احمد ستوده‌مهر مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین شد

احمد ستوده‌مهر مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین شد

طی حکمی از سوی امیرحسین نادری، مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین منصوب شد.

به گزارش بورس نیوز، روز یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 طی حکمی از سوی امیرحسین نادری مدیرعامل تاصیکو، احمد ستوده‌مهر به عنوان مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین منصوب شد.

مدیرعامل تاصیکو با اشاره به گستردگی نیروی انسانی در صدرتامین گفت: در مجموعه‌های بزرگ صنعتی، سایت‌ها و کارخانه‌ها استخدام افراد متفاوت از قسمت‌های ستادی و براساس نظام‌نامه‌ای مدون می‌باشد و این افراد سالیان طولانی در خدمت مجموعه می‌مانند که اهمیت موضوع در آن است که بتوان بهره‌برداری حداکثری از استعداد‌ها و توانمندی نیرو‌های درحال خدمت شود و باید بتوان در صورت شایستگی افراد، زمینه رشد و پیشرفت شغلی را برایشان فراهم کرد.

نایب ريیس هیات مدیره تاصیکو تاکید کرد علاوه بر نیرو‌های ستادی با توجه به تعداد بالای نیرو‌های مشغول در معادن، شرکت‌ها و کارخانه‌ها، راهبری کل ساختار‌های شرکت‌های زیرمجموعه را از مدیریت سرمایه انسانی انتظار داریم و تلاش داریم در تمدن صنعتی که در منطقه درحال شکل‌گیری است سهم داشته باشیم و باید بتوانیم با مدیریت صحیح برای سرمایه انسانی بگونه‌ای عمل کنیم که این سرمایه‌ها با افتخار و علاقه در مجموعه‌ها کار کنند.

نادری افزود: کانون‌های ارزیابی ابزار بسیار خوبی است که امیدوارم در جهت توسعه منابع انسانی و آموزش، این امر به نحو احسن انجام شود و محیط کار بستر مناسبی برای شکوفایی استعداد‌ها و پیشرفت نیرو‌های انسانی باشد.

ستوده‌مهر متولد 1356، دارای فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از موسسه عالی کار و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد منابع انسانی از دانشگاه تهران است که سابقه مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی هلدینگ انرژی شستا، مدیر سرمایه‌گذاری و اقتصادی گروه توسعه ملی و مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه موسسه رفاه کارکنان همراه اول را در کارنامه کاری خود دارد.

نحوه تامین منابع مالی برای خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی واردات گاز از ترکمنستان موجب پایداری خط گاز شمال کشور می شود صندوق های غیردولتی برای افزایش بهره وری ادغام شوند سامانه مجوزهای الکترونیکی صیادان بی اثربودن وام ودیعه بر بازاراجاره بها/اجرای طرح شکست خورده ایران آماده یکپارچه سازی توسعه میادین نفتی با عربستان پیش بینی صنعت غذایی بازار سرمایه / غذا پرتقاضا می‌شود؟ 3 میلیون و 400 هزار تن خرید تضمینی گندم تاکنون ترافیک سنگین در آزاد راه پردیس - تهران سود خطوط هوایی جهانی چقدر است؟ ایران مزیت خود را در تولید پسته از دست داده است؟ رفع فوری تعرض به بیش از 130 هکتار زمین دولتی در اردیبهشت ماه برنامه جذب20هزارمیلیاردتومان سرمایه گذاری بخش خصوصی درسواحل مکران نخستین بسته نهضت ملی مسکن در پرند بهره‌برداری می‌شود سقوط بیت‌کوین رکورد زد دویچه بانک هشدار داد: موجی از نکول در جهان در راه است رفع فوری تعرض به بیش از 130 هکتار زمین دولتی در اردیبهشت ماه سقوط بیت‌کوین رکورد زد برنامه جذب 20 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی در سواحل مکران افزایش 17.2 درصدی تردد در محورهای برون‌شهری برنامه جدید بانک‌های بزرگ آمریکا پیشرفت 90 درصدی طرح ملی پایش وضعیت رویه راه‌های کشور عقب نشینی نفت پس از اعلام کاهش تولید عربستان قیمت طلا در حال نوسان است بورس کالا میزبان بیش از 424 هزار تن کالا راهکار جدید برای ثبات بازار مسکن در این کشور، به کارگران دستمزد 4برابری می‌دهند قیمت مرغ اشک همه را درآورد | قیمت مرغ در بازار امروز به کیلویی چند تومان رسید؟ اجرای پیشنهاد قالیباف یعنی افزایش مصرف کالاهای ارزان، واردات بی رویه و در نتیجه کاهش تولید به عراقی‌ ها همین را بفرمایید و پولتان را بگیرید! پژو 207 با موتور جدید/ یک تغییر دور از انتظار! کادیلاک تاج قدیمی را از سر برداشت و نشانی تازه بر سینه زد! / عکس تبعات واردات خودرو بدون انتقال ارز/ نفع حداقلی و زیان حداکثری راه حلی برای حل بلاتکلیفی واردات آیفون وجود دارد؟ برگزاری 4 پنل تخصصی سازمان بورس در نمایشگاه صنعت مالی راه‌آهن میانه - بستان آباد - تبریز 18 خرداد با حضور ريیس جمهور افتتاح می‌شود/ زمان سفر ریلی بین تهرا... دلار 50 هزار تومانی خریدار ندارد/ منتظر دلار 40 هزار تومانی باشید عربستان یک‌تنه نفت را گران کرد سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار رمزارز/ گاوها بازار را در... عربستان یک‌تنه نفت را گران کرد یک کیلو گوشت چرخ کرده گوسفندی چند است؟ عراقی‌ها برای کدام کالای ایرانی دست به جیب شدند؟ قیمت باورنکردنی سوخت هواپیما! زلزله شدید در قیمت بیت کوین خطر نسخه‌پیچی بنگاه‌ها برای بازار مسکن خبر جدید درباره یارانه ها؛ جزيیات اجرای طرح کالا برگ اعلام شد امضای تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز نوآوری پست و مرکز نوآوری بانک ملی (فینوداد) حرکت غیر قابل پیش بینی عربستان در نشست اوپک پلاس، نفت را بالا کشید! اجاره نشینی در زعفرانیه چقدر هزینه دارد؟ اقتصاد عربستان کی از ایران جلو افتاد؟