مصرف برق مراکز تجاری پایتخت 110 مگاوات است

مصرف برق مراکز تجاری پایتخت 110 مگاوات است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: مراکز تجاری پایتخت در ساعات پرباری، 110 مگاوات از مصرف انرژی این...

به گزارزش خبرگزاری برنا، کامبیز ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران، با اشاره به وجود 650 مجتمع تجاری بزرگ در کلان‌شهر تهران افزود: بخش قابل‌ملاحظه‌ای از مصرف برق شهر تهران در ساعات اوج بار متعلق به مراکز تجاری بزرگ است به همین دلیل همکاری این دسته از مشترکان می‌تواند در مدیریت پیک مصرف در فصل گرما تاثیر قابل‌ملاحظه‌ای داشته باشد.

وی با قدردانی از همراهی مشترکان تجاری پایتخت در تابستان سال گذشته، ادامه داد: اجرای مانور پایش مشترکان تجاری و هتل‌های شهر تهران اقدامی موثر در شناسایی ظرفیت‌های فنی موجود در این مراکز به‌منظور کاهش مصارف برق در ساعات اوج مصرف است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: طی این مانور علاوه بر تکمیل بانک اطلاعاتی و ابلاغ مصوبات و برنامه‌های مدیریت مصرف برق، وضعیت مولدهای خود تامین مشترکان و کنتورهای هوشمند نصب شده به‌منظور تخصیص پاداش به مشترکان همکار در قالب تفاهم‌نامه‌های همکاری نیز بررسی و ثبت شد.

وی ادامه داد: علاوه بر پرداخت پاداش همراهی به مشترکانی که اقدام به استفاده از مولدهای خود تامین کنند مشترکان خانگی نیز می‌توانند طی سال جاری از پاداش‌های ریالی تخصیص‌داده‌شده در حوزه برق بهره‌مند شوند.

local_offerبرچسب‌ها:

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد