ارسال لایحه برنامه هفتم تا دو هفته آینده به مجلس

ارسال لایحه برنامه هفتم تا دو هفته آینده به مجلس

معاون پارلمانی ريیس جمهور گفت:لایحه برنامه هفتم در اولین جلسه بعد از جلسه علنی امروز یعنی 21 خرداد ماه به مجلس تقدیم خواهد شد.

به گزارش بورس نیوز، سید محمد حسینی، معاون پارلمانی ريیس جمهور در خصوص زمان ارايه لایحه برنامه هفتم از سوی دولت به مجلس اظهار کرد: روز گذشته جلسه فوق‌العاده دولت به منظور بررسی نهایی برنامه لایحه برنامه هفتم برگزار شد و این لایحه در این جلسه نهایی شد.

وی افزود: قرار بود امروز ريیس جمهور برای تقدیم و ارايه لایحه برنامه هفتم و در کنارش دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس برود، اما اواخر جلسه روز گذشته، نامه‌ای از آقای قالیباف، ريیس مجلس خطاب به رهبر انقلاب به دست ما رسید که ملاحظاتی درباره برنامه هفتم داشتند.

معاون پارلمانی ريیس جمهور گفت: آقای ريیس جمهور هم تاکید کردند که موارد مورد نظر آقای قالیباف در این نامه بررسی و در صورت لزوم به برنامه هفتم اضافه شود.

وی ادامه داد: از آنجایی که دولت روز گذشته فرصتی برای اعمال اصلاحات احتمالی نداشت، قرار شد در جلسه فردای دولت (چهارشنبه) نکات مورد نظر ريیس مجلس بررسی و در صورت لزوم به برنامه اضافه شود.

حسینی گفت: بنابراین لایحه برنامه هفتم در اولین جلسه بعد از جلسه علنی امروز یعنی 21 خرداد ماه به مجلس تقدیم خواهد شد.

وی افزود: به همین جهت امروز ريیس جمهور به مجلس نمی‌رود و معاون اول ريیس جمهور و تعدادی از وزرا وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی در مجلس همراهی خواهند کرد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد