در وزارت جهاد کشاورزی چه خبر است؟/ توهین به فعالان بخش خصوصی و ممانعت از ورود به وزارتخانه

در وزارت جهاد کشاورزی چه خبر است؟/ توهین به فعالان بخش خصوصی و ممانعت از ورود به وزارتخانه

در حالی که وزارت جهاد کشاورزی طی ماه های اخیر عملکرد مطلوبی نداشته و بسیار مورد انتقاد واقع شده است، رفتار مدیران این وزارتخانه با فعالان بخش خصوصی نیز دردسرساز شده و بازار کالاهای اساسی را به مخاطره انداخته است.
به گزارش تابناک اقتصادی، وزارت جهاد کشاورزی طی ماه های اخیر عملکرد مطلوبی نداشته و بسیار مورد انتقاد واقع شده است. نکته جالب تر نوع برخورد و رفتار مسيولان این وزارتخانه با نمایندگان بخش خصوصی است.
چندی پیش دبیر یکی از تشکل های تولیدی از عدم توجه مسيولان وزارت جهاد کشاورزی به بخش خصوصی به شدت گله کرده و گفته بود که همه تصمیمات بدون دخالت بخش خصوصی و پشت درهای بسته اتخاذ می شود.
به گفته این نماینده بخش خصوصی، علی رغم اینکه وزیر جهاد کشاورزی یکی از مهم ترین اولویت های خود را حمایت از بخش خصوصی عنوان می کند و مرتب بر این موضوع تاکید دارد، آنچه که در عمل رقم می خورد چیز دیگری است.
در همین راستا، بسیاری از فعالان بخش خصوصی از عملکرد و برخورد سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به شدت گلایه دارند؛ به گفته این فعالان، فرد مذکور در پاسخ به درخواست های مکرر واردکنندگان و تولیدکنندگان بخش خصوصی عنوان می کند که زمانی برای ملاقات و گفتگو با آنان ندارد.
یکی از فعالان بخش خصوصی در این زمینه گفت: این رفتار مسيولان وزارت جهاد کشاورزی که مشخص نیست آگاهانه است یا از روی ناآگاهی؛ موجب می شود در کار بخش خصوصی خلل ایجاد شود و این مساله نیز در بازار کالاهای اساسی به شدت دردسرساز خواهد شد و وزارت جهاد کشاورزی باید در آینده ای نزدیک درباره اینکه عامل بهم ریختگی بازار شده، پاسخگو باشد.
در همین حال، به گفته شاهدان عینی دیروز گروهی از فعالان بخش خصوصی به این عملکرد وزارت جهاد کشاورزی به شدت اعتراض کرده اند و وزارت جهاد در واکنش به این امر به جای دلجویی از نمایندگان بخش خصوصی ، به آنان به شدت توهین و عنوان کرده است که هیچ فردی اجازه ورود به طبقه معاونت بازرگانی را ندارد و از ورود افراد به این طبقه ممانعت به عمل آمده است.
پیش بینی وضعیت بورس در 1402/ آیا قیمت دلار بورس را تکان می دهد؟ حسین عبده تبریزی:صدای پای تورم ونزويلایی را می‌شنوید؟ نفت در سراشیبی کاهش قیمت خاندوزی: مصمم به کاهش نرخ تورم هستیم/ ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته ... بکارگیری تمام ظرفیت‌ها در راستای تحقق رشد تولید رکورد صادرات نفت ، باوجود تحریم نفتی مهار تورم قیمت محصولات کشاورزی‌ کمبودی در تامین مرغ ماه مبارک وجود ندارد هیچ کمبودی برای خرمای ماه مبارک رمضان نداریم پیش‌بینی اوضاع بورس در 1402 15 مورد ریزش سنگ در کندوان این خودرو نقلی جنسیس به اروپا می‌رود/ عکس عضو خانه کارگر: با مزد 8 میلیون تومانی یک دست کت و شلوار هم نمی‌توان تهیه کرد! طلا 8 دلار گران شد بی‌توجهی اوپک پلاس به بحران بانکی آمریکا/ کاهش 2 میلیون بشکه در روز تا پایان سال ادامه دارد جوابیه شرکت کروز به یک خبر نیازمند روش‌های نوین برای اکتشافات عمیق معدنی هستیم برند ژاپنی توشیبا بزودی 15 میلیارد دلار فروخته می شود جزيیات نهایی افزایش حقوق کارگران | مبلغ افزایش حقوق کارگران اعلام شد اثرات افزایش قیمت دلار بهار امسال نمایان می‌شود/ دو سناریو پیش روی تورم در اقتصاد ایران رشد 11 درصدی سفرهای نوروزی یک پیش‌بینی از قیمت مسکن در سال جاری ؛ آیا قیمت ها ریزش خواهد کرد؟ استفاده از این سامانه برای خرید و فروش ارز و سکه قیمت خودرو داخلی طی یک سال چقدر افزایش یافت؟ دولت برخی موارد را در بودجه لحاظ نکرده بود و ما چون کارشناس هستیم تغییراتی را رقم زدیم / مجلس سقف بو... وضعیت تورم بعد از نجومی شدن قیمت دلار صنعت خودرو در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد قیمت مرغ گرم در بازار + فیلم مصرف 30 هزار و 762 مگاوات برق در ساعت 12 اول فروردین ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته است وضعیت ارز در سال گذشته / دلار چند درصد بازدهی داش... توزیع 123 میلیون لیتر بنزین در دومین روز فروردین‌ خاندوزی: ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافت ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد خبر جدید مخبر درباره برنامه دولت برای مهار تورم حکم غرامت 1.68میلیارد دلاری آمریکا علیه بانک مرکزی ایران+جزيیات وام فوری برای سهام عدالتی ها | ثبت نام وام فوری 13 میلیونی با سهام عدالت در سایت زیر قیمت پنیر در ماه رمضان اعلام شد + جدول خاندوزی: روسیه 2.76 میلیارد دلار در ایران سرمایه گذاری کرده/ افزایش 12 درصدی صادرات غیرنفتی در 11 ما... عرضه خرمای تنظیم بازاری از امروز/خرما کیلویی 71 هزار و 400 تومان «تشکیل سرمایه» لازمه تحقق رشد 8 درصدی قیمت جدید دلار اعلام شد (3 فروردین) هشدار سخنگوی صنعت آب درباره احتمال بروز سیل و طغیان رودخانه های کشور در نوروز 1402 رشد 14 درصدی مصرف بنزین در 10 روز پایانی سال 1401 افزایش 60 درصدی سقف نرخ خرید برق از نیروگاه‌ها فوری / ساعت کار ادارات شناور شد تولید روزانه 115 میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه‌های کشور تولید روزانه 115 میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه‌های کشور