بورس دوباره متعادل شد/ شاخص کل 0.23 درصد رشد کرد

بورس دوباره متعادل شد/ شاخص کل 0.23 درصد رشد کرد

شاخص کل بورس با رشد 3 هزار و 343 واحد، نسبت به آخرین روز کاری در تراز یک میلیون و 442 هزار و 588 واحدی متوقف شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص کل بورس تهران، امروز یکشنبه (23آبان ماه) در ابتدای معاملات با رشد یک هزار و  476 واحدی در ارتفاع  یک میلیون و 440 هزار واحد قرار گرفت. در پایان معاملات شاخص کل بورس با رشد 3 هزار و 343 واحد، نسبت به آخرین روز کاری در تراز یک میلیون و 442 هزار و 588 واحدی متوقف شد.

بیشتر بخوانید

  • سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 23 آبان ماه

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم 2 هزار و 719 میلیارد تومان رسید. «فارس»، «فولاد» و «شستا» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «شستا»، «شپنا» و «وبملت» سه نماد پر تراکنش بودند.شاخص هم وزن نیز با افت 3 هزار و 341 واحدی بر روی پله 387 هزار و 942 واحد قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد 4 هزار و 280 میلیارد سهم به ارزش 2 هزار و 719 میلیارد تومان رسید.
شاخص فرابورس هم با افت 169 واحد روی پله 20 هزار و 478 واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز در فرابورس ایران به تعداد یک هزار و 20 میلیون سهم به ارزش 879 میلیارد تومان رسید.ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم 2 هزار و 945 میلیارد تومان رسید. «فخوز»، «شستا» و «نوری» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «شستا»، «شپنا» و «خبهمن» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص هم وزن نیز با رشد هزار و 49 واحدی بر روی پله 388 هزار و 999 واحد قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد 5 هزار و 10 میلیارد سهم به ارزش 2 هزار و 945 میلیارد تومان رسید.

شاخص فرابورس هم با رشد 61 واحد روی پله 20 هزار و 529 واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز در فرابورس ایران به تعداد 955 میلیون سهم به ارزش 756 میلیارد تومان رسید.

نماد‌های تاثیر گذار در شاخص کل بورس

نماد‌های فخوز، نوری و کگل به ترتیب با 930.41، 688.8 و 600.26 واحد بیشترین تاثیر مثبت را به جای گذاشتند. شستا، غکورش و فملی به ترتیب با 710.31، 159.82 و 159.82 واحد بیشترین تاثیر منفی را به جای گذاشتند.

نماد‌های تاثیر گذار در  فرا بورس

نماد‌های آریا، غضینو، شجم به ترتیب با، 34.87، 16.44، 5.62 واحد، بیشترین تاثیر مثبت را به جای گذاشتند و نماد‌های هرمز، فرابورس و ذوب به ترتیب با 3.54، 3.52 و 3.52 واحد بیشترین تاثیر منفی را به جای گذاشتند.

برترین گروه صنعت بورس

امروز گروه خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ سه هزار و 546 میلیارد تومان به خود اختصاص داد. شیمیایی ها، فلزات اساسی و سرمایه گذاری‌ها در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.


بیشترین افزایش و کاهش قیمت در بورس

سهام شرکت‌های سصفها، خاذین وآذر بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت‌های غبشهر، شفا و خپوش بیشترین کاهش قیمت را در بورس تهران تجربه کردند.

بیشترین افزایش و کاهش قیمت در فرابورس

سهام شرکت‌های سدبیر، کوثر و توسن بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت زنگان، بزاگرس و زفکا بیشترین کاهش قیمت را در فرابورس ایران تجربه کردند.

برترین عرضه و تقاضا در بورس

بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های شفن، کمند و پارند و بیشترین عرضه فروش سهام را نماد‌های وسخوز، دپارسح و  وسرضوی در بورس تهران داشتند.

برترین عرضه و تقاضا در فرابورس

بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های اعتماد، آسامید و سپیدما و بیشترین عرضه فروش سهام را نماد‌های تابان 03، اعتماد و اوصتا در فرابورس ایران داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

نماد‌های فملی 2، پالایش و کمند بیشترین ارزش معامله و نماد‌های فملی، خبهمن و خگستر بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

همچنین اراد 864، اراد 404 و  اراد 384 بیشترین ارزش معامله و نماد‌های کرمان، اراد 864 و فجهان بیشترین حجم معامله را در فرابورس ایران تجربه کردند.

انتهای پیام/

local_offerبرچسب‌ها:
ترس در بازار سرمایه/ فشار فروش در بورس ادامه می‌یابد؟

ترس در بازار سرمایه/ فشار فروش در بورس ادامه می‌یابد؟

بازار سهام دومین هفته آذرماه را با منفی به پایان رساند. فشار فروش در بازار امروز زیاد بود. آیا این روند ادامه‌دار خواهد بود؟

TejaratNews.com/
شاخص کل بورس بیش از 27 هزار واحد افت کرد

شاخص کل بورس بیش از 27 هزار واحد افت کرد

شاخص کل بورس با افت 27 هزار و 442 واحد، نسبت به آخرین روز کاری در تراز یک میلیون و 366 هزار و 662 واحدی متوقف شد.

YJC.news/
نگاه ابزاری به بازار سرمایه، ممنوع!

نگاه ابزاری به بازار سرمایه، ممنوع!

چالشی که تامین مالی دولت از محل انتشار اوراق ایجاد می‌کند آن است که فقط قرار نیست اوراق در بازار سرمایه عرضه شود تا هر سرمایه‌گذاری که تمایل داشت، اقدام به خرید اوراق کند؛ بلکه با هدف تامین مالی دولت ...

BourseNews.ir/
پیش‌بینی بورس از نگاه کارشناسان بازار سرمایه/بورس بی‌افت‌وخیز شد؟

پیش‌بینی بورس از نگاه کارشناسان بازار سرمایه/بورس بی‌افت‌وخیز شد؟

شاخص کل بورس در هفته اول آذر نسبت به هفته گذشته 1٫5 درصد کاهش داشت. اکثر کارشناسان بازار سهام را در آغاز هفته خنثی پیش‌بینی کرده‌اند.

TejaratNews.com/
شاخص کل بورس به کانال 1٫4 میلیون واحد برمی‌گردد؟/کدام گروه فردا پیشتاز است؟

شاخص کل بورس به کانال 1٫4 میلیون واحد برمی‌گردد؟/کدام گروه فردا پی...

بازار سهام در حالی چهارشنبه را به پایان رساند که شاخص کل کانال 1٫4 میلیون واحد را از دست داد. فردا وضعیت بازار چگونه خواهد بود؟

TejaratNews.com/
حمایت شاخص کل بورس کجاست؟ / مقاومت؛ یک میلیون و 450هزار واحد

حمایت شاخص کل بورس کجاست؟ / مقاومت؛ یک میلیون و 450هزار واحد

تحلیلگر تکنیکال بورس گفت: اگر شاخص کل بورس به زیر محدوده یک میلیون و 380هزار واحد برسد، نماد‌های ارزنده بازار با فشار فروش مواجه می‌شوند.

EghtesadOnline.com/

تراز یک میلیون و 380 هزار واحد اولین حمایت شاخص کل است

50 درصد کارشناسان عدم تغییر چشمگیر شاخص کل را درست پیش‌بینی کردند

50 درصد کارشناسان عدم تغییر چشمگیر شاخص کل را درست پیش‌بینی کردند

نتیجه نظرسنجی هفته گذشته باشگاه خبرنگاران جوان از 10 کارشناس بازار سرمایه در مقایسه با تغییرات شاخص کل بورس را در این گزارش بخوانید.

YJC.news/
افت 1٫5 درصدی شاخص کل بورس/ بازار سهام از اواسط آذر رشد می‌کند؟

افت 1٫5 درصدی شاخص کل بورس/ بازار سهام از اواسط آذر رشد می‌کند؟

بازار سهام در تعادل به سر می‌برد و رشد و افت چشم‌گیری را شاهد نیست. این در حالی است که وضعیت اکثر شرکت‌های حاضر در بورس خوب است و سهم‌ها ارزندگی قابل توجهی دارند.

TejaratNews.com/
افت کمتر از 2 درصدی شاخص کل بورس در هفته ای که گذشت

افت کمتر از 2 درصدی شاخص کل بورس در هفته ای که گذشت

شاخص کل، هم وزن و فرابورس نسبت به هفته گذشته کمتر از 2 درصد ریزش داشتند و بازار شاهد خروج 823 میلیارد تومان پول سهامداران حقیقی بود.

YJC.news/

افت 10 هزار واحدی شاخص کل بورس

فروش 410میلیارد تومانی اوراق بدهی / بازار سرمایه به اوراق بدهی روی خوش نشان نداد

فروش 410میلیارد تومانی اوراق بدهی / بازار سرمایه به اوراق بدهی روی...

بیستمین مرحله حراج اوراق بدهی دیروز با عرضه 2 هزار و 90 میلیارد تومان از این اوراق برگزار شد.

EghtesadOnline.com/
بورس بدترین بازار آبان ماه لقب گرفت/ بلایی که خودرویی‌ها سر بازار سرمایه آوردند

بورس بدترین بازار آبان ماه لقب گرفت/ بلایی که خودرویی‌ها سر بازار ...

بورس در ماه‌های گذشته روند نوسانی داشته است. این مساله در آبان‌ماه نیز تکرار شده و این بازار را در کنار سایر بازارهای رقیب به عنوان بدترین بازار لقب داده است.

FarsNews.ir/
سبزپوشی خودرو در روز ریزش شاخص کل

سبزپوشی خودرو در روز ریزش شاخص کل

شاخص کل بورس امروز بیش از 10 هزار واحد ریخت و به کانال 1٫3 میلیون واحدی سقوط کرد.

TejaratNews.com/
نقشه بورس امروز بر اساس ارزش معاملات / افت دو هزار واحدی شاخص کل بورس

نقشه بورس امروز بر اساس ارزش معاملات / افت دو هزار واحدی شاخص کل ب...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.15د‌رصد افت داشت همچنین شاخص هم‌وزن 0.09درصد افت کرد.

EghtesadOnline.com/
محمد: مترصد ایجاد بورس بین الملل در مناطق آزاد هستیم کوچ صنایع از اصفهان شروع شد؟ نقشه‌های سایپا برای تحول در بازار خودرو تراز 9 هزار واحد اولین هدف شاخص انبوه‌سازی «فروش خودرو زیر قیمت»، شگرد جدید کلاهبرداران بورس شامل حمایت دولت می‌شود؟/ توصیه مهم به سهامداران شاهکار جدید و مرموز مرسدس بنز احتمال افزایش 10 درصدی قیمت خودرو قیمت خودرو خارجی در ایران 10برابر نرخ جهانی قیمت انواع سبزیجات 44درصد گران شد نوبل اقتصاد هم می رسد به... جایگاه ویژه بورس در نقشه راه رشد غیرتورمی دولت برق گران نشده؛ به فیش‌هایتان با دقت نگاه کنید احتمال کاهش قیمت خودرو با ورود به بورس ترس در بازار سرمایه/ فشار فروش در بورس ادامه می‌یابد؟ ثبت تصمیمات مجمع عمومی " تبرک" پیشنهاد طرح فروش اقساطی سهام به مردم/ رهاشدگی از عوامل مشکلات بنگاه‌های خصوصی شده است انتشار صورت سود و زیان 6 ماهه زیرمجموعه "وپاسار" عضو جدید هیيت عامل سازمان خصوصی سازی منصوب شد "فنفت" صورت مالی میاندوره ای زیرمجموعه را منتشر کرد واردات لوازم خانگی کره‌ای همچنان به‌صورت قانونی رشد 40 درصدی تجارت خارجی کشور عربی‌ترین شاسی‌بلند ب‌ ام‌ و روانه امارات می‌شود! سقوط قیمت نفت با ظهور کرونای جدید کراس جدید سوزوکی معرفی شد «پلاک تاریخی» برای خودرو‌های بالای 30 سال هیات مدیره "ومعادن" با مصوبه مجمع تغییر کرد عراقچی: هیچ پولی در پرونده من جابجا نشده! فردا، مجمع صندوق اختصاصی بازارگردانی آرمان اندیش برگزار می شود "حپارسا" در مجمع 345 تومان تقسیم کرد هر فرد تا پایان سال چقدر یارانه دریافت می‌کند؟ سوددهی "وپاسار" آغاز شد دورهمی سهامداران "فسازان" در هفته آینده شبکه بزرگ قاچاق لوازم خانگی منهدم شد افت شدید قیمت دلاردر صرافی بانک‌ها / بازگشت دلار به کانال 26 هزار تومان قیمت آپارتمان در اطراف تهران افت کرد قنادان با کمبود و گرانی روغن مواجهند زنگ مجمع "ما" به صدا درآمد پیشنهاد برای فروش 1800 خودروی وارداتی رسوبی شاخص کل بورس بیش از 27 هزار واحد افت کرد انهدام شبکه بزرگ قاچاق لوازم خانگی شاخص بورس قرمزپوش ماند تغییر ساعت کاری خزانه‌های سکه طلا جزيیات جدید فروش نقدی ارز در صرافی‌ها سقوط آزاد بورس در نخستین روز هفته صفر تا صد یارانه یک میلیون تومانی! وضعیت سبد سهام عدالت در ششم آذر ماه شرط تزریق واکسن برای ورود به مدرسه ممنوع است مدت زمان اجاره خانه تغییر می‌کند بدترین روز سال برای بازارها/ وجشت شاخص‌ها از ویروس جدید کرونا