پیش بینی قیمت طلا 9 خرداد 1402 | طلا به چه قیمتی عکس العمل نشان می دهد؟

پیش بینی قیمت طلا 9 خرداد 1402 | طلا به چه قیمتی عکس العمل نشان می دهد؟

به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار‌ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز و نیز پیش بینی بازار در روز‌های آینده خواهد پرداخت.

به گزارش نبض بورس، به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار‌ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز و نیز پیش بینی بازار در روز‌های آینده خواهد پرداخت.

بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز در محدوده‌ی 27907 دلار معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 2.49 درصد افزایش داشته است.

به گفته تحلیلگران بلاک‌ور سلوشنز، افزایش میانگین متحرک 7روزه نسبت سود خروجی خرج‌شده (SOPR) سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت، می‌تواند به‌معنای افزایش قریب‌الوقوع قیمت باشد؛ زیرا تسلیم سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت را نشان می‌دهد. نسبت سود خروجی خرج‌شده بیشتر از یک برای سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت به این معنی است که متوسط کیف پول‌هایی که برای کمتر از 155 روز بیت کوین‌های خود را نگه داشته‌اند، در حال فروش سکه‌های خود در سود هستند. /ارزدیجیتال

قیمت سکه

قیمت سکه طرح جدید امروز در محدوده‌ی 27698000 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 1.87 درصد افزایش داشته است.

امروز حباب تمام سکه‌ها سبز و افزایشی بود بطوری که در زمان نوشتن این گزارش حباب سکه امامی با 477 هزار تومان افزایش به 7 میلیون و 352 هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی با 358 هزار تومان افزایش به 3 میلیون و 947 هزار تومان رسید. حباب نیم سکه و ربع سکه و سکه گرمی به ترتیب 5 میلیون و 32 هزار تومان و 5 میلیون و 264 هزار تومان و در نهایت 3 میلیون و 678 هزار تومان رسیدند.

قیمت طلا

قیمت طلای 18 عیار امروز در محدوده‌ی 2525400 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 1.35 درصد کاهش داشته است.

قیمت طلای جهانی با 0.06 درصد افزایش نسبت به روز گذشته، در لحظه‌ی نگارش این گزارش به 1946 دلار و 82 سنت رسید.

امیرحسین نعناکار در گفتگو با نبض بورس بیان نمود: قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان عددی تعادلی برای طلا خواهد بود چرا که پایین‌تر از این قیمت، زمان مناسبی برای خرید و بالاتر از آن قیمت فرصت مناسبی برای فروش خواهد بود. بنابر گفته‌ی ایشان قیمت طلا دیروز، از قیمت تعادلی پایین‌تر آمده و زمان مناسبی برای خرید بود.
ایشان در استوری خود، دوباره بر قیمت 2 میلیون 500 هزار تومان تاکید کرده که هر سری به این محدوده می‌رسد به سمت بالا ریجکت داده می‌شود.

قیمت دلار

قیمت دلار امروز در محدوده‌ی 42584 تومان نیز معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 0.2 درصد افزایش داشته است.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد