اتفاق تاثیرگذار در قیمت بیت کوین / پرونده ETF ...

اتفاق تاثیرگذار در قیمت بیت کوین / پرونده ETF ...

خلال 24 ساعت گذشته، بازار وسیع ارزهای رمزپایه با تغییرات قیمتی قابل توجهی مواجه شد و در این میان، بیت کوین موفق به ثبت...

این رشد قیمتی همزمان با وقوع اخبار مثبتی در مورد توسعه محصولات مالی وابسته به بیت کوین، از جمله درخواست‌های مرتبط با ETF‌های مبتنی بر نقدینگی بیت کوین صورت گرفته است. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که شرکت‌هایی نظیر بلک‌راک و ویزدام‌تری اقدام به ارايه فرم‌های به روزرسانی شده خود کرده‌اند که پیش از این، شرکت‌های آرک اینوست و 21 شیرز نیز اسناد مرتبط را به‌روزرسانی نموده بودند.

به این ترتیب، بلک‌راک و ویزدام‌تری هر دو رویکرد فقط نقدی را برای ETF اسپات بیت‌ کوین خود در نظر گرفتند و در عین حال، ساختار غیرنقدی را به تعویق انداختند. به گفته جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ، این اقدام، پیشرفت قابل‌توجهی در مسیر راه‌اندازی ETF اسپات بیت کوین است. در واقع، بلک‌راک دستورالعمل کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده در مورد رویکرد فقط نقدی را پذیرفته که نشان‌دهنده تغییر در استراتژی است و اساسا بحث را به پایان می‌رساند.

در همین حال، شرکت مدیریت دارایی بیت‌وایز (Bitwise) اولین تبلیغ برای صندوق ETF اسپات بیت کوین را روز دوشنبه منتشر کرد. در این آگهی 15 ثانیه‌ای که جاناتان گلداسمیت، بازیگر مشهور، حضور دارد، او پس از پرسیدن این سوال که «می‌دانید این روزها چه چیز جالبی وجود دارد؟»، بیت کوین را برجسته می‌کند.

انتشار این اخبار باعث شده که شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار کریپتو باشیم.

عملکرد بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته.

در این میان، کیف پول‌های حاوی 1 بیت کوین یا کمتر، موجودی خود را به بالاترین سطح تاریخی رسانده‌اند. این کیف پول‌های کوچک‌تر که از ابتدای ماه نوامبر به شدت در حال انباشت هستند، افزایش قابل‌توجهی را در مالکیت این رمزارز تجربه می‌کنند. در مقابل، کیف پول‌های متوسط در چند ماه گذشته کاهش جزيی را تجربه کرده‌اند، در حالی که کیف‌پول‌های نهنگ‌ها سیر صعودی را در دارایی‌های بیت ‌کوینی خود نشان داده‌اند. این پویایی موجودی کیف پول‌های مختلف بیت کوین نشان‌دهنده تغییرات در الگوهای انباشت در بازار ارزهای دیجیتال است.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد