بازدید مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت از هلدینگ سلولزی شستا

بازدید مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت از هلدینگ سلولزی شستا

جلسه هم اندیشی گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین با حضور مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل سالن جلسات هلدینگ سلولزی شستا برگزار شد.

اخبار شرکتها ؛ به گزارش روابط عمومی تاسیکو، اولین جلسه هم اندیشی گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین با حضور مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل سالن جلسات هلدینگ سلولزی شستا برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی تاسیکو و با حضور مدیرعامل، معاونین هلدینگ و جمعی از مدیران عامل شرکتهای تابعه گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین برگزار شد، مسايل و مشکلات حوزه صنایع سلولزی و راهکار های پیشنهادی جهت برون رفت از آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در خلال این هم اندیشی، مدیرعامل گروه صنعتی سلولزی تامین گستر نوین با اشاره به نوع فعالیتهای این صنعت که نقش موثری در حفظ محیط زیست و بازیافت مواد دارد به برخی مشکلات این حوزه و در جهت پیگیری مطالبات صنعت سلولزی در کشور و توجه به بنگاه های تولید کننده زیر مجموعه گفت: با توجه به افزایش ضریب تبدیل مواد اولیه از جمله آخال و حاشیه سود پایین این صنعت با توجه به بالا بودن هزینه های سربار، تامین مواد اولیه از داخل کشور ضروری است.

ابروفراخ با بیان اینکه ما نماینده چهل میلیون کارگر و بیمه گذار هستیم و باید در راستای صیانت از منابع و امکانات این افراد گامهای موثری برداریم افزود: مطالبه ما از مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی شنیدن صدای تولید کننده ای است که در راستای اساسنامه و پروانه تولید خود، نیازمند بهره برداری به حق از منابع تعریف شده داخلی است.

وی در ادامه با اشاره به حضور شرکتهای گروه سلولزی در بورس کالا تصریح کرد: در راستای سیاست شفاف سازی در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برای اولین بار محصولات شرکتهای گروه سلولزی در بورس کالا عرضه گردیده است که امیدواریم در آینده نزدیک جدا از کالاهای تولیدی این شرکتها بتوانیم با خرید و تامین مواد اولیه از بورس کالا گامی موثر و بزرگ در راستای این سیاست برداریم.

مدیرعامل تاسیکو در پایان اهم مطالبات صنعت سلولزی کشور را تسهیل در تامین مواد اولیه دانسته و با توجه به اینکه فعالیتهای این حوزه در راستای حمایت از محیط زیست می باشد افزود: برخورداری از معافیتهای مالیاتی و پیش بینی مولفه ها و پیش ران های لازم جهت تسهیل و تنوع تولید مورد انتظار تولید کننده است.

بازنگری در تعرفه وارداتی برخی از مواد اولیه مورد نیاز و تسهیل در واردات چوبهای مشابه جنگلهای هیرکانی از کشورهای حاشیه دریای خزر نیز نیازمند همکاری همه جانبه دستگاه های متولی امر در این حوزه می باشد.

در ادامه این جلسه مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت ضمن تشکر از هلدینگ سلولزی به جهت میزبانی این هم اندیشی، با بیان اینکه مشکلات شرکتهای ریشه داری مانند چوکا و خزر کاسپین تامین مواد اولیه است گفت: یکی از برنامه های مهم این اداره کل در وزارتخانه، در حوزه تامین چوب و تسهیل در امر واردات چوب است.

وی در ادامه افزود: تامین موارد اولیه کارخانه های سلولزی یعنی چوب و آخال از دغدغه های اصلی این وزارتخانه بوده که اقدامات بسیار مثبتی در جهت تسهیل تامین و حتی واردات این مواد صورت گرفته است.

محرابی در ادامه با برگزاری جلسات مشترک با سازمان محیط زیست اضافه کرد: در صورت توافق با این سازمان، به زودی مشکل واردات آخال برای کارخانه های تولیدی با داشتن تصفیه خانه مرتفع خواهد شد.

