اختصاص 6 هزار میلیارد تومانی به رتبه بندی معلمان

اختصاص 6 هزار میلیارد تومانی به رتبه بندی معلمان

ريیس سازمان برنامه و بودجه گفت:ما 6 هزار میلیارد تومان برای این ماه در نظر گرفته بودیم که دوستان در وزارت آموزش و پرورش باید احکام را آماده کنند.

بورس نیوز: سید مسعود میرکاظمی، ريیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: در پایان سال گذشته، تعهدات سفر استانی را 135 درصد بالاتر از آنچه که تعهد کرده بودیم، انجام دادیم. امسال نیز از ماه پنجم پرداخت‌های عمرانی بیشتر خواهد شد، زیرا درآمد‌های اصلی دولت، مالیات و نفت است و معمولا درآمد‌های مالیاتی از ماه بعد محقق می‌شود.

وی عنوان کرد: ما تعهد دادیم برای مصارف کشور استقراض نکنیم و بر این عهد ایستاده‌ایم. از ماه پنجم به بعد پرداخت‌های عمرانی افزایش خواهد یافت. در تیرماه، 12 هزار میلیارد تومان برای پرداخت‌های عمرانی در نظر گرفتیم که تخصیص داده شده و انجام خواهد شد.

ريیس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: این علاوه بر 15 هزار میلیارد تومان اوراقی است که برای پرداخت‌های عمرانی داده می‌شود، یعنی در همین ماه حدود 27 هزار میلیارد تومان برای عمران در نظر گرفتیم که پرداخت خواهد شد.

میرکاظمی در رابطه با اعتبار در نظر گرفته شده برای رتبه‌بندی معلمان، تصریح کرد: ما 6 هزار میلیارد تومان برای این ماه در نظر گرفته بودیم که دوستان در وزارت آموزش و پرورش باید احکام را آماده کنند. به محض اینکه احکام آماده شود، پرداخت‌ها در سقف بودجه صورت می‌گیرد. مبلغی که در قانون وضع شده بین 36 تا 38 هزار میلیارد تومان سقف بودجه رتبه‌بندی معلمان است.

میرکاظمی در رابطه با اعتبار در نظر گرفته شده برای رتبه‌بندی معلمان تصریح کرد: ما 6 هزار میلیارد تومان برای این ماه در نظر گرفته بودیم که دوستان در وزارت آموزش و پرورش احکام را آماده کنند. به محض اینکه احکام آماده شود، پرداخت‌ها در سقف بودجه صورت می‌گیرد. مبلغی که در قانون وضع شده بین 36 تا 38 هزار میلیارد تومان سقف بودجه رتبه‌بندی معلمان است.

وی در رابطه با بازگشت ارز 4200 تومانی نیز خاطرنشان کرد: به عنوان مثال امروز قیمت گندم تغییر پیدا نمی‌کند، اسم 4200 تومانی است، اما ما با مابه‌التفاوت ریالی می‌دهیم یعنی امروز چیزی تحت عنوان ارز ترجیحی برای گندم نیست. اگر دولت بخواهد حمایتی از بخشی کند، مابه‌التفاوت ریالی پرداخت می‌کند.

ريیس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: تلاش کردیم که با پرداخت‌هایی که انجام می‌شود مقداری بتوانیم مردم را حمایت کنیم. ما روغن را 700 دلار می‌خریدم و امروز به 2 هزار و 400 دلار رسیده است. مردم ما خیلی رعایت کردند و ما نیز تلاش کردیم با منابع پایدار مردم را حمایت کنیم.

ایران چه جایگاهی در بین ابرتولیدکنندگان گاز در دنیا... توضیح رییس اسبق کانون صرافان درباره تغییرات قیمت دلار/... قیمت جدید برنج اعلام شد تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند وداع با یارانه نقدی؟ خاندوزی: افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است قیمت جدید برنج اعلام شد/ گزارش رسمی دولت از افزایش... سخنان جدید رییس کانون بازنشستگی درباره حقوق بازنشستگان/... قیمت این نوع پنیر به بیش از 100 هزار تومان رسید+ لیست قیمت خبرگزاری دولت خیال مردم را بابت ارزانی راحت کرد! بحران پیش رو مانند بحران بزرگ مالی است قیمت این خودرو در تهران از 11میلیارد فراتر رفت نخستین واحد نیروگاهی احداثی توسط صنایع وارد مدار شد فاکتور الکترونیکی یک گام دیگر به اجرا نزدیک تر شد دستورالعمل‌های بهداشتی ذبح دام در مراسم تاسوعا و عاشورا اعلام شد تراکنش‌های بانکی تیر ماه 686 هزار میلیارد تومان شد افتتاح حساب به صورت گروهی در بانک‌ها ممنوع شد صفر تا صد پیکان از اولین تا آخرین تولید / آنچه درباره خودرو مجبوب نمی دانید قیمت جدول خانه در چیتگر قیمت این خودرو آلمانی در بازار تهران از 11 میلیارد... قیمت آپارتمان در چیتگر ؟ + جدول قیمت نقل قول‌ها از افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان حکایت دارند اما این اخبار به معنی افزایش حقوق ماه مردا... اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید / کافی است نگاهی به جست‌وجوهای گوگل بیاندازید اولین چاه نفت خاورمیانه در ایران / «چاه شماره یک» ، اکنون موزه شده + عکس ها در یارانه‌ پنهان کالاها اقشار مرفه بیشترین بهره را می‌بردند اما با واقعی شدن قیمت ها یارانه هم به اق... تلاش‌های ستودنی ایران خودرو در عبور از روزهای سخت میزان خسارت هنگفت سیل به کشور اظهارنظر نماینده تبریز، کاربران را شاکی کرد نقش سامانه مودیان در شفافیت اقتصادی و کارآمدی بیشتر نظام مالیاتی/ مشخصات پایانه‌های فروشگاهی نهایی ش... گرانی، سفره مردم را جارو کرد بنگلادش قیمت نفت و بنزین را برای مردم بیش از 50 درصد افزایش داد تور شناسایی قاچاقی ها و تقلبی ها پهن تر شد / ممنوعیت عرضه کالای بدون شناسه در 5 گروه کالایی ، به ویژ... دلیل عدم اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار چیست؟ گرانی ، سفره مردم را جارو کرد / مقایسه قیمت کالاهای پرمصرف در سال 1391 با 1401 رخ سرخ بورس در دولت ريیسی ادعای عجیب دولت / نقدینگی در دولت ريیسی کاهش یافت؟ رونمایی از پر معامله ترین منطقه در بازار ملک پایتخت / چند درصد افزایش قیمت را تجربه کرد ؟ رخ سرخ بورس در دولت ريیسی / طی یک سال گذشته 63 هزار و 238 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس تهران خارج... سیل چقدر به راه های کشور خسارت زد؟ 4 محموله کشتی غلات و دانه روغنی دیگر از اوکراین صادر شد ویژگی‌ها و مشخصات پایانه‌های فروشگاهی نهایی شد وزیر جهادکشاورزی : چرا ایام عید بوقلمون در آمریکا به... تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ بغداد: استان کربلا‌ در ایام عاشورا قطعی برق ندارد بغداد: طوفان گرد و خاک روزانه 10 میلیارد دینار به عراق خسارت می‌زند زنگ خطری بزرگ برای اقتصاد و تجارت کشور یارانه مرداد نقدی است؟ اما و اگرهای واگذاری شرکت های خودرو سازی رکورد تاریخی بالاترین نرخ تورم در دولت ريیسی