تجلیل و تداوم راه شهدا تکلیف سنگینی است بر عهده ما

تجلیل و تداوم راه شهدا تکلیف سنگینی است بر عهده ما

ريیس هیيت‌مدیرە چادرملو گفت: نباید برای حفظ ارزش‌های بدست آمده به واسطه خون شهدا تنها به برگزاری مراسم‌های یاد بود اکتفا کرد، بلکه وظیفه همه ما تداوم راه و منش آن بزرگواران و حافظان این سرزمین اسلامی است. وی افزود: جانفشانی‌ها، ایثارگری‌ها و شجاعت‌های شهدای معزز وصف ناپذیر است، اما در عین حال باید در هر فرصتی سیره این مردان بزرگ برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش بورس نیوز، در آستانه سالگرد فتح خرمشهر طی مراسمی که در هیات رزمندگان شهر اردکان برگزار شد صلاحی که خود از همرزمان سرداران بزرگ و والامقام بوده است، از مجاهدت‌های سردار شهید فیض اردکانی، تجلیل و اظهار کرد: نباید برای حفظ ارزش‌های بدست آمده به واسطه خون شهدا تنها به برگزاری مراسم‌های یاد بود اکتفا کرد، بلکه وظیفه همه ما تداوم راه و منش آن بزرگواران و حافظان این سرزمین اسلامی است. وی افزود: جانفشانی‌ها، ایثارگری‌ها و شجاعت‌های شهدای معزز وصف ناپذیر است، اما در عین حال باید در هر فرصتی سیره این مردان بزرگ برای نسل جوان تبیین شود.

ريیس هیات مدیره چادرملو با تاکید بر اینکه، خدمت به مردم یکی از شیوه‌های تداوم راه شهداست و همه ما تکلیف داریم در راه خدمت به جامعه و همنوع در حد توان تلاش نمايیم افزود: تحقق بخشی از درخواست‌های مردم شریف اردکان در راستای ایفای مسيولیت اجتماعی شرکت چادرملو را همواره مد نظر داشته ایم و هم اکنون جهت افزایش ظرفیت خدمات‌رسانی درمانی، دو دستگاه آمبولانس خریداری وبا بهترین تجهیزات امداد پزشکی مجهز شده است که به مجموعە بهداشتی و درمانی اردکان تحویل داده می‌شود.

وی همچنین کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی اتصال آب خلیج‌فارس به اردکان، افتتاح مرکز توانبخشی مجتمع بزرگ ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، احداث باغ ایرانی و زمین فوتبال با استاندار‌های بین‌المللی در این مجتمع را از جمله اقدامات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اعلام کرد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد