وقوع حوادث در شبکه برق ناشی از عدم رعایت الگوی...

وقوع حوادث در شبکه برق ناشی از عدم رعایت الگوی...

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: وقوع حوادث در جعبه کنترل برق، سیم بریدگی‌ها و گداختگی‌ها روی ترانس برق ناشی...

عبدالحمید عباس‌ شیاری، در خصوص وضعیت مصرف برق با توجه به افزایش دما در اهواز، اظهار کرد: همه تلاش صنعت برق بر این است تا کمبودهایی که در سطح تولید برق وجود دارد، مدیریت شود و شهروندان بدون کمترین مشکلی تابستان سخت امسال را پشت سر بگذارند.

وی افزود: وقوع حوادث در جعبه کنترل برق، سیم بریدگی‌ها و گداختگی‌ها روی ترانس برق ناشی از عدم رعایت الگوی مصرف و پرمصرفی است که ناخواسته منجر به خاموشی و قطعی برق مشترکان می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در اثر افزایش بار مصرف و همزمانی گرمای شدید کابل‌های برق گاهی دچار حریق و یا مشکلاتی می‌شوند که منجر به خاموشی‌های ناخواسته شبکه برق می‌شود.

عباس شیاری با بیان اینکه در دومین سال خشکسالی قرار داریم، عنوان کرد: این مساله شرایط بسیار سختی را برای تولید برق در کشور به وجود آورده است و در این مسیر دشوار شهروندان باید همراه صنعت برق باشند تا با مدیریت مصرف شاهد بروز خاموشی‌های ناخواسته در شبکه نباشیم.

وی ادامه داد: در صورت عدم همراهی شهروندان با صنعت برق و مدیریت مصرف در این شرایط دمایی در اهواز، زمینه آسیب به تجهیزات منصوبه، قطع برق و بروز حوادث ناخواسته را فراهم خواهد شد و در این زمینه انتظار همکاری بیشتری از مشترکان خانگی در مصرف برق داریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در پایان با بیان اینکه هم بخش‌های صنعتی، کشاورزی، خانگی و اداری باید مدیریت مصرف را در دستور کار خود قرار دهند، گفت: هدف اصلی شرکت توزیع برق، پایداری برق در این شرایط دشوار آب و هوایی است.

 

این مناطق تهران برای خریداران مسکن محبوبتر است + جدول آخرین قیمت گل سرسبد سایپا در بازار + جدول حاصل فعالیت دولت ريیسی برای بورس چه بود؟ خبر جدید درباره یارانه نقدی و ارز دارو خبر خوش برای متقاضیان وام مسکن | روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خودداری دو شرکت از پذیرش نمایندگان سهام عدالت دوربرگردان قانون جهش مسکن بخاطر یک بهانه/ پرونده متقاضیان مسکن در وزارت راه کجاست؟ افتتاح حساب گروهی برای کارکنان شرکت‌ها ممنوع شد اولین کشتی باری به آب های اوکراین رسید شوکی که نذری‌های محرم را از رونق انداخت عرضه کنندگان گوشت قرمز از پرداخت مالیات معاف شدند تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ | چه کسانی یارانه نان دریافت می کنند؟ درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران/... تحریم‌ها مانع پرداخت بدهی برقی افغانستان شدند تاکسی خودران بایدو مجوز گرفت چرا غرب از تحریم‌ها علیه نفت روسیه عقب‌نشینی کرد؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید بدهی خارجی در دولت سیزدهم کاهش یافت/ دیگر خبری از استقراض‌های پی‌درپی و چاپ پول نیست کدام اینترنت طرفدار بیشتری دارد؟ روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خاندوزی: تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند یک بام و دو هوای دولت در تنظیم بازار کالاهای اساسی/ جریمه عجیب و سنگین برای تولید کنندگان رب تردد در شمال کشور روان است دردسرهای بی پایان قیر تهاتری/ اصلاح قانون به سود فساد قیر رایگان؟ وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در شمال کشور 75درصد مصرف کنندگان آمریکایی در پرداخت صورت حساب مشکل دارند قیمت اوراق مسکن برای مجردها و متاهل‌ها تشریح دلیل کمبود دستمال کاغذی و پوشاک در بازار/ 50 درصد مواد اولیه وارداتی است فارس من| مطالبه مردمی برای عرضه چادر و روسری با قیمت مناسب پروژه‌های آبی عراق؛ از تغییر مسیر دجله تا سدسازی روی اروند/ چالش جدید آبی برای ایران تعریف شد؟ ترفند مشاورین مسکن برای گران کردن املاک کدام بانک‌ها بیشتر وام دادند؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت ترفند برخی از مشاورین املاک برای گران کردن املاک ایران چه جایگاهی در بین ابرتولیدکنندگان گاز در دنیا... توضیح رییس اسبق کانون صرافان درباره تغییرات قیمت دلار/... قیمت جدید برنج اعلام شد تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند وداع با یارانه نقدی؟ خاندوزی: افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است قیمت جدید برنج اعلام شد/ گزارش رسمی دولت از افزایش... سخنان جدید رییس کانون بازنشستگی درباره حقوق بازنشستگان/... قیمت این نوع پنیر به بیش از 100 هزار تومان رسید+ لیست قیمت خبرگزاری دولت خیال مردم را بابت ارزانی راحت کرد! بحران پیش رو مانند بحران بزرگ مالی است قیمت این خودرو در تهران از 11میلیارد فراتر رفت نخستین واحد نیروگاهی احداثی توسط صنایع وارد مدار شد فاکتور الکترونیکی یک گام دیگر به اجرا نزدیک تر شد