فراخوان سهامداران خرد زرین معدن آسیا در آستانه مجمع سالیانه

فراخوان سهامداران خرد زرین معدن آسیا در آستانه مجمع سالیانه

سهامداران شرکت زرین معدن آسیا (سهامی عام) در آستانه برگزاری مجمع عادی سالیانه نوبت دوم این شرکت نسبت به تعیین اعضای جدید هیات مدیره و انتخاب مدیران کارآمد مطابق با ماده 102 و 103 قانون اصلاحی قانون تجارت از سوی یکی از سهامداران عمده فراخوانده شدند.

به گزارش بورس نیوز، شرکت ارمغان فولاد جم از سهامداران عمده شرکت زرین معدن آسیا (سهامی عام) در اطلاعیه‌ای، ضمن دعوت از عموم سهامداران این شرکت برای حضور در مجمع عمومی سالیانه نوبت دوم؛ سهامداران "فزرین" را برای انتخاب مدیران مستعد و کارامد مطابق با ماده 102 و 103 قانون اصلاحی قانون تجارت از طریق ارسال وکالتنامه در دفاتر اسناد رسمی به این سهامدار فرا خوانده است.

در این اطلاعیه آمده است:

احتراما عطف به نامه شماره 1400/ص 372 مورخ 25/5/1400 هیات مدیره شرکت زرین معدن آسیا (سهامی عام) مبنی بر لغو مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت متبوعه به استحضار می‌رساند؛ با عنایت به بند 5 دستور جلسه مذکور با عنوان تعیین اعضای هیات مدیره و حسب ضوابط و مقررات اجرایی در قانون اصلاحی قسمتی از قانون تجارت مصوب سال 1347 هر سهم دارای حقوق مالکانه بوده و یکی از این حقوق مالکیتی اعمال حق رای در انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت می‌باشد، با توجه به اینکه اعضای هیات مدیره از ارکان اصلی مدیریت مهم هر شرکت محسوب می‌شود و حسب اطلاعات واصله در سوابق قبلی و با مراجعه ساده به سایت کدال سازمان بورس اوراق بهادار می‌توان عملکرد اداره اعضای هیات مدیره فعلی در نحوه مدیریت شرکت اعم از نحوه تولید، کمیت و کیفیت و فروش را ملاحظه کرد.

با توجه به اهمیت موضوع با تعیین اعضای هیات مدیره و انتخاب مدیران کار آمد و لایق، موجبات حفظ حقوق صاحبان سهام و اداره بهینه در روند بهبود و پیشرفت شرکت در همه زمینه‌ها و به تبع آن با افشای اطلاعات صحیح در بازار سرمایه سود قابل توجهی را به سهامداران خواهد رساند.

حال در جهت حفظ و استیفای حقوق صاحبان سهام و در اجرای ماده 102 قانون اصلاحی قسمتی از قانون تجارت و به منظور افزایش موفقیت در انتخاب مدیران کارآمد و ورود در کرسی اعضای هیات مدیره در جهت برون‌رفت مشکلات پیش گفته با اعطای وکالتنامه رسمی محضری و به تبع آن مستندا به ماده 103 قانون مذکور مساعدت آن سهامداران محترم را به حضور اکثریت آرا در مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم در تعیین اعضای هیات مدیره متخصص استمداد می‌نماییم.

امید است با همفکری، هم اندیشی و با تعیین مدیران مستعد گامی بلند در تامین موفقیت شرکت متبوعه برداریم.

در همین راستا مجموعه شرکت ارمغان فولاد جم صادقانه و خالصانه معتقد است با پشتوانه خیل عظیم سهامداران به بهره‌وری و ارتقاء آمال و اهداف بزرگ در شرکت گامی اساسی بردارد؛ لذا از سهامداران محترمی که تاکنون نسبت به اعطای وکالتنامه اقدام ننموده اند، مستدعی است با عنابیت به مطالب عنوان شده، نسبت به ارایه وکالتنامه از طریق دفاتر اسناد رسمی مطابق فایل پیوست با ذکر مشخصات دقیق وکالت دهنده و ارسال آن به شرکت ارمغان فولاد جم در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام عاجل مبذول و ما را در این راه خطیر یاری فرمایند.

