عرضه گوشت قرمز به قیمت سال گذشته

عرضه گوشت قرمز به قیمت سال گذشته

قايم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت که برنامه‌مان رساندن گوشت قرمز به سطح قیمت سالهای گذشته است.

ایسنا: قايم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت که برنامه‌مان رساندن گوشت قرمز به سطح قیمت سالهای گذشته است.

علیرضا پیمان‌پاک با اشاره به افزایش حجم واردات گفت: بازرسی ما هم این است که گوشت به‌وفور وجود دارد و مشکلی وجود ندارد و در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای این محقق بوده است. اما اگر مشکلی دیده شده، توصیه می‌کنیم که آن را گزارش دهند تا بازرسان ما نظارت کنند.

وی با بیان اینکه روزانه حدود 150 تن واردات داریم، ادامه داد: غیر از حدود 10 درصد میزان واردات که به میادین تره‌بار می‌رود، 90 درصد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود؛ یعنی تنها 15 تا 20 تن به میادین می‌رود و باقی در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود.

قايم مقام وزیر کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار با بیان اینکه برنامه‌ریزی می‌کنیم که تا اواسط آبان بتوانیم ثبات قیمت داشته باشیم، گفت: در حال برنامه‌ریزی هستیم که به قیمت‌های سال گذشته برسیم؛ قیمت لاشه به قیمت 330 عمده‌فروشی و 380 هزار تومان خرده‌فروشی برسد.

قايم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت برنامه وزارت جهاد کشاورزی رساندن قیمت گوشت قرمز به سطح قیمت‌های سال گذشته است. 90 درصد گوشت تنظیم بازار در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود و در این زمینه کمبودی وجود ندارد و بزودی عرضه گوشت قرمز در سایر استان‌ها آغاز می‌شود.

پ

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد