فروش سکه هولوگرام دار فقط به مشتریان خاص!

فروش سکه هولوگرام دار فقط به مشتریان خاص!

روز گذشته صحبت هایی از تخلف جدیدی در بازار طلا در خبرها دیده شد که بازتاب زیادی داشت. ماجرا از این قرار است که طلافروشان مدعی هستند به دلیل تحریم، هولوگرام سکه دیگر وارد نمی شود و از این رو فروش سکه های هولوگرام دار فقط به مشتری های خاص و با قیمت هر سکه 50 هزار تومان بالاتر فروخته می شود.

خراسان: روز گذشته صحبت هایی از تخلف جدیدی در بازار طلا در خبرها دیده شد که بازتاب زیادی داشت. ماجرا از این قرار است که طلافروشان مدعی هستند به دلیل تحریم، هولوگرام سکه دیگر وارد نمی شود و از این رو فروش سکه های هولوگرام دار فقط به مشتری های خاص و با قیمت هر سکه 50 هزار تومان بالاتر فروخته می شود.

خود آن ها به مشتریان توصیه می کنند برای این که به دام سکه های تقلبی نیفتند، سکه های هولوگرام دار بخرند. با این حال ريیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفته که گران فروشی سکه های هولوگرام‌ دار تخلف است. کاربری نوشت: «یعنی واقعا برای تولید هولوگرام هم مشکل داریم که باید از خارج واردش کنیم!؟» کاربر دیگری نوشت: «حالا این کار که تخلفه ولی واقعا از فضای مجازی سکه نخرید که به احتمال زیاد تقلبیه.»

local_offerبرچسب‌ها:
آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن، از ساعت 12 ظهر امروز تمدید و آغاز بازارگردانی 2 شرکت بورسی قیمت خودرو پس از انتخابات کاهش می‌یابد خبر خوب برای سهامداران «شبندر» تحلیل بورس 26 خرداد / دخالت دولت شفافیت در بازار را بر هم می‌زند جزيیات پرداخت وام ودیعه مسکن و افزایش اجاره + جدول کیفیت خودروی شاهین فقط آماری نیست شاخص کل با افت 1190 واحدی مواجه است "قلرست" شکر را گران کرد "ساروم" ساختمان دفتر تهران را فروخت سرمایه گذاری خارجی 1,300,000 یورویی در "دروز" "تماوند" به بازار دوم فرابورس رفت تقسیم سود 1005 ریالی در مجمع "لخانه" دولت آینده و اعتماد از دست رفته سهامداران وضعیت قیمت مسکن بعد از انتخابات ممانعت از انحصار در بورس/ سرمایه‌گذاری مردم باید سود بدهد نه هزینه! نرخ رسمی 28 ارز کاهش یافت رانت حرف اول را در بورس نباید بزند! / اصلاح ایرادات بازارثانویه ارايه راه‌حل برای برون رفت از مشکلات بورس/ اهمیت شکل‌گیری "شورای ثبات" با اضلاع بورس، بیمه و بانک بازار اولیه اصالت دارد نه بازار ثانویه! / سوداگری که با غلبه بازارثانویه رواج گرفت شرایط جدید ثبت‌نام در طرح‌های پیش‌فروش خودرو اعلام شد افت 269 واحدی شاخص کل بورس قیمت ارز‌های دیجیتالی در 26 خرداد/ افت 0.4 درصدی قیمت بیت کوین پیش‌بینی قیمت مسکن بعد از انتخابات اولین خبر از عرضه اولیه ومدیر / ثبت سفارش کی آغاز می شود؟ اولین جزییات از شروع بورس امروز 26 خرداد افت 92 درصدی تولید خودرو / هشدار برای گرانی خودرو بازی سیاسی نامزدها در زمین بورس در دقایق ابتدایی بازار شاخص قرمزپوش است "چکارن" صورت مالی تلفیقی را منتشر کرد کارگران خوزستانی یکسال حقوق نگرفتند!/چالش‌های عجیب آب در اهواز این هم از گزارش فعالیت یک ماهه "سهرمز" مجمع "سپهر" بازار برگزار می شود انتشار صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه صندوق سرمایه گذاری اوج ملت انتشار صورت مالی شرکت صنایع زنگان پارت قطعه سرمایه توسط "بسویچ" چند سيوال درباره افزایش سرمایه پتروشیمی گچساران "سپید" صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد آخرین وضعیت پرواز‌های خارجی انتشار صورت مالی تلفیقی حسابرسی نشده "کساوه" "اروند" صورت سود و زیان 12 ماهه را منتشر کرد "بکام"صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد عرضه‌هایی با هدف نمایش "کت تن کیست!" انتشار گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 1399/12/30 "نوری" بازار امروز 26 خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟ افزایش آسانسوری قیمت در بازار اجاره آخرین قیمت طلا پیش از امروز 26 خرداد آخرین قیمت دلار پیش از امروز 26 خرداد پیش‌بینی بورس امروز 26 خرداد تصاویری از خودروی جذاب MG6 Pro مدل 2022 تثبیت و ارتقاء فروش سیمان در بورس کالا توسط شستا

در حال بارگیری...