نتایج مجمع 5 نماد پالایشی و زمان پرداخت سود

نتایج مجمع 5 نماد پالایشی و زمان پرداخت سود

روز گذشته 29 تیرماه 1401 در روز پرترافیک مجامع بورسی، مجمع عمومی عادی سالیانه 5 نماد پالایشی برگزار گردید و ضمن تصویب صورت‌های مالی و تطابق اساسنامه، میزان سود تقسیمی این شرکت‌ها مشخص شدو در این مطلب به نتایج این مجامع و میزان سود تقسیمی و زمان پرداخت سود این نماد‌ها به سهامداران می‌پردازیم.

به گزارش نبض بورس، روز گذشته 29 تیرماه 1401 در روز پرترافیک مجامع بورسی، مجمع عمومی عادی سالیانه 5 نماد پالایشی برگزار گردید و ضمن تصویب صورت‌های مالی و تطابق اساسنامه، میزان سود تقسیمی این شرکت‌ها مشخص شدو در این مطلب به نتایج این مجامع و میزان سود تقسیمی و زمان پرداخت سود این نماد‌ها به سهامداران می‌پردازیم.

شبندر

مجمع سالانه پالایشگاه بندرعباس با حضور اکثریت سهامداران در محل شرکت برگزار و ضمن تصویب صورت‌های مالی به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 1693 ریال سود محقق شده هر سهم 1350 ریال معادل 86 درصد برای هر سهم توزیع شود.

زمان پرداخت سود سهامداران شبندر

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند: سود سهامداران حقیقی سجامی، اول شهریور واریز می‌شود.

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند: سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند از اول آبان طی مهلت قانونی با در دست داشتن کارت ملی و مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران پرداخت می‌شود.

شاوان

مجمع سالانه پالایشگاه لاوان هم با حضور 84.6 درصد سهامداران برگزار و پس از تصویب صورت‌های مالی به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 3567 ریال سود محقق شده هر سهم 3000 ریال معادل 84 درصد برای هر سهم توزیع شود.

زمان پرداخت سود سهامداران شاوان

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند: سود سهامداران حقیقی سجامی، 22 شهریور واریز می‌شود.

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند: سود سهامداران حقیقی غیر سجامی از اول آبان تا پایان سال با مراجعه حضوری و حرکت شعب بانک رفاه کارگران و ارايه کارت ملی پرداخت می‌شود.

شپنا

مجمع سالانه پالایشگاه اصفهان با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد و پس از تصویب صورت‌های مالی به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 873 ریال سود محقق شده هر سهم 650 ریال معادل 74 درصد برای هر سهم توزیع شود.

زمان پرداخت سود سهامداران شپنا

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند: سود سهامداران حقیقی و کلیه صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌ها که در سجام ثبت نام کرده اند، 26 مرداد واریز می‌شود.


سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند: سایر سهامداران حقیقی و کلیه صندوق‌های سرمایه گذاری و سبدگردان‌ها که سود جاری و سنواتی آن‌ها از طریق سجام واریز نشده از 20 دی ماه با مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت و ارايه اصل و تصویر کارت ملی شماره شناسنامه و کد بورسی قابل دریافت است.

شبریز

مجمع سالانه پالایشگاه تبریز با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد و پس از تصویب صورت‌های مالی و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 6683 ریال سود محقق شده هر سهم 5850 ریال معادل 88 درصد برای هر سهم توزیع شود.

زمان پرداخت سود سهامداران شبریز

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند: سود سهامداران حقیقی از طریق سامانه سجام 15 شهریور پرداخت می‌شود.

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند: سایر سهامدارانی که در سجام ثبت نام نکرده اند از اول دی با مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت و ارايه کد بورسی و کد ملی برای سهامداران حقیقی تا 29 اسفند قابل پرداخت است.

شتران

مجمع سالانه پالایشگاه تهران با حضور اکثریت سهامداران برگزار و پس از تصویب صورت‌های مالی و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 905 ریال سود محقق شده هر سهم 230 ریال معادل 25 درصد برای هر سهم توزیع شود.

زمان پرداخت سود سهامداران شتران

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند: سود سهامداران حقیقی و صندوق‌های سرمایه گذاری، 31 مرداد از طریق سجام پرداخت می‌شود.

سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند: سهامداران حقیقی غیر سجامی از 20 مهر ماه تا 15 اسفند با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به بانک تجارت می‌توانند برای دریافت سود اقدام کنند.

اخبار مهم کدال دوشنبه 6 خرداد 1401 | شبندر برای هر سهم چقدر سود پرداخت می کند؟

اخبار مهم کدال دوشنبه 6 خرداد 1401 | شبندر برای هر سهم چقدر سود پر...

امروز دوشنبه 6 خرداد 1401 اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

NabzeBourse.com/
شبریز مجمع برگزار می کند | سود تقسیمی چقدر خواهد بود؟

شبریز مجمع برگزار می کند | سود تقسیمی چقدر خواهد بود؟

شرکت پالایش نفت تبریز سهامداران خود را برای شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه فراخواند. این مجمع کی برگزار خواهد شد و سود تقسیمی چقدر خواهد بود؟

NabzeBourse.com/

مجمع شاوان 1401 | پیش بینی سود شرکت برای سال جاری چقدر می‌باشد؟

مجمع دلقما 1401 | سود هر سهم چقدر است؟

مجمع دلقما 1401 | سود هر سهم چقدر است؟

امروز 9 تیر 1401 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دارويی و بهداشتی لقمان با حضور 82 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.

NabzeBourse.com/
پالایشی ها می آیند | شپنا، شبندر، شتران بازگشایی می شوند؟

پالایشی ها می آیند | شپنا، شبندر، شتران بازگشایی می شوند؟

شرکت‌های پالایشی در پایان معاملات 26 تیرماه جهت برگزاری مجمع عمومی سالیانه به منظور تصویب صورت‌های مالی متوقف شده بودند چه زمانی بازگشایی می‌شوند؟

NabzeBourse.com/
اخبار مهم کدال سه شنبه 31 خرداد 1401 | سود پرداختی شبندر

اخبار مهم کدال سه شنبه 31 خرداد 1401 | سود پرداختی شبندر

امروز سه شنبه 31 خرداد 1401 اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

NabzeBourse.com/
تحلیل شاوان امروز 4 تیر 1401

تحلیل شاوان امروز 4 تیر 1401

امروز قصد داریم تا به بررسی سهام شاوان به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد شاوان در روزهای آینده بورس است.

NabzeBourse.com/

تحلیل شبندر امروز 18 مرداد 1401 | صعود همچنان ادامه دارد؟

تحلیل شبندر امروز 23 تیر 1401 | شبندر سقف تاریخی را می بیند؟

سهامداران دو نماد پالایشی بخوانند | دو شایعه مهم برای شتران و شبندر

سهامداران دو نماد پالایشی بخوانند | دو شایعه مهم برای شتران و شبند...

درچند روز اخیر دو شایعه موثر در ارتباط با نماد‌های شتران و شبندر شنیده می‌شد که معاملات این نماد‌ها را تحت تاثیر قرار داد. این دو خبر چیست؟

NabzeBourse.com/
صدای سهامدار | میزان سود و زمان پرداخت سود سهامداران شبندر

صدای سهامدار | میزان سود و زمان پرداخت سود سهامداران شبندر

برخی از کاربران سایت نبض بورس در بخش صدای سهامدار درباره زمان سود شبندر و همچنین نحوه واریزی آن پرسیده بودند. در این مطلب به سيوالات آن ها پاسخ داده شده است.

NabzeBourse.com/
تحلیل نماد شاوان | سوپر گزارش شاوان، سقف تاریخی می شکند؟

تحلیل نماد شاوان | سوپر گزارش شاوان، سقف تاریخی می شکند؟

شاوان در گزارش سه ماهه نیز یک سوپر گزارش را ارايه کرد و توانست سود خالص هر سهم را با افزایش بی نظیر 107 درصدی از 97 تومان به 203 تومان برساند.

NabzeBourse.com/
سهامداران وتجارت بخوانند | سود هر سهم سهامداران چقدر است و واریز سود چه زمانی است؟

سهامداران وتجارت بخوانند | سود هر سهم سهامداران چقدر است و واریز س...

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت با حضور 56/64 درصدی سهامداران این بانک برگزار و صورت‌های مالی «وتجارت» به تصویب سهامداران این بانک بزرگ بورسی کشور رسید. در پایان این مجمع چقدر سود به سهامداران تعلق...

NabzeBourse.com/
دو خبر مهم برای دو نماد پالایشی | زمان پرداخت سود سهام شبندر

دو خبر مهم برای دو نماد پالایشی | زمان پرداخت سود سهام شبندر

این روز‌ها در سامانه کدال گزارش عملکرد نماد‌ها و میزان سود تقسیمی و زمان پرداخت این سود‌ها به سهامداران منتشر می‌گردد، نماد‌های پالایشی نیز از این گزارش‌ها مستثنی نبوده اند، روز‌های گذشته دو اطلاعیه م...

NabzeBourse.com/
اخبار مهم کدال شنبه 28 خرداد 1401 | خبری مهم از شبندر

اخبار مهم کدال شنبه 28 خرداد 1401 | خبری مهم از شبندر

امروز شنبه 28 خرداد 1401 اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

NabzeBourse.com/
شروط رییس‌جمهور برای ترمیم حقوق اعلام شد/ بازنشستگان هنوز چشم به راه هستند برجام، تهدید یا فرصت برای بورس؟ یک بیت‌ کوین بدهید؛ بوگاتی تحویل بگیرید! آخرین قیمت خودروهای پرفروش در بازار امروز (26... قیمت خودروهای فردا ارزان شد! خودرو رکورد صدور کد معاملاتی در بورس کالا را شکست عرضه بلیت پروازهای اربعین با نرخ مصوب فقط در 10 روز پایانی شهریور خبر خوش دولت برای این افراد | ماجرای وام بانکی کم‌بهره خبرنگاران چیست؟ حال و هوای خیابان فردوسی پس از اخبار برجام معلمان از ثبت نام در سامانه رتبه بندی جا نمانند | سامانه رتبه‌بندی معلمان شروع به کار کرد حکمرانی ریال و اصلاح نظام بانکی به طور قاطع پیگیری می‌شود تصمیم نهایی دولت برای بازنشستگان | تکلیف مستمری‌بگیران تامین اجتماعی روشن می‌شود؟ دو خط پدافندی آب شرب شهرکرد وارد مدار شد گزارش بازار‌ها امروز 26 مرداد 1401 |بیت کوین همانند طلا و سکه کاهش یافت! خرید تضمینی گندم از 7 میلیون تن گذشت کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و پاکستان بعد از 5 سال برگزار شد خریداران ملک گوش بزنگ باشند | قیمت آپارتمان در تهران؛ 26 مرداد 1401 حال و هوای خیابان فردوسی پس از اخبار برجام/ ریزش عجیب دلار در بازار تهران جزيیات پیش فروش محصولات زامیاد اعلام شد نرخ تورم انگلیس دو رقمی شد کدام بانک وام سربازی پرداخت می‌کند؟ | نحوه ثبت نام چگونه است؟ تعطیلی دوماهه کارگروه ویژه سهام عدالت جاماندگان سهام عدالت گوش بزنگ باشند | از این طریق سهام عدالت دریافت کنید افزایش پروازهای ایران و پاکستان به 15 پرواز در هفته بازنشستگان از دریافت وام جا نمانند | وام بازنشستگان افزایش یافت امکان استفاده از دستگاه رادیولوژی دندان برای مراکز درمانی آزاد شد برای خرید میز ناهارخوری چقدر هزینه کنیم؟ تالار املاک و مستغلات در بورس کالا ایجاد می‌شود طرح فروش اقساطی لوازم خانگی برای زوج‌های جوان خرید تضمینی گندم از 7 میلیون تن گذشت افزایش پروازهای ایران و پاکستان به 15 پرواز در هفته قیمت گوشی هواوی امروز 25 مرداد+ لیست قیمت برنامه‌ریزی‌ برای تسریع تملک اراضی ‌پروژه راه‌آهن رشت-آستارا سرنوشت صنعت خودروسازی ایران بعد از امضای برجام سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا،... جزيیات فروش فوری محصولات هایما ایران خودرو اعلام شد تفاوت عجیب دستمزد در ایران و کره‌جنوبی امکان استفاده از دستگاه رادیولوژی دندان برای مراکز درمانی آزاد شد تفکیک حساب‌های شخصی و تجاری‌ از پایان شهریور امسال/ پیگیری قاطع حکمرانی ریال در دستور کار‌ «عرضه خودرو در بورس» آغاز شد/ افتتاح تالار بورس املاک، به زودی ساخت راه‌آهن آستارا به عنوان قطعه پایانی کریدور ریلی شمال- جنوب سرعت می‌گیرد کاهش قیمت سکه و ارز + جدول واریز به حساب‌های تجاری به عنوان درآمد فروش تلقی می‌شود نخست وزیر سويد: در بخش انرژی به شرایط اقتصاد جنگی رسیده ایم گرد و غبار در برخی استان‌ها/ اهواز داغ‌ترین شهر کشور مقایسه جالب دستمزد کارگران در ایران و کره جنوبی/ کاهش عجیب دستمزد کارگران در 10 سال اخیر طرح فروش اقساطی لوازم خانگی برای زوج‌های جوان محدودیت ترافیکی پایان هفته جاده‌ها/ ترافیک سنگین در اغلب محورهای تهران-شمال توافق تجارت ترجیحی ایران و بنگلادش کلید خورد افزایش دومینو وار مناطق آزاد در ایران بدون تحول در سیاست‌گذاری