مشکل جدید برای مشتریان ایران خودرو

مشکل جدید برای مشتریان ایران خودرو

طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌خودرو به مناسبت نیمه شعبان که از روز گذشته آغاز شده و تا پایان روز شنبه (20 اسفند...

 افراد بسیاری که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده‌اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت‌نام برایشان باز نمی‌شود؛ پیگیری‌ها از بانک مشخص کرد که پس از 48 ساعت از زمان واریز، لینک ثبت‌نام فعال می‌شود و این در حالیست که ایران خودرو تا ساعت 14 شنبه (20 اسفند) مهلت تعریف حساب و واریز وجه تعیین کرده اما مهلت ثبت‌نام 12 ساعت بعد از آن (24 شنبه) تمام می‌شود.

 

طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌خودرو به مناسبت نیمه شعبان که از روز گذشته آغاز شده و تا پایان روز شنبه (20 اسفند ماه) ادامه دارد، برای شرکت در این طرح نیاز است که مشتریان برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه به میزان 130 میلیون تومان برای سواری‌ها و 400 میلیون تومان برای محصولات هایما، اقدام کنند.

بر این اساس با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، ایران‌خودرو اعلام کرد مشتریان در روزهای سه‌شنبه ، پنج‌شنبه و تا ساعت 14 شنبه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام نیز از ساعت 11 روز گذشته (چهارشنبه 17 اسفند ماه) به مدت چهار روز (تا پایان روز شنبه 20 اسفند ماه) در نظر گرفته شده است؛ از سوی دیگر امکان تعریف حساب وکالتی و واریز وجه از روز سه‌شنبه فراهم شده است؛ اما تاکنون تعدادی از مشتریان که حساب وکالتی تعریف کرده و واریز وجه هم داشته‌اند، اعلام کرده‌اند که لینک ثبت‌نام برایشان فعال نیست.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد