صعود درآمدی به جمع سیمانی‌های غدیر بازگشت

صعود درآمدی به جمع سیمانی‌های غدیر بازگشت

سیمانی‌های غدیر توانست درآمدزایی نزولی را از 5 شرکت سیمانی زیرمجموعه خود متوقف سازد و پس از هفته‌ها باردیگر این روند را صعودی کند .

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمانی‌های غدیر که در هفته منتهی به 16 مهرماه توانست درآمدزایی نزولی خود را از 5 شرکت سیمانی زیرمجموعه خود متوقف سازد و پس از هفته‌ها باردیگر این روند را صعودی کند و درآمدی در حدود 33 میلیارد و 979 میلیون تومان را شرکت‌ها برای مادرگروه خود بدست آوردند.

سیمان کردستان

در بررسی نخستین سیمان فروش غدیر، سیمان کردستان با 3 محصول خود سبد سیمانی خود را به رینگ معاملات تالار نقره‌ای آورد تا درآمدی به میزان 3 میلیارد و 629 میلیون تومان را به دست آورد.

سیمان دشتستان

این سیمان فروش با معامله نقدی محصول اصلی خود یعنی «سیمان تیپ 2» و «سیمان CEM2-32.5R» در بورس کالا توانست رقمی معادل با 32 میلیارد و 97 میلیون تومان را به دست آورد.

سیمان سپاهان

با نگاهی به دیگر سیمان ساز «غدیر» می‌توان به 2 کالا در سبد این شرکت سیمانی اشاره داشت و از معامله 40 هزار تنی، درآمدی 9 میلیارد و 265 میلیون تومانی را به دست آورد.

سیمان سفید شرق

این شرکت سیمانی تنها با یک کالا وارد گود معاملات بورس کالا شد و توانست در دومین هفته مهرماه 5 هزار تن سیمان سفید را معامله کند تا رقم 4 میلیارد و 869 میلیون تومان را به حساب شرکت واریز نماید.

سیمان شرق

سیمان شرق در این هفته توانست با 38 هزارتن عرضه در بورس کالا ثبت کرد و با حجم معامله بیش از 30 هزار تنی درآمدی 13 میلیارد تومانی را به ثبت رساند.

معامله‌گران بخوانند / سیگنال‌های اثرگذار بر معاملات بورس کدام است؟ قطع 2 روزه گاز مناطق 16 و 19 تهران از فردا دوشنبه چرا گزارش‌های 6 ماهه بورس را مثبت نمی‌کند؟ گرانی به جان این 4 خودرو افتاد زمان فعالیت مراکز معاینه فنی کشور + نرخ معاینه ريیسی: اقتصاد کشور را به مذاکره گره نمی‌زنیم دلیل افزایش قیمت رب گوجه فرنگی قیمت‌گذاری دستوری سهام شرکت‌های لبنی را غیرجذاب کرده است گزارش عجیب از بازار مسکن در تهران / اجاره 15 میلیون تومانی سويیت 20 متری پاسخ به ابهاماتی در مورد کارت سوخت پیش بینی قیمت دلار برای 3 آبان ریسک‌های فروش نفت به چین، هند و روسیه افزایش 20برابری قیمت بنزین در ونزويلا آغاز پرداخت خسارت نوسانات برق سال 1400 جزییات جدید از وام قانون جهش تولید مسکن ایران با همکاری ترکیه خودرو می‌سازد؟ چرا سود بانک ملت کم شد؟ / بدهی وبملت چقدر است؟ افزایش قیمت کالا‌ها چقدر است؟ جایگاه ایران در میان کشور‌های ثروتمند آسیا جزيیات تخصیص سهام عدالت به 20 میلیون جامانده پاسخ به ابهاماتی در مورد کارت سوخت / فرآیند غیرحضوری صدور کارت سوخت چگونه است؟ مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد حباب مسکن در شهر‌های بزرگ جهان گرانی کرونایی به آمریکا هم رسید برای ساخت یک‌ میلیون مسکن زمین داریم / کاهش قیمت مسکن در پی اخذ مالیات از خانه‌های خالی کاهش ارزش دلار برای سومین روز متوالی جزيیات جدید از وام قانون جهش تولید مسکن درآمد قابل توجه ترکیه از خرید خانه خارجی‌ها نرخ ارز صرافی ملی امروز یکشنبه دوم آبان پیش بینی قیمت طلا در هفته اول آبان گرانی رب ربطی به گرانی گوجه ندارد ثبت نام یارانه پراید از فردا! / پرایدهای جدید در راه بازار پیشنهادی برای پایان سردرگمی سهامداران شرکت‌های پالایشی آخرین مهلت ثبت‌نام در حراج ایران خودرو / اختلاف قیمت خودروها با بازار چقدر است؟ اجاره 15 میلیون تومانی سويیت 20 متری! دلیل کاهش سود "خبهمن" شفاف شد خلق یارانه جدید از حساب 4200 آغاز فروش فوری محصولات سایپا فراوانی مرغ در راه است چرا مرغ گران شد؟ افزایش قیمت لوازم خانگی منتفی شد قیمت جدید گوشت اعلام شد افزایش قیمت طلا چقدر محتمل است؟ / آخرین قیمت طلا و سکه پیش از دوم آبان افزایش قیمت لوازم خانگی منتفی شد؟ سیگنال افزایشی بایدن به بازار ارز / آخرین قیمت دلار پیش از امروز دوم آبان مذاکرات گازی ایران و ترکمنستان متوقف شد اعلام ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره‌ای به مناطق آزاد چه زمانی به کارگزاری بورس کالا مراجعه کنیم؟ کدام زنان در طرح جدید مسکن صاحبخانه می‌شوند؟ گزارش ضعیف شرکت‌ها بورس را منفی کرد