عقبگرد دلار | جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی‌ بانکی؛ 24 اردیبهشت 1401

عقبگرد دلار | جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی‌ بانکی؛ 24 اردیبهشت 1401

قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی 25 هزار و 670 تومان اعلام شد که نسبت به روز کاری گذشته قیمت آن 48 تومان کاهش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به 30 هزار و 200 تومان رسید هرچند برخی معامله گران قیمت آن را پایین تر نیز عنوان می کنند.

به گزارش همشهری ‌آنلاین، امروز شنبه 24 اردیبهشت 1401 قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی 25 هزار و 670 تومان اعلام شد که نسبت به روز کاری گذشته - پنجشنبه 22 اردیبهشت-  48 تومان کاهش یافت.  اما قیمت دلار در بازار آزاد روندی نزولی را  طی کرد به طوری که قیمت آن به 30 هزار و 200 تومان رسید. قیمت دلار در روز پنجشنبه به  30 هزار و 650 تومان نیز رسیده بود. 

کانال‌های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر 30 هزار تا  30 هزار و 200 تومان اعلام کرده‌اند. برخی از این کانال ها نیز اعلام کرده اند که دلار در قیمت فعلی خریدار ندارد و باید از معاملات هیجانی خودداری کرد. 

 خبرهای مثبتی که پس از به پایان رسیدن سفر انریکه مورا، معاون مسيول سیاست‌های خارجی اتحادیه اروپا در باره برجام منتشر شده است و امیدواری به نتیجه مذاکرات وین را افزایش داده است، مهم ترین دلیل این کاهش قیمت عنوان می‌شود.

 قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب 25 هزار و  415 تومان و 25 هزار و  670 تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز کاری گذشته 48 تومان کاهش یافت.

 همچنین قیمت خرید یورو 28 هزار و 135 تومان و قیمت فروش آن 28 هزار و 418 تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز کاری گذشته 3 تومان افزایش یافت.

امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار از سوی صرافی ملی به ترتیب 25 هزار و 413 تومان و 25 هزار و 668 تومان اعلام شد. همچنین، قیمت خرید یورو  28 هزار و 118 تومان و قیمت فروش آن 28 هزار و 401 تومان اعلام شد  که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار و یورو اندکی افزایش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز 25 هزار و 549 تومان و نرخ یورو 28 هزار و 280 تومان اعلام شد.

محموله‌های نفتی ایران در انتظار تخلیه در بنادر چین مجوز تاسیس بانک آفشور در مناطق آزاد گرفته شد به عنوان سازنده مسکن ورود می‌کنیم اقدامات پذیرش سیمان زنجان در فرابورس انجام می‌شود چطور می‌توانید به یارانه همسر اضافه شوید؟ پیامد خرید و فروش غیر مجاز ارز در بازار خبر مهم برای جاماندگان دریافت سود سهام عدالت 83 هزار میلیارد تومان از اراضی به مناطق آزاد برگشت چطور می‌توانید به یارانه همسرتان اضافه شوید؟ نحوه ثبت نام یارانه برای یکی از زوجین قیمت طلا، سکه و ارز 1401.02.29/ سکه و ارز گران شد مشکلات پخش و توزیع روغن خوراکی برطرف شد قیمت جدید طلا و سکه در بازار امروز + جدول ورود گسترده ایران و کوبا به بازارهای یکدیگر قیمت مصوب تخم مرغ بعد از هدفمندی یارانه ها گرانی عجیب در انتظار شوینده ها هشدار برای ریزش بیشتر/ تا پاییز انتظاری از رمزارزها نداشته باشید پیش بینی خطرناک درباره قیمت ارزهای دیجیتال تا پای... صدور سند 200 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در سال جاری سایه سنگین جنگ اوکراین بر قیمت غذا در جهان حضور دوباره ایران در بازار نفت بدون نیاز به هیچ توافقی/2 میلیون نفت ایران در انتظار تخلیه در چین قیمت انواع خودرو در بازار آزاد امروز + جدول تصمیم جدید دولت برای حقوق کارگران | افزایش 10 درصدی حقوق کارگران صحت دارد؟ سقف افزایش اجاره بهای مسکن تعیین شد | برخورد سازمان تعزیرات با مشاورانی که سقف افزایش را رعایت نکنند انتشار صورت مالی 12 ماهه حسابرسی نشده "دلقما" در کدال این شهر‌ها رکورد گردشگری را در ایران جا به جا کردند! قیمت دلار ثابت شد! | قیمت دلار در بازار امروز نفت همچنان بالای 110 دلار ورود گسترده ایران و کوبا به بازارهای یکدیگر نرخ 24 ارز کاهش یافت | 29 اردیبهشت 1401 فروش میوه های نوبرانه به قیمت های لاکچری! چطور می‌توانید به یارانه همسر اضافه شوید؟ ساخت و بازسازی 400 قطعه تخصصی در نیروگاه بندرعباس توضیح وزیر نفت درباره قیمت بنزین | گاز پرمصرف‌ها غیریارانه‌ای می‌شود | شیوه وصول درآمدهای نفتی قیمت جدید دلار در بازار متشکل + جدول معاون وزیر صمت: مشکلات پخش و توزیع روغن خوراکی برطرف شد تاکید ريیس‌جمهور بر اجرای تعهدات نظام بانکی در حوزه ساخت مسکن فروش کیسه آرد یارانه‌ای تا یک میلیون تومان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برکنار شد فردا، آخرین فرصت اصلاح اطلاعات جاماندگان سود سال 99 سهام عدالت در سامانه سجام اقدام بانک مسکن خلاف دستور وزیر راه و شهرسازی توضیحات وزیر نفت در خصوص قیمت بنزین / پول فروش نفت... "تنوین" ترکیب هیات مدیره را تغییر داد صورت مالی میاندوره ای "آ س پ" منتشر شد مجمع "سابیک" تا 20 روز آینده برگزار می‌شود/ سود 156 تومانی به ازای هر سهم "سابیک" متقاضیان دریافت یارانه جدید بخوانند گهرزمین، فاتح قله‌های امداد و نجات و کمک‌های اولیه کشور دریافت تندیس و جایزه روابط رسانه‌ای و تقدیرنامه تحلیل محتوا توسط فولاد هرمزگان صورت مالی 12 ماهه "فرآور" روی کدال آمد 2 مقام ارشد قره باغ دور میز مذاکره با وزیر راه/ وام 700 میلیونی؟