ارايه خدمات چک‌های صیادی در خودپرداز‌های بانک ملت

ارايه خدمات چک‌های صیادی در خودپرداز‌های بانک ملت

خدمات ثبت صدور، تایید و انتقال چک‌های صیادی از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک ملت هم ارایه می‌شود.

به گزارش بورس نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مشتریان این بانک می‌توانند از این پس تمامی خدمات چک‌های صیادی را از طریق پایانه‌های خود پرداز بانک ملت در سراسر کشور دریافت کنند.


  • بیشتربخوانید: ارایه خدمات چک‌های صیادی از طریق پیامک در بانک ملت

بانک ملت پیش از این و همزمان با اجرای قانون جدید چک خدمات چک‌های صیادی را در کانال‌های مختلف غیرحضوری مانند همراه بانک و اینترنت بانک نیز فعال کرده بود.

ارایه خدمات چک‌های صیادی از طریق پیامک هم برای مشتریان دارای حساب در بانک ملت مدتی پیش فعال شده و در دسترس قرار گرفته است.

آمنه نادعلی زاده معاون اداره نظام پرداخت‌های بانک مرکزی، با حضور در شعبه مرکزی بانک ملت در تهران، از ارایه این خدمت به عنوان بخش دیگری از مجموعه خدمات غیرحضوری چک‌های صیادی خبر داد.

وی افزود: بانک ملت نخستین بانکی است که این خدمت را به مشتریان ارایه می‌دهد و بانک‌های دیگر هم ارایه این خدمت را در دستور کار قرار داده اند.

رستم شاه گشتاسبی، رییس اداره کل زیرساخت و نرم افزار بانک ملت هم اظهار کرد: بانک ملت همسو با سیاست‌های بانک مرکزی از ابتدای اجرای قانون جدید زیرساخت‌ها و نیازمندی‌های فنی را آماده ساخت و خوشبختانه در کانال‌های مختلف خدمات غیرحضوری مشتریان می‌توانند، امور مربوط به ثبت، تایید و انتقال چک‌های صیادی جدید را انجام دهند.

گشتاسبی افزود: از امروز همه دستگاه‌های خودپرداز بانک ملت در سراسر کشور، خدمات چک‌های صیادی را ارایه می‌دهند و در واقع افرادی که گوشی هوشمند یا دسترسی به سامانه‌های مانند اینترنت بانک ندارند می‌توانند بدون مراجعه به شعبه، از این طریق خدمت مورد نظر را دریافت کنند.

اتصال ایران، آذربایجان و روسیه با یک اتوبان تاثیر تغییرات لایحه بودجه 1401 بر کاهش نرخ تورم هر روز با تبر به یک بخشی از بورس ضربه می‌زنند! شپنا صعودی می‌شود؟ مسافران ترکیه بخوانند / احتمال لغو پروازها واریز سود سهام عدالت تا پایان سال/ 840 هزار واحد مسکن مهر توسط تعاونی‌ها احداث شد تهدیدی بزرگ برای ارزهای دیجیتال قیمت وام مسکن کاهش یافت / هر برگ اوراق چند شد؟ هشدار درباره خروج گسترده سرمایه از بازار بورس فردا یک شروع دیگر در اجرای مصوبات اقتصادی تصمیمات دولت برای بورس فردا اعلام می‌شود کارانه پرستاران به زودی ساماندهی می شود فوری / پرداخت وام 100 میلیونی به بازنشستگان آغاز شد وعده ريیس جمهور برای افزایش وام ازدواج فقط با یک نامه وام 50 میلیونی بگیرید! ريیسی: ما به دنبال عدالت در پرداخت حقوق هستیم در کجای تهران خانه زیر متری 20 میلیون تومان است؟ جزيیات دریافت تسهیلات بانکی بدون ضامن فردا صبح: خبرهای خوش بورسی از زبان وزیر اقتصاد فردا روز سرنوشت ساز برای بورس گوشت قرمز ارزان شد+ جدول قیمت اعلام میزان مالیات بر دستمزدها در 1401 بانک‌ها فقط به منافع خود توجه دارند فروش تبلت‌های 42 تا 75 میلیونی در بازار لوازم دیجیتال حقوق سربازان سه برابر می شود افزایش حقوق کارگران چند درصد است؟ قیمت‌ها در بازار خودرو درجا زد چه خبر از انتقال سهام عدالت متوفیان؟ قیمت‌ها در بازار خودرو درجا زد | آخرین قیمت پژو، رانا و تیبا | 5 بهمن 1400 ريیسی: سلطه دلار باید شکسته شود قیمت‌ها در بازار خودرو درجا زد مالیات عجیب خانه های لوکس به کجا رسید؟ «افزایش قیمت بنزین» کابوس ريیس جمهور مدیرعامل بانک رفاه: آماده توسعه همکاری‌های متقابل با دانشگاه علوم پزشکی ایران هستیم 6 هلدینگ و شرکت گروه مالی گردشگری در جمع شرکت‌های برتر ایران یارانه 500 هزار تومانی در راه است مبلغ وامی که می‌توان با کارت یارانه دریافت کرد... سرپرست مدیریت بیمه‌های اشخاص بیمه رازی: فرآیند بررسی و پرداخت هزینه‌های درمان تسریع یافت ریزش قیمت آیفون‌های بازار/ جدول قیمت‌ها روند نزولی بازار سرمایه / تک سهمی که در بورس افت... یک نماینده بیمه رازی: طوفان‌های اینستاگرامی در تقویت برند بیمه رازی بسیار اثرگذار است ازدواج افراد مسن برای گرفتن وام ! افزایش 154 درصدی کفایت سرمایه بانک مسکن طی 2 سال گذشته 10 درصد زعفران تولید شده در کشور در بورس کالا... فروش ملی مس با رشد 101 درصدی همراه شد ​ آغاز پیش ثبت نام سفرهای سوریه از فردا گندم های وارداتی از روسیه آلوده است؟ توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه انرژی های تجدید پذیر است افزایش قیمت غیرقانونی لوازم خانگی فقط 10 درصد زعفران تولیدی کشور در بورس کالا عرضه می‌شود