تبدیل‌شدن «تمدن» به برند ملی با استاندارد بین‌المللی

تبدیل‌شدن «تمدن» به برند ملی با استاندارد بین‌المللی

بازار مالیمدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن در پیامی به مناسبت یازدهمین سالروز تاسیس شرکت گفت: حفظ و ارتقاء جایگاه برتر در صنعت تامین سرمایه کشور و تبدیل ‌شدن به برند ملی در ارايه محصولات و خدمات در سطح استانداردهای بین المللی از راهبردهای استراتژیک شرکت است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه‌، بهنام محسنی‌، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن گفت‌: در طول 11 سال فعالیت شرکت بهترین متخصصین و کارشناسان بازار سرمایه کشور، خانواده بزرگ تامین سرمایه تمدن را همراهی کرده‌اند و با همراهی چنین متخصصینی در سالی که گذشت در راستای تفکر نوآورانه و ارايه خدمات مبتکرانه، تامین سرمایه تمدن به عنوان اولین تامین سرمایه دانش‌بنیان کشور معرفی گردید و موفق به دستیابی بالاترین مقدار سود خالص و بیشترین حجم انتشار اوراق بهادار از ابتدای تاسیس تاکنون شد.

مدیرعامل تامین سرمایه تمدن در ادامه افزود: ایجاد هم‌افزایی در میان بازار پول و سرمایه از طریق انتشار اوراق سلف سکه، گامی مستحکم در جهت تحقق رسالت و حفظ روند موفقیت شرکت بود که با هدف کمک به نظام اقتصادی کشور صورت پذیرفت.

وی کسب مقام نخست مشاور پذیرش شرکت‌ها در فرابورس را از دیگر دستاوردهای شرکت در سال 1401 عنوان کرد و در ادامه یادآورشد: کسب جایگاه پنجم گروه واسطه‌گری‌های مالی از لحاظ شاخص فروش در میان 500 شرکت برتر کشور، نشانگر نقش بسزای این شرکت در تامین مالی بنگاه‌های تولیدی، خدماتی، صنعتی و دانش‌بنیان است.

بهنام محسنی در راستای تنوع ابزارها و خدمات مالی قابل ارايه به مشتریان و حفظ جایگاه تامین سرمایه تمدن به عنوان تامین سرمایه برتر کشور گفت‌: درخواست تاسیس صندوق طلا، صندوق املاک و مستغلات، صندوق ارزی و همچنین صندوق نیکوکاری به جهت ایفای مسيولیت‌های اجتماعی شرکت در دستور کار قرار گرفته است.

بهنام محسنی حفظ و ارتقاء جایگاه برتر در صنعت تامین سرمایه کشور و تبدیل ‌شدن به برند ملی در ارايه محصولات و خدمات در سطح استانداردهای بین المللی، ابداع و ارايه الگوهای فناورانه بین‌المللی و ایفای نقش متمایز در زنجیره عملیاتی بازار سرمایه کشور را از دیگر برنامه‌های شرکت عنوان کرد و در ادامه یادآور شد: در تلاش هستیم تا با شراکت راهبردی با شرکت‌های پیشرو در بازار سرمایه، نقش موثری در راستای رشد تولید ملی از طریق هدایت جریان سرمایه در بازار داخلی و بین ‌المللی داشته باشیم.

بهنام محسنی افزود: تامین سرمایه تمدن در مسیر پیشرفت و تعالی سال جدید فعالیتش را با همت و تلاش آغاز می‌کند و امیدوار است در سایه فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته‌، دستاوردهای والاتری را برای شرکت، بازار سرمایه و اقتصاد کشور محقق سازد.

مدیر عامل تامین سرمایه تمدن در پایان تصریح کرد: اینجانب فرا رسیدن 21 اسفندماه‌، یازدهمین سالروز تاسیس شرکت تامین سرمایه تمدن را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ شرکت اعم ازسهامداران‌، اعضای هیات‌مدیره‌، مدیران‌، همکاران ارزش آفرین و سرمایه گذاران محترم تبریک می گویم و آرزو دارم جایگاه رفیع شرکت در بین شرکت های تامین سرمایه و شرکت های برجسته کشور بیش از پیش ارتقاء یابد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد