ارزش سهام عدالت و دارایکم در 21 بهمن ماه 99

ارزش سهام عدالت و دارایکم در 21 بهمن ماه 99

در چهارمین روز معاملاتی هفته ارزش سبد سهام عدالت به 8 میلیون و 29 هزار و 124 تومان رسید و نسبت به دیروز 2.3 درصد افزایش داشت.

به گزارش نبض بورس، امروز سه‌شنبه 21 بهمن شاخص کل برای سومین روز متوالی رشد کرد و شاخص کل بورس با صعود 21 هزار و 625 واحد به عدد یک میلیون و 214 هزار واحد افزایش یافت و بار دیگر کانال یک میلیون و 200 هزار واحد را به دست آورد. شاخص کل هم‌وزن نیز با 2 هزار و 971 واحد افزایش به عدد 423 هزار و 64 واحد افزایش یافت.
امروز فولاد (فولاد مبارکه اصفهان)، فملی (شرکت ملی صنایع مس ایران)، تاپیکو (شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین) فارس (صنایع پتروشیمی خلیج فارس) و وغدیر (سرمایه‌گذاری‌غدیر) بزرگان سبزپوش بازار بودند که بیشترین تاثیر را در رشد شاخص داشتند و بیشترین تراکنش‌ها به نماد‌های خزر (فنرسازی زر)، شستا (سرمایه گذاری تامین اجتماعی)، کلوند (کاشی الوند) و خودرو (ایران خودرو) اختصاص داشت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به 8 میلیون و 29 هزار و 124 تومان رسید که نسبت به دیروز 2.3 درصد معادل 182 هزار و 124 تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به 4 میلیون و 817 هزار و 474 تومان رسیده است.

 
 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش 6.1 درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته 15 هزار و 991 تومان معامله شد تا ارزش 200 واحد از اولین ETF دولتی به 3 میلیون و 198 هزار و 200 تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش 7.79 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل 16 هزار و 245 تومان معامله شد.

 
 
حاشیه‌های امروز بورس 11 اسفند 99 / فولادی‌ها از شدت افت شاخص کل بورس کم کردند

حاشیه‌های امروز بورس 11 اسفند 99 / فولادی‌ها از شدت افت شاخص کل بورس کم کردند

در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با افتی 0٫33 درصدی در سطح یک میلیون و 181 هزار واحدی قرار گرفت. نمادهای فولادی امروز با معاملات مثبت خود از شدت افت شاخص کل کم کردند.

TejaratNews.com/
ارزش سهام عدالت من (11 اسفندماه)

ارزش سهام عدالت من (11 اسفندماه)

ارزش سهام عدالت، 0.3درصد کاهش یافت.

EghtesadOnline.com/
ارزش سهام عدالت امروز 11 اسفند 99

ارزش سهام عدالت امروز 11 اسفند 99

در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت حدود 7 میلیون و 795 هزار تومان رسید

Borna.news/

ارزش سهام عدالت و دارایکم در 11 اسفند ماه 99

آخرین صورتحساب سهام عدالت / ارزش سهام عدالت بیشتر می‌شود؟

ارزش سهام عدالت من (10 اسفندماه)

ارزش سهام عدالت من (10 اسفندماه)

ارزش سهام عدالت، امروز نیز با کاهش همراه بود.

EghtesadOnline.com/
ارزش سهام عدالت امروز 10 اسفند 99

ارزش سهام عدالت امروز 10 اسفند 99

در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت حدود 7 میلیون و 757 هزار تومان رسید

Borna.news/

ارزش سهام عدالت و دارایکم در 10 اسفند ماه 99

افت 3 هزار واحدی شاخص کل بورس امروز 10 اسفندماه

ارزش سهام عدالت من (9 اسفندماه)

ارزش سهام عدالت من (9 اسفندماه)

ارزش سهام عدالت، اولین روز از هفته معاملاتی جاری را با کاهش آغاز کرد.

EghtesadOnline.com/
ارزش سهام عدالت و دارایکم در 9 اسفند ماه 99

ارزش سهام عدالت و دارایکم در 9 اسفند ماه 99

ارزش سهام عدالت امروز هم کاهشی بود به طوری که ارزش هر برگه سهام عدالت 532 هزارتومانی دارندگان این سهام به 7 میلیون و 887 هزار و 772 تومان رسید

NabzeBourse.ir/
افت 6 هزار واحدی شاخص کل امروز 9 اسفند / شاخص وارد کانال 1.1 میلیون واحدی شد

افت 6 هزار واحدی شاخص کل امروز 9 اسفند / شاخص وارد کانال 1.1 میلیون واحدی شد

شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با بیش از 6 هزار واحد افت به عدد یک میلیون و 198 هزار واحدی رسید.

Borna.news/
چه کسی گفت شاخص کل به 8 میلیون واحد می‌رسد؟ + فیلم

چه کسی گفت شاخص کل به 8 میلیون واحد می‌رسد؟ + فیلم

در 6 اسفند 99 بود که معاون حقوقی سازمان بورس طی مصاحبه‌ای دوباره موضوع ادعای شخصی در مورد شاخص کل 8 میلیون واحدی را مطرح کرد و دوباره این موضوع به رسانه‌ها بازگشت. اما چه کسی در ابتدای سال جاری گفت که...

NabzeBourse.ir/

بورس امروز شنبه 9 اسفند 99/ سقوط شاخص کل به زیر 1.2 میلیون واحد + فیلم

عملکرد هفتگی دارا یکم / تداوم ریزش ارزش صندوق‌های دولتی

عملکرد هفتگی دارا یکم / تداوم ریزش ارزش صندوق‌های دولتی

در پایان معاملات این هفته از بازار سهام صندوق‌های دولتی نیز مانند سایر نمادها در رنج منفی معامله شدند و قیمت هر واحد دارا یکم به 14 هزار و 130 تومان رسید.

TejaratNews.com/
اکنون کلیت بازار منتظر یک آغاز خوب است چرا بورس در اسفندماه دچار رکود و ریزش شده است؟ معاملات مثبت در صفر تابلو "ونوین"، "وتجارت" و "وخاور" با 500 میلیون تومان در کجای تهران می‌توان خانه خرید؟ "وبصادر" دارای صف خرید بیش از یک میلیونی آخرین خبر از عرضه اولیه حآفرین همه نماد‌های گروه واسطه‌گری‌های مالی منفی هستند معاملات سبز "لوتوس" با رشد 3 درصدی معاملات سراسر قرمز در گروه بیمه‌ای "حتاید" و "حسینا" دارای معاملات مثبت در این لحظات "همراه" سبزپوش شد معاملات مثبت "حریل" همراه با رشد یک درصدی "همراه"و "اخابر" هم قرمزپوش هستند معاملات منفی با افت یک درصدی این نمادهای انبوه سازی واحد‌های مسکونی بیمه می‌شوند معاملات مثبت انبوه سازان فقط در "ثامید"، "ثامان" و "ثمسکن" تاثیر اخذ مالیات بر رکود بازار خودرو‌های میلیاردی "رافزا" دارای صف خرید 27 میلیونی است گروه فلزات اساسی و معدنی هم بر مدار مثبت هستند بورس امروز سه شنبه 12 اسفند 99 شاخص در دقایق ابتدایی معاملات امروز سبزپوش است "رمپنا" و "رتکو"همراه با افت یک درصدی بازار برای عرضه اولیه حمایت می‌شود؟ / پیش‌گشایش بازار امروز قرعه‌کشی پراید دولتی در امروز / لیست برندگان کجا اعلام می‌شود؟ قیمت نفت امروز 12 اسفند 99 / کاهش قیمت نفت جهانی چرایی گرانی نارنگی در بازار با 500میلیون تومان می‌توان در تهران خانه خرید؟ پیش‌بینی قیمت طلا امروز 12 اسفند 99 پیش‌بینی قیمت دلار امروز 12 اسفند 99 اخبار کاربردی برای معامله‌گران / بازارها امروز منتظر چه اتفاقاتی هستند؟ افزایش قیمت سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 12 اسفند 99 چقدر بود؟ معیشت مردم به دلار گره خورده است مثبت شدن روند معاملات در کوتاه مدت آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز 12 اسفند 99 چقدر بود؟ پیش‌بینی بورس امروز 12 اسفند 99 شفاف سازی ابهام‌های انتقال بیمه شخص ثالث بروزرسانی ثروتمندترین افراد هر کشور پیشواز شرکت‌های ریلی برای افزایش قیمت بلیت! بیت‌کوین دور گرفت تداوم افزایش قیمت‌ها در بازار موبایل آرامش و رکود بازار خودرو در روزهای پایانی سال سقوط ریال در رده هفتم جهان قرار گرفت ضمانت‌نامه کاغذی لوازم خانگی حذف می‌شود تداوم افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو افت قیمت مرغ در بازار برای مطالبات‌مان از عراق، کالا نمی‌گیریم توثیق مکانیزه سهام برای دریافت کارت اعتباری و تسهیلات بانکی همگانی شد ده خبر مهم و تاثیرگذار بر بورس فردا + فیلم جزییات بازنگری حدنصاب سرمایه گذاری صندوق ها مهمترین سیگنال سفر همتی به آلمان / آیا گشایشی در راه است؟

در حال بارگیری...