«فهرست زمین و ساختمان» 80 ناشر منتشر شد

«فهرست زمین و ساختمان» 80 ناشر منتشر شد

تا ساعت 11 صبح امروز حدود 80 ناشر فهرست زمین و ساختمان خود را به طور جداگانه و با عنوان «افشای فهرست زمین و ساختمان» در سامانه کدال منتشر کردند.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس مصوبه مورخ 26 تیرماه 1400، هیيت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، تمامی ناشران ثبت شده نزد سازمان موظف شدند، فهرست زمین و ساختمان‌های خود را مانند الگوی منتشر شده از سوی «سازمان»، در گزارش فعالیت هیيت مدیره به مجامع عمومی عادی سالیانه یا عادی به طور فوق العاده، افشا کنند.

بیشتر بخوانید

  • الزام تمامی ناشران به افشای فهرست زمین و ساختمان

در ابلاغیه هفته گذشته مدیر نظارت بر ناشران سازمان، جدولی پیوست شد که بر این اساس، فهرست زمین و ساختمان‌های ناشران، باید طبق مختصات عنوان شده در این جدول، منتشر شود همچنین مبالغ مندرج در جدول یاد شده باید با مبالغ متناظر آن‌ها طبق آخرین صورت‌های مالی سالانه حسابرسی شده مطابقت داشته باشد.

ناشران توجه داشته باشند که اجرای این ابلاغیه تا تاریخ 15 مهر 1400 لازم الاجرا است.

در ادامه اسامی شرکت‌هایی که تا 11 صبح 24 شهریور 1400 به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند به تفکیک صنعت آمده است.

صنعت سرمایه‌گذاری

21 شرکت در «صنعت سرمایه‌گذاری» فهرست زمین و ساختمان خود را در سامانه کدال منتشر کرده اند. این شرکت‌ها شامل شرکت سرمایه گذاری آوا نوین، شرکت سرمایه گذاری بهمن، مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن، گروه صنایع بهشهر، سرمایه گذاری لقمان، سرمایه گذاری ساختمان نوین، سرمایه گذاری بوعلی، سرمایه گذاری افتخار سهام، سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت، سرمایه گذاری نیروگاهی ایران- سنا، سرمایه گذاری توسعه ملی، سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری، سرمایه گذاری سپه، سرمایه گذاری صنعت نفت، سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا، سرمایه گذاری پردیس، سرمایه گذاری صنایع شیمیايی ایران، سرمایه گذاری استان گیلان، سرمایه گذاری استان قم، سرمایه گذاری توسعه ملی، توسعه اقتصادی آرین و سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی هستند.

صنعت محصولات شیمیایی

شرکت‌های پاکسان، گلتاش، لعابیران، کلرپارس، صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز، پتروشیمی تندگویان، محصولات شیمیایی، پتروشیمی فن آوران، مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر نیز شرکت‌هایی هستند که در «صنعت محصولات شیمیایی» جزییات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده اند.

صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر

در شرکت‌های صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر نیز شرکت‌های سالمین، شوکو پارس، نوش مازندران، توسعه صنایع بهشهر، صنعتی مینو نیز در صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط

شرکت‌های بورس انرژی ایران، تامین سرمایه امین در صنعت فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت لاستیک و پلاستیک

شرکت‌های صنایع لاستیکی سهند، تولیدی ایران تایر، کویر تایر و کارخانجات پلاسکوکار سایپا در صنعت لاستیک و پلاستیک به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت محصولات چوبی

شرکت صنایع چوب خزر کاسپین نیز تنها شرکتی است که در صنعت محصولات چوبی جزییات فهرست زمین و ساختمان خود را منتشر کرده است.

صنعت سایر واسطه گری‌های مالی

شرکت‌های لیزینگ آریادانا، واسپاری گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان در صنعت سایر واسطه گری‌های مالی به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت هتل و رستوران

مجتمع‌های گردشگری و امور رفاهی کارگزاران پارس نیز تنها شرکتی است که در صنعت هتل و رستوران به افشای جزییات زمین و ساختمان خود پرداخته است.

صنعت مواد و محصولات دارویی

شرکت‌های داروسازی آوه سینا، گروه دارویی سبحان و داروسازی امین، دارویی رازک، داروسازی شهید قاضی، پارس دارو، پخش هجرت، تولید مواد اولیه داروپخش نیز به افشای اطلاعات زمین و ساختمان خود در صنعت مواد و محصولات دارویی پرداختند.

صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات / صنعت بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی

شرکت تامین مسکن جوانان تنها شرکت در صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات و شرکت بیمه زندگی خاورمیانه تنها شرکت در صنعت بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی هستند که اطلاعات زمین و ساختمان خود را در سامانه کدال منتشر کرده اند.

صنعت خودرو و ساخت قطعات

در صنعت خودرو و ساخت قطعات شرکت‌های بهمن دیزل، مهرکام پارس، ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران)، به افشای اطلاعات زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت زراعت و خدمات وابسته

شرکت‌های دامداری تلیسه نمونه، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان نیز در صنعت زراعت و خدمات وابسته اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده اند.

صنعت فلزات اساسی

در صنعت فلزات اساسی نیز شرکت‌های پارس فولاد سبزوار، مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، فولاد آلیاژی ایران، فروسیلیسیم خمین، فروسیلیس ایران، آهن و فولاد ارفع، آلومتک و آلومراد به افشای اطلاعات زمین و ساختمان خود پرداخته اند.

صنعت سیمان، آهک و گچ/ صنعت ماشین آلات و تجهیزات

کارخانجات سیمان صوفیان، سیمان شاهرود و سیمان خزر در صنعت سیمان، آهک و گچ و شرکت تکنو تار در صنعت ماشین آلات و تجهیزات جزییات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده اند.

صنعت استخراج کانه‌های فلزی / صنعت حمل ونقل، انبارداری و ارتباطات

در صنعت استخراج کانه‌های فلزی شرکت‌های تجلی توسعه معادن و فلزات، مواد ویژه لیا و در صنعت حمل ونقل، انبارداری و ارتباطات شرکت توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان اطلاعات زمین و ساختمانشان را افشا کرده اند.

صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات/ صنعت استخراج سایر معادن

شرکت‌های بهساز کاشانه تهران و تامین ماسه ریخته‌گری به ترتیب در صنایع انبوه سازی، املاک و مستغلات و نیز استخراج سایر معادن اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده‌اند.

صنعت تجارت عمده فروشی به جزء وسایل نقلیه موتور/ صنعت ماشین آلات و دستگاه‌های برقی

شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد تنها شرکتی است که در صنعت تجارت عمده فروشی به جزء وسایل نقلیه موتور و نیز شرکت پارس سویچ در صنعت ماشین آلات و دستگاه‌های برقی به افشای جزییات زمین و ساختمان پرداختند.

صنعت سایر محصولات کانی غیرفلزی/ صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن

شرکت‌های تولیدی و خدمات نسوز توکا، فرآورده‌های نسوز آذر در صنعت سایر محصولات کانی غیرفلزی و نیز شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین در صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن جزییات زمین و ساختمان خود را در سامانه کدال افشا کردند.

فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط

شرکت‌های تامین سرمایه امید، سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نیز در صنعت فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط جزییات زمین و ساختمان خود را منتشر کردند.

صنعت بانک‌ها و موسسات اعتباری/ صنعت استخراج نفت گاز و خدمات جنبی جز اکتشاف

بانک ملت در صنعت صنعت بانک‌ها و موسسات اعتباری و شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت در صنعت استخراج نفت گاز و خدمات جنبی جزء اکتشاف اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کردند.

انتهای پیام/

بازی هیجان در بورس تهران

بازی هیجان در بورس تهران

«همه را به یک چوب می‌زنند.» این روایت این روزهای بورس تهران است. جایی که وفور معامله‌گرانی که بدون تجربه و تخصص تصمیم به سرمایه‌گذاری مستقیم در بازار سهام...

EghtesadOnline.com/
عدم پذیرش شرکت‌های با ریسک بالا در بورس تهران/ تغییر روند عرضه اولیه‌ها بعید به نظر می‌رسد

عدم پذیرش شرکت‌های با ریسک بالا در بورس تهران/ تغییر روند عرضه اول...

صحرایی گفت: بعید به نظر می‌رسد که بورس تهران شیوه عرضه برای عرضه اولیه‌ها را تغییر دهد.

YJC.news/
علی رغم نزول هر 12 شاخص بورس تهران، ارزش معاملات 50 درصد افزایش داشت

علی رغم نزول هر 12 شاخص بورس تهران، ارزش معاملات 50 درصد افزایش دا...

کارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش کل معاملات بورس تهران در هفته معاملاتی گذشته با 50 درصد افزایش به 61 هزار و 290 میلیارد تومان رسید.

YJC.news/
تمام 12 شاخص بورس تهران مثبت شدند!/ بیش از 2 تا 6 درصد رشد در یک هفته

تمام 12 شاخص بورس تهران مثبت شدند!/ بیش از 2 تا 6 درصد رشد در یک ه...

کارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش کل معاملات بورس تهران در هفته معاملاتی گذشته با 147 درصد افزایش به 41 هزار و 4 میلیارد تومان رسید.

YJC.news/
عبور ارزش معاملات بورس تهران از 108 میلیارد تومان در مرداد ماه

عبور ارزش معاملات بورس تهران از 108 میلیارد تومان در مرداد ماه

در پایان معاملات مردادماه شاخص کل بورس، نسبت به تیر ماه، 15.58 درصد رشد داشت.

YJC.news/
افشای اطلاعات 4 نماد بورسی | حریل لکوموتیو اجاره کرد

افشای اطلاعات 4 نماد بورسی | حریل لکوموتیو اجاره کرد

روز گذشته چهار شرکت بورسی در ارتباط با روندهای تولیدی و مالی خود اطلاعیه بااهمیت منتشر کردند. از میان اینها دو اطلاعیه در گروه الف طبقه‌بندی شده‌اند.

NabzeBourse.ir/
زمان معاملات صندوق ها در شرکت بورس تهران تغییر می کند!

زمان معاملات صندوق ها در شرکت بورس تهران تغییر می کند!

اطلاعیه مهم درخصوص تغییر زمانبندی جلسه معاملاتی بازارصندوق های سرمایه گذاری قابل معامله و بازار اوراق بدهی در بورس اوراق بهادار تهران صادر شد.

EghtesadOnline.com/
کاهش 3797 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار به 22 هزار میلیارد تومان رسید

کاهش 3797 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار به 22 هزار ...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با عقب‌نشینی 3797 واحد شاخص بورس تهران مواجه شد.

FarsNews.ir/
رونق ارزی بورس تهران

رونق ارزی بورس تهران

دلار روز چهارشنبه با اثرپذیری از سه بالابر «خلا خبرهای مثبت از مذاکرات»، «رشد نقدینگی در ماه‌های گذشته» و «خلا سیاستگذاری درست برای کنترل شرایط در دوره انتقال...

EghtesadOnline.com/
بورس تهران انتظار چه مسیری را می‌ کشد؟

بورس تهران انتظار چه مسیری را می‌ کشد؟

بازار جهانی کالاها حال و روز خوبی ندارد و در داخل کشور نیز دلار در محدوده‌ای مشخص به نوسان ادامه می‌دهد.

EghtesadOnline.com/
پیشرانان بزرگ بورس تهران

پیشرانان بزرگ بورس تهران

خریداران بازار سهام در هفته گذشته کماکان دست بالا را داشتند تا دوران انتظار برای انتقال قدرت و مشخص‌شدن ترکیب کابینه در بورس تهران با خوش‌بینی طی شود.

EghtesadOnline.com/
فرهنگ سازی و ارتقای سواد مالی؛ هدف گذاری شرکت بورس تهران

فرهنگ سازی و ارتقای سواد مالی؛ هدف گذاری شرکت بورس تهران

با توجه به استقبال علاقه‌مندان از دوره‌های آموزشی شرکت بورس تهران طی سال‌های اخیر، اجرای پروژه های جدید در این حوزه در دستور کار مدیریت توسعه فرهنگ سرمایه گذاری...

EghtesadOnline.com/
جدال امید و تردید در بورس تهران

جدال امید و تردید در بورس تهران

معاملات هفته گذشته بورس تهران با رشد 8/ 1درصدی شاخص کل به پایان رسید.

