"وتجارت" چقدر درآمد کسب کرد؟

"وتجارت" چقدر درآمد کسب کرد؟

«مرابحه» همچنان درآمدزاترین بخش از تسهیلات اعطایی بانک تجارت است.

بورس‌نیوز:

بانک تجارت ایران با سرمایه ثبت شده 22 هزار و 393 میلیاردتومانی و ارزش بازار 63 هزار و 595 میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.

بانک تجارت ایران در دومین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد 5 هزار و 625 میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در اردیبهشت‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد 15 درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و 64 درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 56 درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

عمده‌ترین درآمد "وتجارت" در اردیبهشت‌ماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با 2 هزار و 316 میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک تجارت از بخش «مرابحه» به همراه داشت 42 درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در اردیبهشت‌ماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «مشارکت مدنی» و «فروش اقساطی» با یک هزار و 81 و 716 میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز 19 و 13 درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

پایان مطلب

آخرین اخبار بورس و اقتصاد