برای فروش محصولات از طریق بورس در سال آینده برنامه‌ریزی شده است

برای فروش محصولات از طریق بورس در سال آینده برنامه‌ریزی شده است

علیرضا صدیقی‌زاده با اشاره به ثبت رکورد جدید و افزایش 35 درصدی تولید نسبت به سال گذشته در این شرکت، گفت: امیدواریم سال آینده و با دریافت مجوزهای لازم از وزارت صنعت، معدن و تجارت بتوانیم این محصولات را از طریق بورس و روی تابلوی بورس به فروش برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از شرکت پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی‌زاده با اشاره به رونمایی از چند محصول در سال 1399 اظهار کرد: در فهرست محصولات کارون تنها دو محصول TDI و  MDI وجود داشت، اما اکنون چهار محصول داریم و تلاش می‌کنیم سال آینده پنج گردیدی را که امسال رونمایی کردیم به سبد محصول اضافه کنیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون با اشاره به اینکه تاکنون هیچ محصولی بدون بازاریابی رونمایی نشده‌ است، گفت: تحقیقات بازار، جمع‌آوری اطلاعات از گمرک جمهوری اسلامی برای واردات، تهیه نمونه خارجی، تولید آزمایشگاهی، تولید نمونه تجاری، تبادل اطلاعات با مشتریان برای رسیدن به محصول موردنظر قطعی و در نهایت تجاری‌سازی مسیری است که پتروشیمی کارون پیش از رونمایی هر محصولی آن را به‌طور دقیق طی می‌کند.

صدیقی‌زاده، TDI، MDI و آنیلین را اصلی‌ترین محصولات صادراتی شرکت دانست و ادامه داد: تصمیم داریم سال آینده نیترو بنزن را به‌عنوان مهم‌ترین محصولی که در صنایع دارویی مصرف می‌شود به سبد صادرات اضافه کنیم. سیاست اصلی شرکت پتروشیمی کارون بر اساس مصرف ارز کمتر در داخل و ارزآوری بیشتر برای کشور است که تلاش می‌کنیم میزان هر دو را سال آینده به مبلغی چشمگیر تبدیل کنیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون افزایش تولید را وابسته به میزان خوراک دریافتی دانست و تصریح کرد: اگر شرکت با محدودیت خوراک روبه‌رو نباشد، ظرفیت افزایشی چشمگیر در تولید سال آینده خود دارد، همچنین با اجرایی شدن پروژه هایکو تولید این شرکت در سال 1401 جهشی قابل‌ توجه خواهد داشت.

local_offerبرچسب‌ها:
اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 23 آذر ماه

اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 23 آذر ماه

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی امروز اعلام و بر این اساس رقم 25 هزار و 600 تومان برای نرخ دلار تعیین شد، همچنین دلار در سامانه سنا نیز 25 هزار و 856 تومان معامله می‌‌‌شود.

TejaratNews.com/

نرخ ارز بازار متشکل ارزی 26 ماه آبان

اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 16 آذر ماه

اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 16 آذر ماه

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی امروز اعلام و بر این اساس رقم 25 هزار و 350 تومان برای نرخ دلار تعیین شد، همچنین دلار در سامانه سنا نیز 25 هزار و 603 تومان معامله می‌‌‌شود.

TejaratNews.com/

دومین نرخ ارز بازار متشکل ارزی 26 ماه آبان

اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 12 آذر ماه

اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 12 آذر ماه

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی امروز اعلام و بر این اساس رقم 24 هزار و 727 تومان برای نرخ دلار تعیین شد، همچنین دلار در سامانه سنا نیز 24 هزار و 974 تومان معامله می‌‌‌شود.

TejaratNews.com/

اولین نرخ ارز بازار متشکل ارزی امروز 27 ماه آبان

اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 24 آذر ماه

اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 24 آذر ماه

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی امروز اعلام و بر این اساس رقم 25 هزار و 509 تومان برای نرخ دلار تعیین شد، همچنین دلار در سامانه سنا نیز 25 هزار و 764 تومان معامله می‌‌‌شود.

TejaratNews.com/

آخرین خبر از بازار متشکل ارزی / نرخ ارز بازار متشکل دستوری شد؟

پیش‌بینی هفتگی بورس / با کاهش قیمت ارز بازار سهام رشد می‌کند

پیش‌بینی هفتگی بورس / با کاهش قیمت ارز بازار سهام رشد می‌کند

در دو هفته گذشته شاخص کل بازار سرمایه از کانال حمایتی یک میلیون و 500 هزار واحدی عبور و به سمت کانال‌های پایین‌تر حرکت کرد. امروز هم شاخص کل، وارد کانال یک میلیون و 288 هزار واحدی شد.

TejaratNews.com/
کاهش منابع ارزی دلیل افزایش نرخ ارز/ بازار سرمایه امن‌ترین گزینه برای سرمایه‌گذاری

کاهش منابع ارزی دلیل افزایش نرخ ارز/ بازار سرمایه امن‌ترین گزینه ب...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که دولت توان کنترل بازار ارز را ندارد چراکه منابع ارزی به شدت کاهش پیدا کرده و با هجوم مردم به سمت بازار ارز، تورم نیز بیشتر شده...

EghtesadOnline.com/
5 پیشنهاد شاکری برای آینده بازار ارز/ بازار آتی ارز تشکیل شود؛ نظارت بر صرافی‌ها تغییر کند

5 پیشنهاد شاکری برای آینده بازار ارز/ بازار آتی ارز تشکیل شود؛ نظا...

مجیدشاکری ضمن ارايه 5 پیشنهاد برای آینده بازار ارز تاکید کرد که داشتن یک بازار ارز آتى تا چه حد نه فقط برای تنظیم انتظارات سفته بازانه بلکه براى تنظیم انتظارات در بازار درهم صادراتى موثر است. دلیلی ند...

TasnimNews.com/
سیگنال‌های خطرناک برای بازار ارز / 2 آمار تجاری که گرانی دلار را محتمل کرد / ارز بازار گران می‌شود؟

سیگنال‌های خطرناک برای بازار ارز / 2 آمار تجاری که گرانی دلار را م...

همزمان با افت صادرات غیرنفتی ایران، وزیر اقتصاد هم آمار نگران‌کننده‌ای از وضعیت برگشت دلارهای صادراتی داده است. با کاهش ارزهای ناشی از صادرات، برخی از کارشناسان و فعالان بازار نگران هستند که این عامل ...

TejaratNews.com/
مقابله با فعالیت‌های زیرزمینی در بازار ارز/ بازار به تعادل رسید

مقابله با فعالیت‌های زیرزمینی در بازار ارز/ بازار به تعادل رسید

ولی‌الله سیف درباره وضعیت بازار ارز اظهار داشت: در چند روز اخیر وضعیت نسبتا متعادلی را در رابطه با بازار ارز داشتیم و به نظر می‌رسد با این تعادل، شرایط مناسب و متعادلی ایجاد شده است.

Sena.ir/
رونمایی از کتاب پوشش نوسانات نرخ ارز ، بازار قراردادهای آتی

رونمایی از کتاب پوشش نوسانات نرخ ارز ، بازار قراردادهای آتی

روز یکشنبه 20 تیر ماه در اولین روز برپایی نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، با حضور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی و مدیرعامل بورس کالای ایران در محل غرفه بورس کالا از ...

Sena.ir/
بورس ارز بازار آن را رسمی و شفاف می‌کند/ کشف واقعی نرخ ارز

بورس ارز بازار آن را رسمی و شفاف می‌کند/ کشف واقعی نرخ ارز

بورس ارز باعث ایجاد شفافیت در کشف قیمت ریال در برابر ارزهای خارجی می شود که وزرات اقتصاد و اموردارایی این موضوع را تایید کرد اما ريیس سابق بانک مرکزی به دلیل برخی نگرانی ها در اجرای سیاست‌های بانکی با...

