بیمه شخص واحد، بهترین جایگزین بیمه تکمیلی

بیمه شخص واحد، بهترین جایگزین بیمه تکمیلی

بیمه شخص واحد، اولین بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی است که نیاز به داشتن بیمه پایه ندارد و در راستای حمایت از افرادی...

به گزارش برنا، اغلب اشخاصی که تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند، یک تجربه مشترک دارند. آنها با هر مشکل جزیی، به سرعت به سراغ پزشک می‌روند، آزمایش می‌دهند، هر سال چکاپ کامل می‌کنند، بدون اینکه نگرانی بابت هزینه‌های آن داشته باشند. در سال‌های گذشته برای بسیاری از مشاغل خصوصا فریلنسرها و کسب‌وکارهای نوپا امکان داشتن بیمه تکمیلی میسر نبود و این افراد ممکن بود به منظور کاهش هزینه، مراجعه به پزشک و چکاپ را به آخرین لحظات و زمانی که اوضاع سلامتیشان حادتر شود موکول کنند. بیمه دی به منظور صیانت از سلامتی همه اقشار جامعه، خدمت جدیدی را ارايه داد تا افراد بتوانند حتی بدون داشتن بیمه پایه و بدون محدودیت‌های بیمه‌های تکمیلی، خود را بیمه کنند و از تمام خدمات درمانی با کمترین هزینه برخوردار شوند.

با ارايه بیمه شخص واحد، فرقی بین کسی که کارمند یک شرکت بزرگ است و جوانی که می‌خواهد برای خودش کسب‌وکار کوچکی راه بیندازد نیست، همه می‌توانند بدون نگرانی از هزینه‌های درمان، سلامتی خود را در اولویت قرار دهند. اگر هنوز تحت پوشش بیمه تکمیلی نیستید، حتما تا آخر این مطلب همراه ما باشید و ببینید چطور می‌توانید خود و خانواده خود را بدون محدودیت و با هر میزان هزینه که تمایل دارید بیمه کنید.

بیمه شخص واحد چیست؟

بیمه دی برای حمایت از افرادی که نمی‌توانند تحت نظر سازمان‌های حقوقی به صورت گروهی بیمه تکمیلی درمان را تهیه کنند، بیمه شخص واحد که نوعی بیمه درمان تکمیلی انفرادی است، ارايه نموده است. بیمه شخص واحد یکی از انواع بیمه‌های درمانی در ایران است که کلیه خدمات بیمه تکمیلی را ارايه می‌دهد. این نوع بیمه برای افرادی که امکان داشتن بیمه پایه یا بیمه درمان تکمیلی گروهی و سازمانی را ندارند مناسب است. بنابراین شما بدون محدودیت بیمه تکمیلی می‌توانید برای خود یا خانواده خودتان بیمه تهیه کنید و با مراجعه به مراجع درمانی طرف قرارداد بیمه دی، بدون پرداخت هزینه‌، از کلیه خدمات درمانی تحت پوشش استفاده کنید.

هزینه‌های بیمه شخص واحد چقدر است؟

بیمه شخص واحد به منظور جبران هزینه‌های شماست تا با خیال راحت از نظر هزینه‌ها، مراقب سلامتی خود باشید. آیا شما لازم می بینید به دفعات به پزشک و آزمایشگاه و بیمارستان مراجعه کنید؟ یا فکر می‌کنید نیاز به بسیاری از خدمات این بیمه ندارید و فقط نگران حوادث و بیماری‌های صعب‌العلاجی هستید که ممکن است ناگهان متوجه آن شوید، بیمه سه ستاره مخصوص جبران هزینه‌های ضروری را انتخاب کنید. پرداختی شما در این طرح بسیار ناچیز است. با توجه به سن شما و تحت پوشش بودن یا نبودن بیمه پایه هزینه پرداختی متغیر است.

بیمه شخص واحد به همه ایرانیان تا سن 70 سال خدمات می‌دهد و شما می‌توانید با توجه به سن و خدمات درمانی که نیاز دارید، هزینه پرداخت کنید. به عنوان مثال اگر 30 سال داشته باشید و فاقد بیمه پایه باشید سالانه فقط 436،800 تومان پرداخت می‌کنید و در ازای آن می‌توانید از خدمات جراحی عمومی تا سقف 20 میلیون تومان، جراحی تخصصی تا سقف 40 میلیون تومان و هزینه آمبولانس تا سقف 500 هزار تومان استفاده کنید. بنابراین شاید سال‌ها به خدمات بیمه نیاز پیدا نکنید ولی اگر روزی به یکی از خدمات آن نیاز پیدا کردید، در شرایطی که حتما در رنج و سختی هستید و همه نگران حال شما هستند، هزینه‌های سنگین بیمارستان را بیمه شخص واحد شما جبران می‌کند حتی بدون داشتن بیمه پایه!

در طرح چهار و پنج ستاره بیمه شخص واحد، همه خدمات بیمه شخص واحد و با سقف پرداختی بالاتر نیز به شما ارايه می‌شود. هزینه طرح چهارستاره که مخصوص خدمات پرتکرار می‌باشد، برای یک شخص 30 ساله بدون بیمه پایه، سالانه حداکثر 1،842،300 تومان است. در طرح پنج‌ستاره، سقف پرداختی افزایش پیدا می‌کند. شما در این طرح فقط 2،527،700 تومان پرداخت می‌کنید درحالیکه مثلا می‌توانید برای یک جراحی تا 100 میلیون تومان از طریق بیمه دی، هزینه پرداختی خود را جبران کنید.

قیمت طرح‌های فوق با داشتن بیمه پایه، استفاده از سایر خدمات بیمه دی و پایینتر بودن سن شما، می‌تواند تا حدود نصف این مبالغ نیز کاسته شود. همچنین شما می‌توانید سقف پرداختی شرکت بیمه را تا دو برابر افزایش دهید درحالی که فقط 30 درصد به مبلغ پرداختی شما اضافه می‌شود. و حتی با فقط 17 درصد افزایش پرداختی، فرانشیز آن را به نصف کاهش دهید.

این شما هستید که می‌توانید با توجه به نیاز خود و اقداماتی که قصد دارید برای سلامتی خودتان انجام دهید بیمه‌نامه‌تان را مدیریت کنید.

آیا هنوز در مورد داشتن بیمه تکمیلی تردید دارید؟ مقاله کاهش هزینه‌های درمان، در مورد توجیه اقتصادی داشتن بیمه تکمیلی مفصل توضیح داده شده است.

خدمات درمانی تحت پوشش بیمه شخص واحد چیست؟

خدماتی که در بیمه شخص واحد ارايه شده‌است شامل کلیه مواردی است که در بیمه‌های تکمیلی رایج به بیمه‌گزاران ارايه می‌شود. همچنین به دلیل شیوع بیماری کرونا، برخی خدمات مرتبط با بیمه کرونا نیز به آن اضافه شده است.

 • هزینه‌های بیمارستانی و اورژانس
 • هزینه‌های آمبولانس شهری و بین شهری
 • اعمال جراحی عمومی، تخصصی و سرپایی
 • ویزیت پزشک و دارو
 • خدمات آزمایشگاهی و پاراکلینیک
 • زایمان طبیعی و سزارین و درمان نازایی
 • دندانپزشکی
 • رفع عیوب انکساری دو چشم و سمعک
 • سرمایه فوت کرونا

اعمال جراحی تحت پوشش بیمه شخص واحد:

 • جبران هزینه‌های بستری‌، جراحی، شیمی درمانی‌، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ‌شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود وDay Care
 • اعمال جراحی مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به‌استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان

هزینه‌های پاراکلینیکی تحت پوشش بیمه شخص واحد:

 • سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آرآی‌، اکوکاردیوگرافی استرس اکو، دانسیتومتری
 • تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری– PFT)، نوار عضله (EMG)، نوارعصب (NCV)، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم
 • آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب‌شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی

چرا بیمه دی بهترین انتخاب است؟

شرکت بیمه دی بیش از 2 میلیون بیمه شده دارد و به منظور ارايه خدمات مناسب به مشتریانش شرایطی را فراهم کرده که بیمه شدگان بدون نیاز به معرفی‌نامه کتبی، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از 7000 مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور دریافت کنند. این شرکت بیمه با 16 سال سابقه فعالیت در ایران، در سال 1398 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، به عنوان رتبه نخست در گروه موسسات بیمه‌ای برگزیده شد. بیمه دی اکنون دارای بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 241) از نظر سهم بازار است و دارای جایگاه چهارم در میان شرکت‌های فعال در این صنعت می‌باشد.

بیمه شخص واحد تنها یکی از ابتکارات بیمه دی به منظور ارايه خدمات مورد نیاز به همه اقشار جامعه است، و مفتخر است که توانسته علاوه بر نهادهای مختلف نظر مردم شریف ایران و خصوصا جوانان را نیز جلب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره بیمه‌ای و خرید این بیمه‌نامه می‌توانید به دفاتر نمایندگی در کل کشور، سایت بیمه دی مراجعه کنید و یا با شماره‌ 1671 (بدون کد شهری) تماس بگیرید.

تاکید وزیر صنعت بر الزام سیمانی‌ها به ثبت معاملات در سامانه افق

تاکید وزیر صنعت بر الزام سیمانی‌ها به ثبت معاملات در سامانه افق

وزیر صنعت، معدن و تجارت بر الزام فعالان صنعت سیمان به ثبت اطلاعات معاملات خود در سامانه افق تاکید کرد.

FarsNews.ir/
واکنش کاربران به وعده عجیب وزیر صنعت و معدن

واکنش کاربران به وعده عجیب وزیر صنعت و معدن

فاطمی امین، وزیر صنعت و معدن دولت جدید با انتشار پیامی درباره آینده صنعت خودروی ایران توضیحاتی ارايه داد که با واکنش متفاوت کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

Bartarinha.ir/
رجبی مشهدی: اولویت صنعت برق، تامین نیاز داخلی است

رجبی مشهدی: اولویت صنعت برق، تامین نیاز داخلی است

سخنگوی صنعت برق گفت: همواره اولویت اصلی صنعت برق تامین نیاز داخلی و مصرف برق هموطنان در داخل کشور است.

Irinn.ir/
خداحافظی اردکانیان با خانواده صنعت آب و برق

خداحافظی اردکانیان با خانواده صنعت آب و برق

رضا اردکانیان، وزیر نیرو در پیام خداحافظی خطاب به همکاران صنعت آب و برق نوشت: نیل به اهداف و دستاورد‌های ارزشمند که می‌تواند زمینه‌ساز توفیقات بیشتر در سال‌های آینده باشد، جز با کمک و تلاش مجدانه شما ...

Bartarinha.ir/
نیازمندی صنعت خودرو به تکنولوژی و نوآوری

نیازمندی صنعت خودرو به تکنولوژی و نوآوری

مدیر عامل فرابورس گفت: با تزریق نوآوری در بورس وابستگی قطعه‌سازان به خودروسازان داخلی کم شده و می‌توانند کالاهایشان را به دنیا بفروشند.

YJC.news/
آسیب های جدی قیمت گذاری دستوری بر صنعت خودرو کشور

آسیب های جدی قیمت گذاری دستوری بر صنعت خودرو کشور

صنعت خودرو کشور با چالش بزرگی با عنوان قیمت گذاری دستوری مواجه شده و این امر آسیب های جدی به آن وارد کرده که نیاز به تفکر و خرد جمعی دارد تا ضمن جمع بندی نظر...

EghtesadOnline.com/
قیمت‌گذاری دستوری، بزرگترین دغدغه صنعت خودروسازی

قیمت‌گذاری دستوری، بزرگترین دغدغه صنعت خودروسازی

ريیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: قیمت‌گذاری دستوری، بزرگترین دغدغه صنعت خودروسازی کشور است.

Irinn.ir/
پیاده سازی متنوع ترین ابزارهای تامین مالی در صنعت برق

پیاده سازی متنوع ترین ابزارهای تامین مالی در صنعت برق

کارنامه بورس انرژی در تامین مالی صنعت برق شامل معامله بیش از یک میلیون و چهارصد هزار ورقه گواهی ظرفیت به ارزش 15,695 میلیارد ریال، 23 350 میلیارد ریال از طریق...

EghtesadOnline.com/
بررسی عملکرد یک صنعت بورسی / چرا بازدهی قطعه‌سازان مثبت نمی‌شود؟

بررسی عملکرد یک صنعت بورسی / چرا بازدهی قطعه‌سازان مثبت نمی‌شود؟

در حالی که شاخص کل بورس تهران از ابتدای سال جاری توانسته بازدهی مثبت 0٫2 درصدی را به ثبت برساند اما صنعت قطعه‌سازی بازدهی منفی داشته است.

TejaratNews.com/
درخواست فولادسازان برای پایان دادن به قطع برق صنعت فولاد

درخواست فولادسازان برای پایان دادن به قطع برق صنعت فولاد

شرکت‌های فولادسازی در نامه‌‌ای به وزیر صنعت خواستار پایان یافتن قطعی برق این صنعت برای جلوگیری از خسارت‌های بیشتر به صنعت فولاد شده‌اند.

TejaratNews.com/
تحلیل بنیادی "صنعت پالایش" را اینجا بخوانید

تحلیل بنیادی "صنعت پالایش" را اینجا بخوانید

تحلیل بنیادی "صنعت پالایش" را اینجا بخوانید

BourseNews.ir/
سیاست مجلس حمایت از صنعت خودرو است

سیاست مجلس حمایت از صنعت خودرو است

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت از صنعت خودروی کشور گفت: سیاست مجلس حمایت از صنعت خودرو است.

Bartarinha.ir/
مهاجرت کارکنان نفت ایران به عراق /کارکنان صنعت نفت چقدر حقوق می‌گیرند؟

مهاجرت کارکنان نفت ایران به عراق /کارکنان صنعت نفت چقدر حقوق می‌گی...

کارکنان حفاری صنعت نفت مشکلات زیادی دارند. آن‌ها به جز شرایط فیزیکی سنگین کار، حقوق مناسبی هم دریافت نمی‌کنند و گاهی دریافتی کم و شرایط سخت کار باعث می‌شود که آنان ناگزیر شوند به کشورهایی مانند عراق م...

TejaratNews.com/
قیمت‌گذاری دستوری، صنعت خودرو را زمین زد

قیمت‌گذاری دستوری، صنعت خودرو را زمین زد

دبیر انجمن قطعه سازان با بیان اینکه قیمت گذاری دستوری صنعت خودرو را زمین زده است، می‌گوید قیمت‌گذاری دستوری گردش مالی خودرو سازان را ماهانه 1000 تا 1500 میلیارد تومان منفی کرده است.

Bartarinha.ir/
ريیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران برگزیده شد

ريیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران برگزیده شد

مهدی فکری مدیر عامل گروه صنعتی بارز، به ریاست انجمن صنفی صنعت تایر ایران برگزیده شد.

FarsNews.ir/
کاهش قیمت خودروهای خارجی در بازار بیت کوین در ایران به رسمیت شناخته نشد قیمت بیت کوین به 45 هزار دلار سقوط کرد کشف 62 دستگاه ماینر غیرمجاز در ساوه هکر‌ها 13 میلیون دلار از شبکه pNetwork سرقت کردند گواهی واکسن کرونا در بستر بلاکچین برق گران شد؟/ نحوه محاسبه قبض برق تغییر کرد! شناسایی 20 هزار کارت بانکی فعال در حوزه قمار واکنش نمادهای خودرویی به آزادسازی واردات / سهام خودرویی بخریم؟ جعل سند یک ملک 100میلیارد تومانی در ولنجک تامین برق مراکز مجاز استخراج رمزارز از مهرماه قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) قیمت گوشت در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) طرح اتصال انرژی برق ایران به روسیه قابل توجیه است سقوط آسانسوری، صعود لاکپشتی برنامه هلال احمر برای واردات 60میلیون دز واکسن قیمت بلیت اتوبوس‌ برگشت زايران اربعین اعلام شد تمدید مهلت تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی تا پایان سال مجوز افزایش سرمایه شتران ثبت شد افت قیمت خودرو‌های خارجی در بازار انتشار اوراق چه تاثیری در بورس دارد؟ / مثبت‌های بازار مقطعی است؟ مصرف برق استخراج بیت کوین در سال 2021 چقدر خواهد بود؟ سواد مالی و ضرورت آن صف انتظار یک ساله وام ودیعه مسکن / پرداخت وام اجاره متوقف شد؟ مشکلات مردم در وام ودیعه مسکن / «وام سرکاری» برای مستاجران! تنها راه علاج مشکل ارز دولتی «حذف» آن است پانزدهمین عرضه اولیه امسال پس فردا انجام می‌شود افزایش قیمت برنج، حتی در میادین! + جدول سهامداران " قاسم " گرد هم می آیند دعوت از سهامداران "وجامی" به مجمع اقدام به افزایش سرمایه در مجمع "غمینو" گشایش جدید برای صادرکنندگان نارنگی زرد نخرید استقبال از پیش‌خرید واحدهای گروه سرمایه‌گذاری مسکن آغاز اختیار معامله بر «اخابر» تصمیم به انتخاب هیات مدیره "قشیر" در مجمع رشد اقتصادی ایران در بهار چقدر شد؟ لغو مجوز فعالیت کارگزاری ها با عدم تجمیع مجوزها پیگیری روال عادی معاملات بدون اختلال در هسته معاملات دسترسی جدید به سامانه نامک بلامانع است وضعیت سبد سهام عدالت در 29 شهریور ماه ورق بورس تهران برگشت چگونه قبض برق را قسطی پرداخت کنیم؟ چه عواملی در ریزش بازار سهام نقش داشتند؟ / چرا بورس امروز مثبت شد؟ رشد 7278 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار از 10.5 هزار میلیارد تومان فراتر رفت بورس بالاخره به روند منفی خود پایان داد؛ رشد 7 هزار واحدی شاخص کل تعرفه و حق کمسیون مشاوران املاک واقعی می‌شود به هر ایرانی 3 هکتار زمین از مساحت کشور می‌رسد ابلاغیه جدید بورس کالا در خصوص تغییر سهمیه بهین یاب پرداخت تسهیلات ریالی و ارزی به صادرکنندگان

در حال بارگیری...