سبد پیشنهادی شرکت مشاور سرمایه ‌گذاری فاینتک در هفته آخر آبان

سبد پیشنهادی شرکت مشاور سرمایه ‌گذاری فاینتک در هفته آخر آبان

شرکت مشاور سرمایه‌ گذاری فاینتک، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته چهارم آبان ماه1400 را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در سبدی که شرکت مشاور سرمایه‌‌گذاری فاینتک، در تاریخ 20 آبان ماه ارايه کرده نام سه نماد «فساپا»، «وسپه» و «دلر» برای سرمایه گذاری میان مدت به چشم می‌خورد. همچنین این شرکت چهار سهم «فولاد»، «مدیر»، «وغدیر» و «سشرق» را برای سرمایه‌گذاری بلندمدت پیشنهاد داده است.

سبد پیشنهادی سرمایه‌گذاری میان مدت شرکت فاینتک

سهام گروه ‌صنعتی‌ سپاهان‌ با نماد «فساپا» که 15درصد از این پرتفو را به خود اختصاص داده به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی شرکت مشاور سرمایه گذاری فاینتک است. نماد این شرکت، در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته قیمت پایانی 17،990 ریال را ثبت کرد. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری فاینتک P/E آتی مناسبی را برای این سهم انتظار داشته و هدف قیمتی 25,000ریالی را برای فساپا مشخص کرده است که معادل بازدهی بیش از 38درصدی در میان مدت، برای سهامداران این شرکت است.

سهام شرکت سرمایه گذاری سپه که با نماد «وسپه» در بورس تهران معامله می شود دومین سهامی است که در سبد پیشنهادی فاینتک برای سرمایه گذاری در هفته چهارم آبان ماه 1400 قرار گرفته است. وسپه که در پایان روز 19 آبان ماه، با قیمت 8،740 ریال به استقبال هفته آینده رفت، هدف قیمتی 12،000 ریالی و رشد حدود 37درصدی را در میان‌مدت پیش روی خود می‌بیند. P/NAVحدود 0.5 با احتساب پرتفوی غیربورسی وسپه، باعث شده تا این نماد 15درصد از پرتفوی پیشنهادی شرکت فاینتک را به خود اختصاص دهد.

سومین سهامی که در سبد پیشنهادی فاینتک جای گرفته، سهام شرکت داروسازی اکسیر با نماد «دلر» است. P/E  آتی مناسب و احتمال حذف ارز 42،000 ریالی از جمله مهم‌ترین دلایلی هستند که این سهام از سوی فاینتک به سرمایه‌گذاران پیشنهاد شده است. دلر روز چهارشنبه گذشته، قیمت پایانی 47،100 ریال را ثبت کرد؛ بر اساس پیش‌بینی شرکت فاینتک، نماد دلر در میان‌مدت با رشد حدود 29درصدی همراه شده و به قیمت 61،000 ریال خواهد رسید.

سبد پیشنهادی سرمایه‌گذاری بلندمدت شرکت فاینتک

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با نماد بورسی «فولاد»، دیگر سهمی است که 15درصد از پرتفوی پیشنهادی این هفته فاینتک را به خود اختصاص داده است. بر اساس پیش‌بینی فاینتک در این سبد پیشنهادی، فولاد که در آخرین روز معاملاتی هفته، قیمت 11,970ریالی را تجربه کرده، در بلندمدت، قیمت 14،000ریال را هدف گرفته است. در صورتی که فولاد به این قیمت دست پیدا کند، سهامداران آن، سود 17درصدی را کسب خواهند کرد. گزارش‌های میان‌دوره‌ای و ماهانه مناسب و همچنین P/E آتی کم‌تر از 5 نیز از جمله مهمترین دلایلی است که فاینتک سهام فولاد را برای سرمایه‌گذاری در سبد پیشنهادی خود قرار داده است.

در سبد پیشنهادی فاینتک، صندوق مدیریت ثروت بازنشستگان کشوری با نماد «مدیر» برای سرمایه‌گذاری در بلندمدت پیشنهاد شده است. دلیل انتخاب این صندوق از سوی فاینتک جهت سرمایه‌گذاری بلندمدت؛ پرتفوی کم ریسک و بنیادی بوده، از طرفی هم عملکرد مناسبی را در بازار از خود به نمایش گذاشته است. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری فاینتک پیشنهاد کرده سهامداران 15درصد از پرتفوی خود را به این صندوق اختصاص دهند. نماد مدیر، در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته قیمت پایانی 10،228ریال را ثبت کرد. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری فاینتک نیز هدف قیمتی 15،000ریال را برای مدیر مشخص کرده که معادل بازدهی 46درصدی در بلندمدت، برای سهامداران این شرکت خواهد بود.

شرکت سیمان‌ شرق‌ با نماد بورسی «سشرق» سهم دیگری است که 15درصد از این سبد پیشنهادی را به خود اختصاص داده است. بر اساس پیش‌بینی فاینتک، سشرق که در آخرین روز معاملاتی هفته چهارم آبان ماه 1400 قیمت 80،10 ریالی را تجربه کرد، در بلندمدت قیمت 16،000ریال را هدفگذاری کرده است. در صورتی که سشرق به قیمت 16،000ریالی دست پیدا کند، صاحبان این سهم سودی بالغ بر 99درصد را بدست می‌آورند. نزدیک بودن مجمع عمومی سالیانه جهت دریافت سود نقدی و   P/Eآتی مناسب دلایلی هستند که فاینتک نماد سشرق را برای سرمایه‌گذاری در سبد پیشنهادی این هفته خود قرار داده است.

شرکت سرمایه‌گذاری ‌غدیر با نماد «وغدیر» آخرین گزینه پیشنهادی فاینتک در سبد پیشنهادی این هفته است که سهمی 10 درصدی از پرتفو را به خود اختصاص می‌دهد. وغدیر که روز چهارشنبه هفته گذشته را با قیمت 15،990 ریالی به پایان رسانده بود، طبق پیش‌بینی فاینتک در بلندمدت تارگت 22،000ریالی را تجربه خواهد کرد که به معنای کسب سودی حدود 37 درصدی در بلندمدت است. فاینتک دلیل انتخاب وغدیر به عنوان سهمی مناسب جهت سرمایه‌گذاری بلندمدت را P/NAV حدود 0.6 با احتساب پرتفوی غیربورسی و همچنین انتظار رشد شرکت های زیرمجموعه ذکر کرده است.

لازم به ذکر است این سبد پیشنهادی توسط شرکت مشاور سرمایه گذاری فاینتک، جهت بازنشر در اختیار اقتصاد آنلاین قرار گرفته و هرگونه سود و زیان، برعهده سرمایه‌گذار خواهد بود.

local_offerبرچسب‌ها:
بخشی از سود سهام عدالت پرداخت شده است / تزریق سهام به پرتفوی سهام داران

بخشی از سود سهام عدالت پرداخت شده است / تزریق سهام به پرتفوی سهام ...

مدیر روابط عمومی سازمان بورس گفت: حدود 4 درصد از سود سهام عدالت به سبب افزایش سرمایه شرکت گل گهر سیرجان به صورت سهام به پرتفوی سهامداران اضافه شد.

EghtesadOnline.com/
پرتفوی پیشنهادی شرکت مشاور سرمایه ‌گذاری سهم‌ آشنا برای هفته اول آذر

پرتفوی پیشنهادی شرکت مشاور سرمایه ‌گذاری سهم‌ آشنا برای هفته اول آ...

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری سهم‌آشنا، پرتفوی پیشنهادی خود برای هفته اول آذر ماه 1400 را اعلام کرد.

EghtesadOnline.com/
پرتفوی بورسی "ومهان" 248هزار میلیارد ریال رشد کرد

پرتفوی بورسی "ومهان" 248هزار میلیارد ریال رشد کرد

شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در صورت وضعیت پرتفوی بورسی خود از رشد 248هزار و 385میلیارد و 646میلیون ریالی خبر داد.

Sena.ir/
چرا پالایشی یکم در پرتفوی نیست؟

چرا پالایشی یکم در پرتفوی نیست؟

مدتی است که معامله بر روی واحدهای پالایشی یکم مجاز شده است اما برخی از سهامداران هنوز این نماد را در پرتفوی خود مشاهده نمی کنند. چگونه پالایشی یکم را به پرتفوی خود اضافه کنیم؟

NabzeBourse.ir/
ارزش پرتفوی پالایشی یکم امروز 5 آذر 99

ارزش پرتفوی پالایشی یکم امروز 5 آذر 99

در معاملات امروز بورس اوراق بهادار در بین 4 نماد صندوق پالایشی یکم نماد‌های شتران و شپنا سبز پوش شدند و رشد بیش از 2...

Borna.news/
نماد پالایش یکم به پرتفوی سهامداران اضافه شد

نماد پالایش یکم به پرتفوی سهامداران اضافه شد

نماد صندوق پالایش یکم به پرتفوی افرادی که در پذیره نویسی آن شرکت کرده‌اند، اضافه شد.

EghtesadOnline.com/
انتقال بیش از 22هزار میلیارد تومان به پرتفوی سهامداران خرد

انتقال بیش از 22هزار میلیارد تومان به پرتفوی سهامداران خرد

بررسی تغییر مالکیت ها در مردادماه نشان از انتقال 22هزار و 617 میلیارد تومان نقدینگی در مسیر پرتفوی سهامداران حقوقی به حقیقی دارد.

Sena.ir/
انتقال 9.6 هزار میلیارد تومان نقدینگی به پرتفوی حقیقی ها

انتقال 9.6 هزار میلیارد تومان نقدینگی به پرتفوی حقیقی ها

بورس تهران معاملات هفته منتهی به 15مردادماه را با رشد 6.8 درصدی شاخص کل به پایان رساند.

Sena.ir/
30برابر شدن میانگین پرتفوی سهام عدالت

30برابر شدن میانگین پرتفوی سهام عدالت

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه، پرتفوی سهام عدالت در طی 14 سال تقریبا سی برابر شده است، گفت: طرح ارايه سهام به جاماندگان به زودی نهایی می‌شود.

EghtesadOnline.com/
"کمنگنز" از پرتفوی سرمایه گذاری برداشت کرد

"کمنگنز" از پرتفوی سرمایه گذاری برداشت کرد

شرکت معادن منگنز ایران سهام فروخت.

BourseNews.ir/
ارزش پرتفوی سهام عدالت 16 برابر شد

ارزش پرتفوی سهام عدالت 16 برابر شد

ارزش روز شرکت‌های حاضر در پرتفوی سهام عدالت بیش از 16 برابر رشد کرد و به به 4432 هزار میلیارد ریال رسید.

Borna.news/
ارزش پرتفوی سهام عدالت چقدر شده است؟

ارزش پرتفوی سهام عدالت چقدر شده است؟

ارزش روز 49 شرکت حاضر در پرتفوی سهام عدالت در بازار سهام در حال حاضر به 4298 هزار میلیارد ریال رسیده است و این موضوع نشان از بیش از 16 برابر شدن ارزش آن دارد.

TejaratNews.com/
در پرتفوی «ومعادن» چه خبر است؟

در پرتفوی «ومعادن» چه خبر است؟

«ومعادن» به فکر متنوع‌سازی سبد سهام خود، اولین گام را در این مسیر برداشته و شرایط سال 98 برای این شرکت از جهات گوناگون مطلوب بوده است.

BourseNews.ir/
افزایش 143میلیارد ریالی ارزش پرتفوی بورسی "وبیمه"

افزایش 143میلیارد ریالی ارزش پرتفوی بورسی "وبیمه"

در بهمن‌ماه شاهد خرید 38میلیارد ریال و 120سهام شرکت‌های بورسی و همچنین واگذاری 88میلیارد و 591میلیون ریال از سهام پرتفوی این شرکت بوده‌ایم و سود ناشی از واگذاری سهام در بهمن‌ماه به مبلغ 8میلیارد و 231...

BourseNews.ir/
افزایش 3هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی "خبهمن"

افزایش 3هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی "خبهمن"

مازاد پرتفوی بورسی شرکت در دی ماه معادل 28 هزار ریال بوده که به این ترتیب شاهد افزایش بیش از 3.000 میلیارد ریالی مازاد ارزش پرتفوی بورسی شرکت در بهمن ماه بوده است.

BourseNews.ir/
فعالیت تجاری در مرزمیلک از سرگرفته شد روزگاری که مسيولان برای مردم درست کردند! ورود بزرگترین کلاهبردار کشور از مسکو به تهران پایان هفته‌ای پرنوسان در بورس احتمال ریزش شاخص کل تا 1 میلیون و 310 هزار واحد/ دو دیدگاه برای سرمایه‌گذاری حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلا /دلار پیشروی کرد جزيیات دستگیری کلاهبردار 12هزار میلیارد تومانی پرداخت وام 10 میلیون تومانی به سرپرستان مبتلا به کرونا رشد قیمت یورو و دلار در صرافی‌های بانکی خبر‌های جدید خودرویی از زبان ريیس سازمان بورس پیام پنهان بودجه درباره مذاکرات هسته‌ای/ دولت به لغو تحریم‌ها خوش‌بین است؟ قیمت سکه در بازار امروز جزيیات تخصیص و پرداخت حقوق با روش جدید تازه‌ترین قیمت گوشت در میادین میوه و تره‌بار ادامه سودآوری شرکت‌های بورسی تا پایان سال عرضه اولیه‌های جذاب زیادی در راه‌ است قیمت احتمالی نفت و دلار در بودجه 1401 کاهش 7 دلاری قیمت طلا/تورم آمریکا فعلا ادامه دارد "همکاران سیستم" در تدارک ورود به بازار لوازم خانگی و خرده فروشی آخرین وضعیت قیمتی کالا‌های اساسی در بازار تصمیمات جدید برای حذف قیمت‌گذاری خودرو فروش ویژه خودروهای جدید بهمن در هفته آینده کاهش قیمت طلا به دنبال واکنش بانک مرکزی آمریکا روند سودآوری شرکت‌های تحت پوشش بورس تا پایان سال ادامه دارد وام 10میلیونی برای سرپرستان خانوار مبتلا به کرونا ارزش سهام عدالت 2 درصد کاهش یافت ارزش سبد سهام عدالت آب رفت/ سهام عدالت 532 هزار تومانی چند شد؟ با 17میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ خبرهای خوب بورسی؛ از حذف قیمت‌گذاری دستوری تا عرضه اولیه‌های جذاب ‌ تجارت در مرز ایران و افغانستان عادی شد طرح ویژه فروش 2 خودرو فردا موتور افت بیش از 3 درصدی شاخص کل/ ریزش‌های متوالی بورس به پایان می‌رسد؟ قیمت دلار در صرافی‌های بانکی تهران، بیست و نهمین شهر گران دنیا شد! یارانه معیشتی آذرماه واریز شد نرخ ارز صرافی ملی امروز پنجشنبه 11 آذرماه انتشار صورت مالی میاندوره ای "مادیرا" توقف پذیرش محموله تجاری در مرز میلک "ساراب" صورت مالی تلفیقی 6 ماهه منتشر کرد "قنیشا" صورت مالی 12 ماهه حسابرسی شده منتشر کرد شرایط ثبت‌نام در مسکن دولتی آسان شد نرخ رسمی 29 ارز افزایش یافت قیمت خودرو در بازار امروز گمرک: تجار فعلا به مرز میلک کالا ارسال نکنند "لکما" در مناقصه خرید رک BBU حاضر شد "شسم" مجوز تولید محصول جدید گرفت مسکن در تهران گران‌تر از مسکو و استانبول یارانه معیشتی آذرماه واریز شد تعیین دبیر کل اوپک تا ماه آینده هشدار وزیز نفت درباره بنزین/ پشت پرده کمبود بنزین در ایران چیست؟