400 قیمت لیر ترکیه امروز 14 آذر‌ماه / افت ارزش درهم امارات الان زمان مناسبی برای عرضه اولیه نیست / دولت فرصت‌سوزی نکند اقدام فوری برای عرضه خودروهای سازمان اموال تملیکی در بورس کالا اوپک به تنظیم عرضه نفت به بازار ادامه می دهد بهای 13 ارز کاهش یافت/ثبات در نرخ 12 ارز جزيیات عملکرد قوای سه‌گانه در ثبت حقوق و مزایا + سند