Sena.ir/
لزوم مرخصی اجباری یا تعطیلات کرونایی به اهالی ملاصدرا وعده وزیر راه برای ارزانی مسکن مشارکت همراه اول در پروژه‌های جهادی عمرانی سال مانع زدایی‌ها افزایش اجاره‌بهای مسکن در نقاط شهری افزایش قیمت‌ها با وجود تعطیلی بازار لوازم‌خانگی تصاویر؛ بازسازی خودرو‌های تاریخی قیمت گوشت گوسفندی 140 هزار تومان/ مردم توان خرید ندارند اخبار اشتباهی خانه‌های خالی/ خوش‌بینی به اخذ مالیات خانه‌های خالی وجود ندارد انتشار 10 هزار میلیارد ریال اوراق اجاره صبا تامین قیمت‌های جدید سیمان اعلام شد قیمت دلار امروز دوشنبه 30 فروردین 1400/ یورو در بازار متشکل به 28 هزار تومان رسید جزيیات مهم از آخرین تغییرات بیمه شخص ثالث تلاش مجازی مالکان برای افزایش نجومی اجاره بها عقب‌نشینی قیمت خودرو به روز‌های پایانی 99 کاهش 95درصدی پرواز‌ها به ترکیه امیدی به ترخیص خودرو‌های مانده در گمرک نیست لوازم خانگی از ابتدای امسال چقدر گران شد؟ انتشار 10 هزار میلیارد ریال اوراق اجاره صبا تامین برای نخستین بار عرضه تخم‌مرغ بسته‌بندی اجباری می‌شود مهم برای "شستا" و زیر مجموعه‌ها 50 میلیارد تومان افزایش سرمایه از محل سود انباشته معاملات الگوریتمی آزاد شد تخم‌مرغ در میادین میوه و تره‌بار ارزان شد گروه فلزات اساسی در راس معاملات/ 4 میلیارد برگه اوراق بهادار دست به دست شد تغییر مالکیت 1 میلیون و 222 هزار اوراق بهادار مالی انتشار 20 هزار میلیارد ریال اوراق اجاره مدیرعامل هلدینگ سلولزی شستا خبر داد: عرضه 44 تن ام دی اف برای اولین بار در بورس کالا معاملات الگوریتمی در بورس آزاد شد معاملات الگوریتمی آزاد شد هشدار؛ مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری راجع به بیت کوین چه می‌گویند؟ توضیح نوبخت درباره رتبه 18 اقتصاد ایران در جهان معاملات الگوریتمی در بورس آزاد شد+سند روند نزولی معاملات بورس ادامه‌دار شد مهمترین حواشی بورس امروز 30 فروردین / صندوق‌های دولتی مثبت شدند قیمت طلا و سکه در بازار آیا رمز ارز‌ها اصلاح قیمت کردند؟ دومین سقوط بزرگ بیت کوین در سال 2021 رخ داد تکمیل سبد محصولات صادراتی فولاد مبارکه هنوز 2100 خودرو در گمرک‌ها مانده‌اند/دیگر امیدی به ترخیص نیست تابلو پالایش یکم امروز چگونه بود؟ دسترسی تمام سهامداران به 5 مظنه برتر افت 8 هزار واحدی شاخص افت سنگین بیت کوین روند نزولی معاملات بورس ادامه‌دار شد مروری بر عملکرد 3 ماهه "وغدیر" قابل توجه سهامداران «فملی» (30فروردین) / رشد دقایق پایانی «فملی» برای مثبت شدن کافی نبود ثبت ارزش معاملات 195میلیارد تومانی برای شپنا / شپنا با زیان همراه شد با رقابت مخرب، هزینه تولید فولاد در کشور بالا می‌رود زور تورم بر کاهش نرخ ارز می‌چربد ارزش سهام عدالت من (30فروردین ماه)

در حال بارگیری...