EghtesadOnline.com/
جزيیات افشای اطلاعات 7 نماد بورسی | رنیک و قرارداد جدید

جزيیات افشای اطلاعات 7 نماد بورسی | رنیک و قرارداد جدید

روز گذشته 16 تیرماه 1400، هفت شرکت اطلاعات بااهمیت خود را افشا کردند و اطلاعیه آن را بر روی سایت کدال قرار دادند.

NabzeBourse.ir/
صعود اصطکاکی بورس تهران

صعود اصطکاکی بورس تهران

9 روز متوالی است که میانگین وزنی قیمت سهام در تالار شیشه‌ای رو به افزایش بوده و در این مدت بیش از 8درصد بر ارتفاع شاخص کل افزوده شده است.

EghtesadOnline.com/
خبر جدید از تمدید ثبت‌نام در سامانه اسکان و املاک زمان و جزيیات طرح جدید فروش فوری رانا پلاس با سقف پانوراما گران‌ترین تلویزیون بازار 212میلیون قیمت خورد اعلام نتایج قرعه‌کشی پیش‌فروش تارا موضع کانون سردفتران درباره بخشنامه جدید ثبت لزوم تدوین راهکارهایی برای افزایش عمق بازار سرمایه رکود در بازار خودرو / کاهش قیمت همه خودروها تخلیه هیجان روی الاکلنگ لنگ بورس قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 31 شهریور 1400 (فهرست قیمت) کدام صنایع بعد از برجام رشد می‌کنند؟ / به بورس اعتماد کنیم؟ دستور بررسی مجدد محدودیت تراکنش‌های کارت به کارت قیمت گوشت در 31 شهریور 1400 (فهرست قیمت) دستور بررسی دوباره محدودیت کارت به کارت نیم تن گوشت اسب غیرمجاز در تهران معدوم شد کاهش 5 تا 10درصدی قیمت همه خودروها تلاطم بورس پایان ندارد! / خروج 3 هزار میلیارد تومانی از بورس طی 5 روز تورم ایران شش برابر تورم عراق! آخرین اخبار از مهلت ثبت‌نام وام ودیعه مسکن روز پرصعود و نزول برای بورس ادامه ابهام‌ها و اختلاف‌ها در مورد برگ سبز خودرو واریز وام ضروری بازنشستگان کشوری تا ظهر فردا " زشگزا " در مسیر پرداخت سود قرار می گیرد آغاز پرداخت سود "وتعاون" از مهرماه مخالفت قاطع وزیر اقتصاد با افزایش نرخ بهره " فاذر " مجددا به مجمع می رود 60 ثانیه 31 شهریور 1400 وضعیت سبد سهام عدالت در 31 شهریور ماه بازار دوباره قرمز پوش شد! مصوبه واردات خودرو به مجلس بازگشت احتمال شروع روند مثبت بازار از روزهای آینده انبارگردانی یک روزه شرکت زرین زعفران مشرق زمین نشست خبری شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر وضعیت اقتصادی موجود ادامه پیدا نخواهد کرد فشاری از سمت کارگزاری ها برای تسویه اعتبار مشتریان وجود ندارد/ کارگزاری ها 21 هزار میلیارد تومان اعت... مهلت ثبت‌نام وام ودیعه امشب به پایان می‌رسد؟ صف خرید پالایشی‌ها در روز افت شاخص کل بورس عجیب‌ترین آگهی جهان آیفکس در نیمه کانال 20 هزار واحدی متوقف شد "فلزات اساسی" در صدر نشست کاهش شاخص بورس در آخرین روز فصل تابستان جاماندگان یارانه معیشتی منتظر یارانه جدید باشند از پرونده سکه ثامن چه خبر؟ ادامه سقوط بورس | کاهش 4 هزار و 834 واحدی شاخص کل بورس دوباره به عقب برگشت/ بر بازار طلا و ارز در شهریور چه گذشت؟ کاهش 4834 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار از 14 هزار میلیارد تومان فراتر رفت پایان بازار با افت 4 هزار واحدی شاخص فروش 115 هزار میلیارد ریالی اوراق سلف نفت خام وزارت امور اقتصادی و دارایی صندوق طلای کاریزما با نماد "کهربا" بزرگتر می‌شود توقف "ولساپا"،"غدام"/ "رمپنا " آماده انجام معامله شد امانی: رقم بدهی شهرداری واقعی نیست

در حال بارگیری...