ضمنا هزینه وکالتنامه توسط شرکت ارمغان فولاد جم به حساب سهامداران  تادیه خواهد شد.

رپورتاژ آگهی

شرکت‌های برق چین به مرز ورشکستگی رسیدند بازگشت بورس به قیمت‌های شاخص 1 میلیونی/ سهامداران در معاملات خود دقت کنند آمریکا یک شرکت مبادله رمزارز را تحریم کرد توضیح بانک مرکزی درباره محدودیت تراکنش‌ها ضرورت ثبت معاملات خودرو در سامانه عرضه 177 میلیون دلار در سامانه نیما تحریم دولت بایدن علیه رمزارزها رسمی شد گشایش در تخلیه کالای ملوانی از بنادر آبادان دریافت خدمت واریز شناسه دار از طریق خودپردازها امکان پذیر است هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟ مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بانک رفاه کارگران افزایش یافت ببینید مسیر واردات خودرو باز شد! آیا سهمیه سوخت خودروهای سنگین قطع شده است؟ شرکت‌های جدید تامین اجتماعی وارد بورس می‌شوند / پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان مدیرعامل بانک رفاه کارگران مورد تقدیر قرار گرفت اوراق سلف نفت خام وزارت اقتصاد به فروش رسید بازگشت اعتماد به بورس در گرو حمایت عملی از بازار است اسامی برندگان طرح امید رفاه مشخص شدند محدودیت مصرف برق صنایع لغو شد فروش 10 هزار میلیارد تومان اوراق سلف نفت در بورس انرژی حداکثر قیمت تخم مرغ 40 هزارتومان افزایش قیمت و رکود شدید در بازار لوازم التحریر هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟ بورس، مادر خرج نیست! بالاخره برق مجانی شد یا قسطی؟! اثر واکسیناسیون عمومی بر بورس قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 30 شهریور 1400 (فهرست قیمت) بورس از دیگر بازارها عقب می‌ماند؟ / در بلند مدت بازار سهام سودآور می‌شود قیمت گوشت در 30 شهریور 1400 (فهرست قیمت) محدودیت جدید بانک مرکزی برای کارت به کارت آغاز اختیار معامله بر «فارس» شناسایی 7 هزار ماینر در بزرگترین مزرعه استخراج رمزارز در ایران چین، ایران را غافلگیر کرد / چرا چین از ایران نفت نمی‌خرد؟ آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش "فارس" از مهرماه 11 هزار درگاه بانکی مسدود شدند بازی کارت بلاکچینی با مزیت ارزهای دیجیتال سهامداران شرکت «گروه بهمن» سود سهام خود را در شعب بانک صادرات ایران دریافت کنند سهامداران حقیقی "ساوه" بخوانند افزایش سرمایه 113 درصدی "شرنگی" در مجمع سهامداران "شستان" دست خالی از مجمع مجمع "صبا " 193 تومان تقسیم کرد سقوط 11 درصدی ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال فعالیت استخراج کنندگان مجاز رمزارز‌ها از مهرماه سهم نیم‌درصدی ما از بازار 3هزار میلیاردی سازمان شانگهای! چین هم از ایران نفت نمی‌خرد / افت 99 درصدی صادرات نفت ایران به چین قیمت طلا و سکه در بازار امروز زندگی سراسر سرمایه‌گذاری است یارانه به جیب پولدار‌ها می‌رود بورس با افت 36 هزار واحدی، حمایت خود را شکست وضعیت سبد سهام عدالت در 30 شهریور ماه

در حال بارگیری...