عرضه کالاها با 30 درصد تخفیف در نمایشگاه های بهاره از 17 اسفند

عرضه کالاها با 30 درصد تخفیف در نمایشگاه های بهاره از 17 اسفند

رییس اتاق اصناف تهران گفت: نمایشگاه بهاره امسال با تخفیف 5 تا 30 درصدی از 17 تا 26 اسفند از ساعت 10 تا 22 در 5 نقطه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی توسطی در نشست خبری اظهار کرد: به دلیل شرایط کرونا چند سالی نمایشگاه‌های بهاره برگزار نشده بود؛ همچنین به دلیل تحریم‌ها، شرایط اقتصادی برخی مشاغل مناسب نیست اما اصناف به صورت مویرگی توانسته‌اند نیازهای خانواده‌ها را برطرف کنند و دوران کرونا و تحریم را گذراندیم.

ريیس اتاق اصناف تهران افزود: امسال سال خوبی برای برخی اصناف و تولیدکنندگان خرد نبود، با این حال به صورت مستقیم برخی محصولات تولیدکنندگان خرد را اصناف به صورت مستقیم به مردم عرضه می‌کنند.

وی ادامه داد: نمایشگاه‌های بهاره امسال در 5 نقطه تهران شامل پارک ارم، مصلی امام خمینی (ره)، حکیمیه، بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود. اگر نمایشگاه‌های بهاره برگزار نمی‌شد، با تشدید دستفروشی در پیاده‌رو های خیابان‌ها مواجه می‌شدیم که در شان ایرانیان نیست.

توسطی با بیان اینکه این نمایشگاه همزمان با نیمه شعبان کار خود را آغاز خواهند کرد، گفت: بنابراین نمایشگاه‌های بهاره از 17 تا 26 اسفند به مدت 10 روز و از ساعت 10 صبح تا 22 شب فعالیت خواهند داشت.

وی بیان کرد: تعداد غرفه‌های در نظر گرفته شده نسبت به سال‌های قبل کمتر است و این تصمیم با توجه به وضعیت واحدهای صنفی در شب عید اتخاذ شده تا در این ایام واحدهای صنفی نیز بتوانند فعالیت مناسبی داشته باشند.

توسطی اظهار کرد: در این نمایشگاه کالاهایی مانند پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی، مواد شوینده، خشکبار، کالای تنظیم بازار شب عید و غیره عرضه می‌شود و بازرسان جهت نظارت بر فعالیت آنها به طور تمام وقت در نمایشگاه‌ها حضور خواهند داشت.

ريیس اتاق اصناف تهران تصریح کرد: اگر غرفه‌ای از قیمت‌های تعیین شده تخطی کند، با همکاری پلیس اماکن اقدام به جریمه و پلمب واحد صنفی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه شورای تامین استان اواخر بهمن به ما مجوز برگزاری نمایشگاه را داد، گفت: کالاهای مختلف در این نمایشگاه‌ها با تخفیف 5 تا 30 درصدی عرضه خواهد شد.

ريیس اتاق اصناف تهران یادآور شد: در این نمایشگاه همه تمهیدات ایمنی، آتش نشانی و اورژانس اندیشیده شده است، همچنین برای افراد توانخواه خودروهایی از مبادی ورودی تا غرفه‌ها در نظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد