پیش بینی بورس هفته اول آبان | بورس باز هم متعادل؟

پیش بینی بورس هفته اول آبان | بورس باز هم متعادل؟

در این مطلب قصد داریم تا در گفتگو با 5 کارشناس بازار سرمایه به پیش بینی بورس در اولین هفته از آبان ماه بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

به گزارش نبض بورس، در این مطلب قصد داریم تا در گفتگو با 5 کارشناس بازار سرمایه به پیش بینی بورس در اولین هفته از آبان ماه بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

شایان ذکر است که این پیش بینی در روز چهارشنبه و با اخباری که تا این روز منتشر شد، انجام شده است.


برزو حق شناس: منفی

از نظر من بازار در هفته آینده نزولی است و وقتی هم بازار نزولی است بنابراین سهم یا گروهی نمی تواند پیش رو باشد.

النا جمالی: متعادل

با توجه به افزایش ریسک های سیاسی در هفته ای که پشت سر گذاشتم و پررنگ شدن این اخبار در اواخر هفته انتظار بر روند متعادل در بازار سهام را داریم و این در حالی است که در هفته آتی شاهد راهی شدن گزارشات عملکرد شش ماهه میاندوره ای شرکت ها هستیم که می تواند تا حدودی از افت قیمت برخی از سهم ها در این محدوده قیمتی جلوگیری کند اما در مجموع سایه جنگ بر سر بازار سهام سنگینی می کند و تمام تلاش بر حفظ شاخص 2 میلیون است که می توان گزارشات را امیدی بر حفظ آن در هفته اتی دانست.

نوید سالک: متعادل (منفی)

از زمان بروز تنش های منطقه ای در فلسطین، نگاه فعالان بازار سرمایه به شدت تحت تاثیر این عامل قرار گرفته است. از همین رو انتظار می رود هفته آتی نیز بازار سرمایه منتظر نقطه عطفی در تنش های منطقه ای باشد و حالتی متعادل منفی رو پشت سر بگذارد. البته در کنار این عامل اصلی باید به ارزش معاملات خرد پایین و حمایت روانی شاخص دو میلیون واحدی هم اشاره کرد. در نهایت به نظر می رسد بانکی ها و فلزی ها نقش اصلی در تحولات بازار طی هفته پیش رو داشته باشند.

سعید حسینی پناه: متعادل

بازار هفته آینده را متعادل پیش بینی می کنم و از نظر من گروه فلزات و تک سهم ها پیش رو خواهند بود.

سلمان نصیرزاده: متعادل

از منظر عوامل درون زا و گزارشات منتشر شده بازار نکته منفی ندارد مشکلی برای صعود و نوسان مثبت ندارد اما با توجه به وزنه عوامل برون زا و بی ثباتی های منطقه ای شرایط بازار در مقطع فعلی در هفته آتی رکودی کم عمق و متعادل پیش بینی میکنم نمادهای موثر بر اساس نحوه گزارش دهی شرکت ها صنایعی همچون بانک می تواند اولویت داشته باشد

آخرین اخبار بورس و اقتصاد