مدیرکل دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت در انتها با اشاره به نیاز به سرمایه گذاری در بخش تولید موارد اولیه کارخانجات تولید تیشو گفت: با توجه به موقعیت قرارگیری کارخانه حریر خوزستان در منطقه هفت تپه شهرستان شوش، سرمایه گذاری در حوزه تولید خمیر باگاس، می تواند یکی از اولویتهای سرمایه گذاری در بخش تیشو کشور باشد.

گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین ( تاسیکو) تنها هلدینگ تخصصی در حوزه صنعت سلولزی بوده که در زمینه های تولید انواع کاغذ بسته بندی، تولید انواع کاغذ تیشو، انواع دستمال کاغذی، اوراق فشرده، نيوپان، MDF، HDF و انواع پارکت و کف پوش فعالیت گسترده دارد.

انتهای پیام/ب

استقبال وزارت صنعت از عرضه سیمان در بورس کالا

استقبال وزارت صنعت از عرضه سیمان در بورس کالا

بورستهران- ایرنا- معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت به عرضه سیمان در بورس کالا اشاره کرد و گفت: در صورتی که انجمن‌های مربوطه موافق با عرضه مستمر سیمان در بورس کالا باشند، وزارت صنعت هم از اج...

Irna.ir/
رفت و برگشت قیمت‌گذاری فولاد در بورس کالا/ ارجاع درخواست وزارت صنعت به شورای عالی بورس+نامه

رفت و برگشت قیمت‌گذاری فولاد در بورس کالا/ ارجاع درخواست وزارت صنع...

در حالی که معاون وزیر صنعت در نامه‌ای به بورس کالا خواستار کاهش قیمت پایه فولاد در بورس شده بود، این موضوع به دبیرخانه شورای عالی بورس ارجاع شد.

FarsNews.ir/
ماجرای یک انتصاب عجیب در وزارت صنعت

ماجرای یک انتصاب عجیب در وزارت صنعت

علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت روز 29 آبان در حکمی ريیس هیات مدیره و مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران را تغییر داد. بر این اساس، سید عبدالله سجادی جاغرق به سمت مذکور منصوب و جانشین افروز ب...

Bartarinha.ir/
دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان حمایت درباره کالاها

دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان حمایت درباره کالاه...

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور دستور ویژه‌ای به ريیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، از این سازمان خواست؛ تشدید بازرسی، نظارت و کنترل قیمت‌ها با اهتمام جدی در اولویت کاری سازمان حما...

TejaratNews.com/
گزینه پیشنهادی وزارت صنعت هنوز مشخص نشده

گزینه پیشنهادی وزارت صنعت هنوز مشخص نشده

معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان این که انتصاب سرپرست جدید وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت نیاز به استجازه از رهبر معظم انقلاب داشت، گفت: هنوز گزینه وزارت صمت برای معرفی به مجلس، نهایی و مشخص نشده است.

Bartarinha.ir/
همه گزینه‌های احتمالی وزارت صنعت

همه گزینه‌های احتمالی وزارت صنعت

سخنگوی کمیسیون صنایع از جمع‌آوری امضا برای مسکوت ماندن تفکیک وزارت بازرگانی به مدت یکسال خبر داد.

Bartarinha.ir/
دستور عجیب وزارت صنعت برای فروش 60 هزار تن شمش فولاد در خارج از بورس کالا+نامه

دستور عجیب وزارت صنعت برای فروش 60 هزار تن شمش فولاد در خارج از بو...

دستور عجیب وزارت صنعت برای فروش 60 هزار تن شمش فولاد در خارج از بورس کالا+نامه

BourseNews.ir/
سیگنال‌های مثبت بورسی سرپرست وزارت صنعت / به ارز 4200 تومانی نیاز نداریم / ارز تک نرخی شود

سیگنال‌های مثبت بورسی سرپرست وزارت صنعت / به ارز 4200 تومانی نیاز ...

پذیرش آسیب‌های قیمت‌گذاری دولتی و اعتقاد به ارز تک نرخی دو اظهار نظر مهم سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت است. حسین مدرس خیابانی حتی گفته است: اعتقاد دارم اقتصاد ایران به ارز 4200 تومانی نیاز ندارد. وی...

TejaratNews.com/
روایت وزارت صنعت از سند 25 ساله ایران و چین

روایت وزارت صنعت از سند 25 ساله ایران و چین

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: آن بخشی از قرارداد همکاری 25 ساله با چین که مرتبط به این وزارتخانه می‌شود، مربوط به تامین برخی کالاها، مواداولیه، ماشین‌آلات و تجهیزا...

Bartarinha.ir/
بورس امروز 24 خرداد ماه / رشد 8 هزار واحدی شاخص کل یک هفته با بازارهای جهانی رشد 8 هزار و 991 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار به 24 هزار میلیارد تومان نزدیک شد شاخص کل 8 هزار و 991 واحد رشد کرد امروز، شاخص با رشد 8 هزار واحدی به کار خود پایان داد اهدای جایزه مسيولیت اجتماعی و انتشارات به فولاد هرمزگان بازارگردانی "وآیند" به 4 درصد افزایش یافت شرکت مدبران تجارت ایفا موافقت اصولی تامین مالی جمعی را گرفت کاهش قیمت طلا تحت تاثیر دلار تاثیر واکسیناسیون کرونا بر افزایش قیمت نفت سندباکس، همگام شدن با تغییرات تکنولوژی بازار سرمایه است در شیراز با چه قیمتی می‌توان خانه‌دار شد؟ در چه صورت قرارداد اجاره تمدید نمی‌شود؟ / قانون در مقابل مستاجران لوازم خانگی امسال گران نشد شاهین، برگ آس سایپا در ایمنی و طراحی افسار دلار بر گردن دوست/ فتیله‌ای که دولت کم‌وزیاد می‌کند بلاتکلیفی متقاضیان وام ودیعه مسکن/ جزيیات دریافت وام میز صنعت نیروگاهی گامی در جهت رفع چالش‌ها و مشکلات‌ها 45 هزار تن سنگ آهن دانه بندی و گندله مهمان بورس کالا هزینه جابه‌جایی از ملاصدرا چقدر آب می‌خورد؟ عرضه محصولات 19 تولیدکننده سیمان در بورس کالا نرخ 17 ارز کاهش یافت/افزایش نرخ 21 ارز فروش گاز مایع مجتمع گاز پارس جنوبی در بورس انرژی دریافت نشان عالی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه ماجرای فروش لوازم خانگی دست دوم عراقی در بازار چیست؟ قیمت دلار امروز 24 خرداد 1400 چقدر شد؟ هزینه‌ها و درآمدهای سازمان بورس/ صرف 40 میلیارد تومان برای فرهنگ‌سازی و سجام با 300 تا 650میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ تحلیل بورس امروز 24 خرداد / زمان سهامداری در بورس نیست عرضه اولیه سهام شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام "سدشت" نفت ایران به زودی از بندر جاسک هم صادر می‌شود/ قصد تنش و جنگ نداریم میانگین قیمت اجاره و فروش مسکن در شرق تهران "شرنگی" و شفاف سازی نوسان قیمت سهام بیت‌کوین جهش کرد انتشار صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه حسابرسی نشده "ورفاه" "وساپا" صورت مالی شرکت ستاره سفیران آینده را منتشر کرد شاخص به رشد 7852 واحدی رسیده است انتشار صورت‌های مالی شرکت صنعت فولاد شادگان توسط "فخوز" از سرگیری سه پرواز هفتگی وین - تهران عرضه اولیه سهام گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری بانک مرکزی به بورس آسیب زد صورت مالی حسابرسی شده "خمحور" منتشر شد صورت‌های مالی 12 ماهه "سیتا" منتشر شد صورت مالی 6 ماهه "وسخراش" منتشر شد قاچاق چمدانی آب‌معدنی از فرانسه به ایران! شاخص با رشد 7 هزار واحدی سبزپوش است شروع سبز بورس / رشد 7 واحدی شاخص کل "کلطیف" از تصمیمات مجمع خبر داد عرضه بی‌ سابقه 295هزار تن سیمان در بورس کالا

در حال بارگیری...