چند تبعه غیرمجاز در کشور مشغول به کارند؟

چند تبعه غیرمجاز در کشور مشغول به کارند؟

اقتصاد کلانمهر نوشت:بررسی آمارهای مربوط به وضعیت نیروی کار در سال 1400 نشان می‌دهد که تعداد 30 هزار و 140 نفر شاغل تبعه غیرمجاز شناسایی شده که بیشترین آن در به استان تهران با تعداد حدود 13 هزار نفر ست.

بررسی آمارهای مربوط به وضعیت نیروی کار در سال 1400 نشان می‌دهد که سال گذشته تعداد 30 هزار و 140 نفر شاغل تبعه غیرمجاز شناسایی شده که بیشترین آن مربوط به استان تهران با تعداد 12 هزار و 949 نفر و کمترین آن به ترتیب مربوط به استان کردستان با تعداد 4 نفر و استان ایلام با تعداد 6 نفر می‌شود.

سال گذشته 4 هزار و 641 مورد روادید کار با حق کار مشخص برای اتباع بیگانه ماهر صادر شده است؛ همچنین موافقت هیات فنی اشتغال برای اتباع بیگانه غیرمشمول 90 مورد بوده است.

5 هزار و 132 مورد پروانه کار برای تبعه بیگانه ماهر تمدید شده و موافقت هیات فنی اشتغال برای تبعه بیگانه غیر مشمول نیز حدود یک هزار و 288 مورد بوده است.

89 هزار و 556 مورد نیز کارت کار موقت صادر و 223 هزار و 893 مورد کارت کار موقت تمدید شده است.

همچنین تعداد کل جویندگان کار ثبت نام شده در سال 1400 برابر با 225 هزار و 68 نفر است که تعداد 183 هزار و 513 نفر در دفاتر کاریابی خصوصی ثبت نام کرده اند که از این تعداد 58 هزار و 862 نفر (32.1 درصد) آنها به کار گمارده شده اند و ما بقی جویندگان کار به تعداد 41 هزار و 555 نفر در مراکز خدمات اشتغال ثبت نام کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

  • تعویق دوباره تصویب افزایش حقوق کارمندان در صحن علنی/ اختلاف دولت و مجلس کجاست؟

217 46

local_offerبرچسب‌ها:
دولت قبل FATF را اجرا کرده‌ بود اقدامات بانک مرکزی در راستای تعمیق بازار رسمی دلار مردم طعم تورم 44 درصدی را چشیدند نیمی از ناوگان کامیونی، فرسوده و از رده خارج هستند/ جزییات پیشنهادات جدید برای ترخیص کامیون‌های وارد... جدیدترین قیمت پنیر سفید و سنتی در میادین / پنیر تبریز کیلویی چند؟ خودروسازان چقدر از قیمت گذاری دستوری زیان دیدند؟ بخشودگی مالیاتی برای اصناف آسیب دیده از اغتشاشات اخیر کمبود زیرساخت در بنادر شمالی و مشکل نبود شرکت‌های لجستیکی چرا ایرانی‌ها 4 دلار ارزانتر از رقبا چای می‌فروشند؟/ بلای جان چای چیست؟ ارزش بیت کوین صفر می‌شود؟ وضعیت عجیب در بازار خودرو بررسی انواع ارزهای دیجیتال؛ رمزارزهای مختلف را بیشتر بشناسید پرسودترین محصول ایران خودرو کدام است؟ ثبت بزرگترین مزایده تاریخ خصوصی سازی فاصله تورمی دهک‌ها 0.6 واحد درصد افزایش یافت معاملات توافقی دلار با قیمت 33 هزار و 600 تومان افزایش قیمت آلومینیوم دربازارهای جهانی سامانه جامع حقوقی و وصول مطالبات بانک سینا راه‌اندازی شد میزان صادرات نفت عراق به ایلات متحده اعلام شد افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها کیک اقتصاد روز به روز کوچک‌تر می‌شود تورم 60 درصدی در محصولات خوراکی و آشامیدنی برنامه هند و امارات برای استفاده از ارزهای ملی در مبادلات خبر داغ امروز برای سهام عدالتی ها | واریز سود 2 میلیون تومان از امشب به حساب این افراد محسن رضایی : بندر امیرآباد در تحقق برنامه های اقتصادی دولت جایگاه ویژه ای دارد حسینی پور : مازندران می تواند سیاست های اقتصادی دولت در اوراسیا را پشتیبانی کند ایجاد شفافیت در معاملات خودروهای وارداتی با کمک بورس کالا قیمت گوشی‌های آیفون در بازار + جدول مزیت‌های صندوق‌های بخشی بازار سرمایه چیست؟ افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها/ سرگردانی دولت برای بهبود معیشت شرایط خرید 4 خودروی جذاب لاماری ایما، هایما، تارا و پژو 207 در بورس | فروش ویژه 900 خودرو هایما فردا... موافقت نمایندگان ملت با الحاق ایران به سازمان شانگهای ببینید/ قابلیت های جالب ژیان در یک تبلیغ قدیمی رفع تعهدات ارزی، نیازمند راهکارهای موثر رونمایی از الگوی جدید تعرفه برق چین منابع بانکی را بیشتر از قبل به اقتصاد تزریق خواهد کرد نرخ بالای ارز، مشوقی برای رفع تعهدات صادرکنندگان پرداخت 4 هزار و 800 میلیارد تومان مطالبات سنواتی کامیون امپاور BD300، کامیونی پرقدرت، ایمن و با دوام از «خاندوزی» تا «خاندوزی»؛ دفاع تمام قد سخنگوی اقتصادی دولت از مدیرعاملی که توسط وزیر اقتصاد کنار گذ... بیش از 39 هزار میلیارد تومان به حساب سازندگان مسکن واریز شد اوراق ارزی اصلا جذابیت دارد؟/ شقاقی: ترمز دلار این‌گونه... چرا سود سهام عدالت یکجا پرداخت نمی شود؟ | پرداخت قسط دوم سود مشروط شد تخصیص کالابرگ یعنی توزیع فقر بزرگترین معامله تاریخ خصوصی‌سازی نهایی شد/ واریز بخش نقدی معامله افتتاح نخستین بانک ژن پیاز زعفران در ایران اتفاق عجیب در بازار تره‌بار/ میوه‌های نوبرانه ارزان‌تر از دیگر میوه‌ها تشریح جزيیات کمبود گازويیل برای کامیونداران مشمولان جدید رتبه بندی معلمان اعلام شد | جیب این معلمان پرپول می شود از چاله به چاه فقر