راهنمای فوری پیدا کردن کار در اصفهان

راهنمای فوری پیدا کردن کار در اصفهان

هر شغلی بازار کار مخصوص به خودش را دارد. اگر بعضی مهارت‌ها را بلد باشید، شاید خیلی راحت‌تر بتوانید کار پیدا کنید و در طرف مقابل برخی دیگر از مهارت‌ها شاید چندان تاثیری در کار پیدا کردن نداشته‌ باشند. برای اینکه بدانید دقیقا کدام مهارت‌ها می‌تواند شما را به شغل اصلی‌تان برساند، احتمالا خواندن این گزارش به کمکتان خواهد آمد.

برترین‌ها: هر شغلی بازار کار مخصوص به خودش را دارد. اگر بعضی مهارت‌ها را بلد باشید، شاید خیلی راحت‌تر بتوانید کار پیدا کنید و در طرف مقابل برخی دیگر از مهارت‌ها شاید چندان تاثیری در کار پیدا کردن نداشته‌ باشند. برای اینکه بدانید دقیقا کدام مهارت‌ها می‌تواند شما را به شغل اصلی‌تان برساند، احتمالا خواندن این گزارش به کمکتان خواهد آمد.

بررسی آگهی‌های منتشر شده در بخش استخدام و کاریابی دیوار اصفهان نشان می‌دهد بخش صنعتی، فنی و مهندسی با بالاترین تعداد آگهی در صدر پررونق‌ترین رشته در بازار کار اصفهان است. آمارها نشان می‌دهد حدود 18درصد آگهی‌های منتشر شده سایت دیوار به این حوزه اختصاص دارد. با این حساب می‌توان گفت اگر دنبال کار فوری در این شهر می‌گردید شاید بهتر باشد سراغ یکی از توانایی‌ها فنی خود بروید و روی آن حساب باز کنید. این توانایی می‌تواند دوزندگی و خیاطی باشد، یا مکانیکی و جوشکاری. هرچه باشد هنر دست اینجا به کارتان خواهد آمد و می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

اگر فن و حرفه خاصی ندارید، احتمالا بهترین گزینه کار در فروشگاه یا رستوران باشد. داده‌های سایت دیوار نشان می‌دهد خدمات فروشگاه و رستوران با سهم 17درصدی از کل آگهی‌های استخدام و کاریابی این شهر، در رتبه دوم داغ‌ترین بازار کار هستند. آشپزی، خدمات، صندوق‌دار، فروشنده، کافی‌من، فست‌فودی و ... از جمله کارهایی است که در این بخش دسته بندی می‌شوند و احتمالا راحت‌تر می‌توان در این زمینه‌ها کار پیدا کرد.

بازاریاب‌ها سومین بازار کار داغ را در اصفهان دارند. طوری که حدود 16درصد از کل آگهی‌های منتشر شده در بخش استخدام و کاریابی سایت دیوار مربوط به دسته بازاریابی و فروش است. به خصوص که در این دسته رقابت بر سر پیدا کردن کار کمتر و شانس کارجوها بیشتر است. میانگین کل بازدید هر آگهی استخدام و کاریابی در اصفهان حدود هزار و 400مورد است اما آگهی‌های مربوط به بازاریابی و فروش به طور میانگین 830مورد بازدید دارند.

این موضوع نشان می‌دهد اگر فن بازاریابی خوبی دارید یا پیش از این چندجا سابقه فروشندگی داشته باشید، به راحتی می‌توانید با یکی از آگهی‌های کاریابی دیوار مشغول به کار شوید. بازاریابی در این دسته حرف اول را می‌زند و بیشتر از اینکه آگهی‌ها مربوط به فروشندگی باشد، مربوط به آشنایی با ترفندهای بازاریابی تلفنی، تلگرامی و اینستاگرامی است. چه بهتر! می‌توانید از خانه درآمد داشته باشید و با همان گوشی کارتان را انجام دهید.

بخش اداری و مدیریت در آگهی‌های استخدام و کاریابی دیوار اصفهان، بخش دیگری است که می‌توان برای پیدا کردن کار فوری روی آن حساب باز کرد. چراکه بررسی‌ها نشان می‌دهد به ازای هر 10آگهی منتشر شده برای استخدام نیروی کار، یکی مربوط به بخش اداری و مدیریت است. اغلب آگهی‌های این حوزه به استخدام منشی و کارمندان عمومی اختصاص دارد. کارمندانی که کارشان شاید دانش خاصی لازم نداشته باشد، ولی دقت بالا لازمه اصلی کارشان است. اغلب مشاغل این دسته مهارت‌های کار با کامپیوتر احتیاج دارند و برای همین اگر می‌خواهید در این بخش مشغول به کار شوید، بهتر است فکری به حال مدرک ICDL بکنید.

در طرف مقابل دسته‌های شغلی که تعداد آگهی آنها کم است هم در دیوار اصفهان موجود هستند که شاید احتمال شاغل شدن شما در آن‌ها به دلیل کمبود تقاضا دشوارتر باشد.

بنابراین اگر مربی زبان هستید یا توانایی تدریس خصوصی دارید و می‌خواهید از این راه کسب و درآمد کنید، احتمالا باید بیشتر از بقیه صبور باشید.

بخش حمل و نقل از دیگر بخش‌هایی است که برای پیدا کردن کار باید صبر و مهارت بیشتری داشته باشید. البته نه به این خاطر که تعداد آگهی‌های استخدام این حوزه پایین باشد، بلکه تقاضا برای چنین کارهایی به شدت بالاست. موضوعی که باعث شده میانگین بازدید هر آگهی مربوط به حوزه حمل و نقل در بخش استخدام و کاریابی دیوار اصفهان تقریبا دو برابر میانگین کل آگهی‌ها باشد. بر این اساس می‌توان گفت اگر راننده هستید و دنبال کار در اصفهان می‌گردید، باید بدانید که رقبای زیادی دارید و شاید بهتر باشد در صورت پیدا کردن کار، حسابی حواستان را جمع کنید تا کار را از دست ندهید. چراکه به دست آوردن دوباره آن شاید خیلی سخت باشد.

local_offerبرچسب‌ها:
سایت دیوار با «زونکن» خدمات ویژه‌ای به بخش املاک اضافه کرده است

سایت دیوار با «زونکن» خدمات ویژه‌ای به بخش املاک اضافه کرده است

پل ارتباطی میان مشاوران املاک و آگهی‌دهندگان شخصی.

Bartarinha.ir/
تکذیب اعلام قیمت‌های جدید خودرو " ثامید " تعدادی واحد اداری و تجاری را می فروشد ضرورت بررسی اثر هزینه‌ای و درآمدی حذف ارز 4200 تومانی محل دفتر " سجام " دیگر استیجاری نیست انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره صندوق توسعه در مجمع تکذیب اعلام قیمت‌های جدید خودرو " قجام " باز هم " قیستو " را فروخت قرادرداد ایران و ونزويلا چقدر به نفع ماست؟ آغاز اصلاح قیمت خوردو رشد قیمت‌های جهانی، فرصتی برای صعود بورس " ونیرو " تصمیمات مجمع را ثبت کرد الگوی W و دو هدف شاخص‌کل تصمیمات مجمع " ستران " به ثبت رسید تصمیمات مجمع " غدام " ثبت شد الاکلنگ طلا و نفت آغاز ثبت‌‌نام طرح جهش تولید مسکن از امروز مجمع صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری جایزه علمی فناوری پیامبر اعظم (ص)برگزار می شود صورت مالی میاندوره ای "وسپهر " منتشر شد " داراب " هم صورت مالی منتشر کرد مجمع اختصاصی بازارگردانی دارا داریوش در روز جاری ثبات کامل قیمت‌ها در بازار خودرو / قیمت خودرو امروز 28 مهر 1400 انتشار ترازنامه میاندوره ای " وبوعلی " صورت مالی حسابرسی نشده " خفنر " را منتشر کرد "جهرم " صورت مالی 6 ماهه منتشر کرد مستاجران بخوانند / چطور برای مسکن ارزان ثبت‌نام کنیم؟ پیش‌بینی بورس امروز 28 مهر / سه صنعت مهم بورس مهم‌ترین اخبار اثرگذار بر بورس امروز / فولادی‌ها سبز می‌شوند؟ محرک‌های رشد سکه چه بود؟ / پیش‌بینی‌ها در بازار طلا چگونه است؟ تصاویر عروسی پسر سومین ثروتمند دنیا عوامل افزایش قیمت دلار چه بود؟ / آخرین قیمت دلار پیش از امروز 28 مهر یارانه 250هزار تومانی در راه است؟ ضمانت نیم بند کاغذی، اما سفت و سخت واقعی نان خشک گران‌تر از نان تازه! رمزارزها همچنان در مسیر صعود پیش‌بینی بازار طلا تا پایان سال 1400 / تاثیر دلار و مذاکرات بر فلز زرد (ویديو) آغاز ثبت نام متقاضیان مسکن در سامانه ثمن از فردا با فیلترشکن ببینید 1400/07/27 طرح مجلس برای ورود 60 تا 80هزار خودرو چگونه کارت سوخت جدید بگیریم؟ ادعای باکو: مانع صادرات ایران به روسیه نشده‌ایم ورود 60 تا 80 هزار خودروی خارجی از نیمه اول 1401 متوسط قیمت اجاره آپارتمان در شیراز / اجاره‌نشینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟ افزایش قیمت طلا و سکه در بازار/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/27 اعضای حقوقی هیات مدیره صندوق توسعه انتخاب شدند خانه‌ای برای بعد از خانه‌ی آخرت! برنج از ابتدای آذرماه ارزان می‌شود؟ امکان ثبت نام افراد در سامانه جدید مسکن تسهیل شد سکه چشم انتظار فعالیت بازار ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 28 مهر جزيیات ثبت‌نام طرح جهش تولید مسکن از فردا روند صعودی و آرام بورس تا پایان سال 1400