«حمله خودسرها» خنثی شد

«حمله خودسرها» خنثی شد

حضور افراد خودسر در حزوه انتخاباتی که عدم برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی خرم آباد را به همراه داشت، اما پس از 8 ساعت...

اکو ایران نوشت: حضور افراد خودسر در حزوه انتخاباتی که عدم برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی خرم آباد را به همراه داشت، اما پس از 8 ساعت تاخیر و با دخالت استانداری انتخابات این حوزه بعد از ظهر آغاز شود تا به این طریق مشکلی در زمینه برگزاری سراسری انتخابات اتاق‌های بازرگانی به وجود نیاید.

انتخابات اتاق بازرگانی خرم آباد که به دلیل حمله خودسرها برگزار نشده بود با تاخیر 8 ساعت و با دخالت استانداری برگزار شد.

براساس اخبار اعلام شده ، براساس زمان از پیش تعیین شده صبح امروز انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور ساعت و به صورن همزمان برگزار شود. اما با شروع زمان انتخابات اخباری در شبکه‌های مجازی مطرح شد که در همان ساعت‌های ابتدایی عده‌ای به محل برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی خرم آباد حمله کردند و امکان برگزاری انتخابات را در این حوزه ندادند.

حضور افراد خودسر در حزوه انتخاباتی که عدم برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی خرم آباد را به همراه داشت، اما پس از 8 ساعت تاخیر و با دخالت استانداری انتخابات این حوزه بعد از ظهر آغاز شود تا به این طریق مشکلی در زمینه برگزاری سراسری انتخابات اتاق‌های بازرگانی به وجود نیاید.

در آخرین اخبار اعلام شده از این اتاق بازرگانی، اعلام شد که انتخابات در این حوزه در حال برگزاری است و مشکل به وجود آمده در حال حاضر برطرف شده است.

اما پرسشی که مطرح می شود این است که در صورت تداوم مشکل در برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی در خرم آباد آیا مسیر انتخابات اتاق بازرگانی ایران دچار خلل خواهد شد؟ در این خصوص یکی از فعالان اتاق بازرگانی به «اکوایران» می گوید: این مشکل خللی در انتخابات اتاق بازرگانی ایران ایجاد نخواهد کرد، چرا که با پایان دوره نهم انتخابات اتاق بازرگانی ایران که در خرداد یا مرداد سال 1402 خواهد بود، اتاق های بازرگانی باید نمایندگان خود را به اتاق ایران معرفی کنند که این روند برای اتاق بازرگانی خرم آباد در صورتی که انتخابات امروز برگزاری نشود به تاخیر می افتد. از سوی دیگر با توجه به قوانین در صورت عدم برگزاری، شورای عالی نظارت اتاق اقدام به انتخاب هیات رییسه موقت خواهد کرد تا زمانی که انتخابات به صورت رسمی برگزار شود.

پ
قیمت طلا و سکه در پایان معاملات روز 3 فروردین پیش بینی وضعیت بورس در 1402/ آیا قیمت دلار بورس را تکان می دهد؟ حسین عبده تبریزی:صدای پای تورم ونزويلایی را می‌شنوید؟ نفت در سراشیبی کاهش قیمت نخستین محموله صادراتی ایران خودرو به ونزويلا رسید مشارکت سایپا و ایران خودرو برای ارايه خدمات امدادی در سراسر کشور رشد مصرف بنزین در استان های سیستان، فارس، کردستان و قم به ترتیب 46، 25، 30 و 50 درصد خاندوزی: مصمم به کاهش نرخ تورم هستیم/ ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته ... بکارگیری تمام ظرفیت‌ها در راستای تحقق رشد تولید رکورد صادرات نفت ، باوجود تحریم نفتی مهار تورم قیمت محصولات کشاورزی‌ کمبودی در تامین مرغ ماه مبارک وجود ندارد هیچ کمبودی برای خرمای ماه مبارک رمضان نداریم پیش‌بینی اوضاع بورس در 1402 طلا به زودی گران تر می شود؟ 15 مورد ریزش سنگ در کندوان این خودرو نقلی جنسیس به اروپا می‌رود/ عکس عضو خانه کارگر: با مزد 8 میلیون تومانی یک دست کت و شلوار هم نمی‌توان تهیه کرد! طلا 8 دلار گران شد بی‌توجهی اوپک پلاس به بحران بانکی آمریکا/ کاهش 2 میلیون بشکه در روز تا پایان سال ادامه دارد جوابیه شرکت کروز به یک خبر قیمت جدید سکه و طلا اعلام شد + جدول نیازمند روش‌های نوین برای اکتشافات عمیق معدنی هستیم برند ژاپنی توشیبا بزودی 15 میلیارد دلار فروخته می شود جزيیات نهایی افزایش حقوق کارگران | مبلغ افزایش حقوق کارگران اعلام شد اثرات افزایش قیمت دلار بهار امسال نمایان می‌شود/ دو سناریو پیش روی تورم در اقتصاد ایران رشد 11 درصدی سفرهای نوروزی یک پیش‌بینی از قیمت مسکن در سال جاری ؛ آیا قیمت ها ریزش خواهد کرد؟ استفاده از این سامانه برای خرید و فروش ارز و سکه قیمت خودرو داخلی طی یک سال چقدر افزایش یافت؟ دولت برخی موارد را در بودجه لحاظ نکرده بود و ما چون کارشناس هستیم تغییراتی را رقم زدیم / مجلس سقف بو... وضعیت تورم بعد از نجومی شدن قیمت دلار صنعت خودرو در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد قیمت مرغ گرم در بازار + فیلم مصرف 30 هزار و 762 مگاوات برق در ساعت 12 اول فروردین ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته است وضعیت ارز در سال گذشته / دلار چند درصد بازدهی داش... توزیع 123 میلیون لیتر بنزین در دومین روز فروردین‌ خاندوزی: ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافت ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد خبر جدید مخبر درباره برنامه دولت برای مهار تورم حکم غرامت 1.68میلیارد دلاری آمریکا علیه بانک مرکزی ایران+جزيیات وام فوری برای سهام عدالتی ها | ثبت نام وام فوری 13 میلیونی با سهام عدالت در سایت زیر قیمت پنیر در ماه رمضان اعلام شد + جدول خاندوزی: روسیه 2.76 میلیارد دلار در ایران سرمایه گذاری کرده/ افزایش 12 درصدی صادرات غیرنفتی در 11 ما... عرضه خرمای تنظیم بازاری از امروز/خرما کیلویی 71 هزار و 400 تومان «تشکیل سرمایه» لازمه تحقق رشد 8 درصدی قیمت جدید دلار اعلام شد (3 فروردین)