زیباترین خودروی طلایی حال حاضر جهان را بشناسید/قیمت 275 میلیارد تومانی برای این بوگاتی بی‌نظیر/عکس

زیباترین خودروی طلایی حال حاضر جهان را بشناسید/قیمت 275 میلیارد تومانی برای این بوگاتی بی‌نظیر/عکس

خودروبوگاتی میسترال در سال 2022 با رنگ مشکی به نمایش درآمد، اما پس از گذشت تقریبا یک سال، بوگاتی قصد دارد از رنگ دیگری برای این خودرو پرده برداری کند.

امیرمسعود عابدین: بوگاتی پس از معرفی شیرون عصر طلایی، با آن رنگ طلایی خاص و جذابیت بی‌نظیرش، به سراغ میسترال با رنگی مشابه رفته است.

میسترال تقریبا به‌طور کامل طلایی است، به جز بخش‌های مشکی رنگ روکش موتور، رکاب‌های جانبی پایین و سپر عقب. نمای داخلی میسترال، عناصر طلایی و سیاه را در هم می‌آمیزد. عکس‌های میسترال فقط نگاهی اجمالی به کابین دارد.

شرکت بوگاتی در مورد مشخصات فنی این رودستر شگفت انگیز، گفته که بوگاتی W16 میسترال، همچون مدل‌های پیشین از پیشرانه 8 لیتری کواد توربو و 16 سیلندر با آرایش W16 بهره می‌برد. این پیشرانه قادر به تولید قدرتی معادل 1578 اسب‌بخار و گشتاور 1600 نیوتن‌متری است. بوگاتی قصد دارد با این پیشرانه، میسترال را به سریع‌ترین خودروی رودستر جهان بدل کند.

بیشتر بخوانید:

این بوگاتی، یک شاهکار تمام عیار است/ تاریخچه طلایی بوگاتی روی بدنه شیرون!/ عکس عکس/ فاجعه ای به نام بازار خودروی ایران/ رانت 100 میلیاردی فوتبالیست ها برای چند رنجروور و پورشه! + جزيیات

این مدل در یک نسخه محدود از 99 دستگاه عرضه می‌شود و اولین تحویل به مشتریان در سال 2024 صورت می‌گیرد. قیمت هر کدام تقریبا معادل 5.5 میلیون دلار (5 میلیون یورو) اعلام شده است که همگی به فروش رفته‌اند.
جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

227227

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد