رتبه دوم پوشش بیمه فراگیر خانواده ها در این...

رتبه دوم پوشش بیمه فراگیر خانواده ها در این...

گودرزی گفت: افزایش تعداد بیمه شده برای ما داشته باشد اقدامات خوبی انجام دادیم که در حال حاضر رتبه دوم کشور را با...

دبیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: در حال حاضر رتبه دوم کشور را با افزایش 73 درصدی بیمه فراگیر خانواده‌ها نسبت به تعداد نرمی که برای ما در نظر گرفته بودند کسب کردیم.

منوچهر گودرزی اظهار کرد: در دو سال گذشته با توجه به اینکه یک سری طرح‌های تحولی از سوی مدیرعامل تامین اجتماعی به ادارات کل ابلاغ شد سعی کردیم اقدامات خوبی در این زمینه‌ها انجام دهیم.

وی ادامه داد: در طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی با برگزاری جلسات با مسيولان مربوطه و برگزاری میز خدمت در دانشگاه‌ها و جاهای پرترددی که توانست افزایش تعداد بیمه شده برای ما داشته باشد اقدامات خوبی انجام دادیم که در حال حاضر رتبه دوم کشور را با افزایش 73 درصدی بیمه فراگیر خانواده‌ها نسبت به تعداد نرمی که برای ما در نظر گرفته بودند کسب کردیم.

 گودرزی افزود: در خصوص افزایش تعداد بیمه شدگان از طریق بازرسی‌های کشفی نیز اقدامات خوبی انجام شده، چون افزایش تعداد بیمه شده جزء طرح‌های تحولی بوده و آورده‌ای را برای سازمان تامین اجتماعی از نظر وصول دارد و سعی کردیم در این زمینه‌ها اقدامات بهتری انجام دهیم.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی لرستان، تصریح کرد: برگزاری همایش‌هایی مانند مدیران کل سازمان تامین اجتماعی آن هم با شعار تجربه دیروز، تحول امروز، آینده‌سازی در گام دوم برگزار می‌شود رسالت تامین اجتماعی را بیشتر به مدیران نشان می‌دهد چون ما باید از تجربه گذشتگان و پیشکسوتان استفاده کنیم که برای حال حاضرمان تحول ایجاد شود و آینده بهتری برای ارايه خدمات و سرویس‌ها داشته باشیم.

وی بیان کرد: مطمينا در این همایش‌ها تجربیاتی که هرکدام از مدیران دارند رد و بدل می‌شوند و از تجربیات آن‌ها می‌توانیم استفاده کنیم، نقاط ضعفی که داریم می‌توانیم از نقاط قوت دوستان استفاده کنیم و این امر بهره‌وری و کارایی بیشتری برای مدیران استان‌ها و حوزه‌های اجرایی ایجاد می‌کند و در ارايه خدمات نیز می‌توانیم به نحو احسنت و بهتری سرویس‌هایمان را ارايه دهیم.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد