سران ایران و روسیه بر توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری تاکید دارند

سران ایران و روسیه بر توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری تاکید دارند

ایلنا: نماینده بازرگانی روسیه در ایران گفت: نشست B2B شرکت‌های ایرانی و روس گامی بزرگ برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری در بخش نفت و گاز است و سران دو کشور برای توسعه...

به گزارش ایلنا از وزارت نفت، رستم ژیگان‌شین در آیین گشایش رسمی نخستین نشست B2B شرکت‌های ایران و روسیه گفت: حجم تبادلات اقتصادی ایران و روسیه سال به سال در حال افزایش است.

وی تاکید کرد: امروز آقای الکساندر نواک، معاون اقتصادی نخست‌وزیر روسیه و آقای اوجی، وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران هم برای توسعه روابط دوجانبه در تهران دیدار و گفت‌وگو می‌کنند و و نشستی که در آن هستیم گامی بزرگی برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری از جمله بخش‌های نفت و گاز است.

نماینده بازرگانی فدراسیون روسیه در ایران تصریح کرد: در نشست امروز بیش از 50 شرکت کوچک و متوسط روس حضور دارند و نشست‌های B2B را برنامه‌ریزی کردیم و برای مسايل مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، تجهیزات صنایع نفت، صادرات فناوری، خدمات فنی و مهندسی و همکاری‌های فناورانه و مهندسی نشست‌هایی برگزار خواهیم کرد.

ژیگان‌شین بیان کرد: «مرکز توسعه و صادرات روسیه» در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران استند «ساخت روسیه» را برگزار خواهد کرد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد