قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/13

قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/13

اخبار مثبت از روند مذاکرات و عدم قطعیت نسبت به زمان نهایی شدن آن دامنه نوسان نرخ ارز را محدود کرد و سکه با وجود افت طلای جهانی و دلار مرز حساس را از دست نداد. امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید، با کاهش نسبت به روز گذشته به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، دلار آمریکا امروز را نیز مانند روز گذشته با قیمت حوالی 23 هزار و 840 تومان آغاز کرد. قیمت شروع معاملات امروز از نرخ عصر روز گذشته 130 تومان پایین‌تر بود. قیمت دلار در پایان معاملات نیمه اول روز روی 23 هزار و 900 تومان قرار گرفت. در نتیجه روند قیمتی دلار نیز در طول معاملات نیمه اول روز مشابه روز گذشته بود.

علاوه بر این قیمت ابتدایی دلار بازار متشکل نیز بسیار به نرخ متوسط روز گذشته نزدیک و روی 23 هزار و 163 تومان قرار داشت، قیمت دلار متشکل در ساعت 12 ظهر نیز روی همین مقدار قرار داشت و نوسان قیمتی در بازار متشکل صبح محدود بود.

ثبات قیمت‌ها در بازار ارز

با انتشار اخبار مثبت از روند مذاکرات دامنه نوسان در بازار ارز کاهش یافته است. اظهار نظرهای مربوط به روند مذاکرات که مرکز توجه شبکه‌های مجازی مبادله ارز و فعالان بازار است دو محور اساسی دارد؛ مساله اول به روند مذاکرات مربوط است که در کل مثبت ارزیابی می‌شود، مسيله دوم مربوط به زمان به نتیجه رسیدن مذاکرات است که در مورد آن توافقی وجود ندارد و عدم قطعیت در این زمینه بالاست.

ريیس تیم مذاکره‌کننده ایران معتقد است دور بعدی منطقا می‌تواند دور نهایی باشد، اما هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

اتحادیه اروپا نیز احتمال به نتیجه رسیدن مذاکرات در دور بعد را بالا می‌داند. این‌ها فضای کلی اخباری است که جو بازار را پر کرده است. در نتیجه احتمالا نرخ دلار تا انتشار اخبار مربوط به نتایج قطعی در دامنه محدودی نوسان می‌کند. تحلیل‌گران تخمین می‌زنند این دامنه محدود از سطح 23 هزار و 800 تا 24 هزار و 200 تومان باشد.

نرخ ارز صرافی ملی

همچنین امروز امروز پنجشنبه، سیزدهم خرداد، نرخ ارز در صرافی‌ ملی به رقم 23338 تومان رسید.

بر این اساس، در دومین نوب اعلام نرخ ارز در صرافی ملی، قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی از 23394 تومان به 23338 تومان رسید. نرخ خرید دلار در این صرافی نیز 22876 تومان تعیین شد.

اما قیمت فروش برای یورو در صرافی ملی روند افزایشی داشت و از 28381 تومان به 28498 تومان رسید. قیمت خرید آن 279,33 تومان اعلام شد.

سکه بالای مرز حساس باقی ماند

تحلیل‌گران معتقدند که تقاضا در بازار سکه قدری تحریک شده و پایداری که در هفته‌های اخیر بر تقاضای سکه حاکم بود قدری متزلزل شده است.

سکه امامی در معاملات روز گذشته روی 10 میلیون و 840 هزار تومان قرار داشت و برخی معتقد بودند که با افزایش امیدواری‌ها به آینده طلا، حتی بدون همراهی دلار نیز رشد قیمت سکه محتمل است. اما تغییرات قیمتی طلای جهانی امروز منفی بود و قیمت طلا به زیر 1900 دلار کشیده شد.

صعود مجدد طلا به بالای 1900 دلار بسیار محتمل است اما به نظر نمی‌رسد طلای جهانی امروز به کمک سکه بیاید. به هر روی سکه امامی معاملات امروز را با قیمت 10 میلیون و 805 هزار تومان آغاز کرد و با وجود افت قیمت دلار و طلای جهانی مرز حساس 10 میلیون و 800 هزار تومانی را چندان از دست ندارد.

قیمت طلا و سکه

امروز قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، 10 میلیون و 790 هزار تومان است.

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید، نیم سکه 6 میلیون تومان، ربع سکه 3 میلیون و 900 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 300 هزار تومان است. قیمت سکه نسبت به آخرین معاملات دیروز حدود 60 هزار تومان کاهش یافته است.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و 897 دلار رسید و هر گرم طلای 18 عیار به مبلغ یک میلیون و 88 هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به حدود 10 میلیون و 600 هزار تومان رسیده است.

منبع: اقتصاد نیوز، باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه ایران و سایت صرافی ملی

آخرین اخبار حوزه ارز را در صفحه طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

مسیر قیمت دلار بعد از انتخابات 1400/ پیش‌بینی 5 کارشناس از آینده بازار ارز

مسیر قیمت دلار بعد از انتخابات 1400/ پیش‌بینی 5 کارشناس از آینده ب...

رای‌گیری برای انتخابات 1400 به ساعات پایانی رسیده است اما بازار ارز فردا چگونه به رییس‌جمور کابینه سیزدهم واکنش نشان می‌دهد؟

TejaratNews.com/
قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/25

قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/2...

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و ثبات افت نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 760 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

قیمت سکه و طلا امروز 7 فروردین 1400 / رشد قیمت سکه و طلا در اولین روز معاملاتی سال

پیش‌بینی قیمت دلار هفته بعد / 10 خبر مهم برای بازار ارز

پیش‌بینی قیمت دلار هفته بعد / 10 خبر مهم برای بازار ارز

در هفته اخیر قیمت دلار چه در بازار و چه در صرافی ملی در محدوده کانال 25 هزار تومان نوسان داشتند و در بازار تا قیمت 25650 تومان نیز گزارش شد. با این حال در صرافی ملی روند این طور صعودی نبوده است. آیا د...

TejaratNews.com/
قیمت طلا امروز 18 فروردین 1400/ افزایش عجیب قیمت سکه

قیمت طلا امروز 18 فروردین 1400/ افزایش عجیب قیمت سکه

با وجود ثبات قیمت دلار، قیمت سکه طلا امروز اندکی افزایش داشت. افزایش قیمت سکه در شرایطی رقم خورد که بهای هر گرم طلا 18 عیار کاهشی بود!

TejaratNews.com/
ریزش قیمت‌ سکه، علیرغم نوسانات افزایشی قیمت جهانی و ارز

ریزش قیمت‌ سکه، علیرغم نوسانات افزایشی قیمت جهانی و ارز

نایب ريیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن اشاره به اینکه طی یک هفته اخیر تحت تاثیر مذاکرات و بحث‌های سیاسی، از اواسط هفته قیمت جهانی طلا و نرخ ارز در داخل افزایش یافت افزود: اما در مجموع هفته‌ای که گذشت علیرغ...

TejaratNews.com/
بررسی قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/1/18

بررسی قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1...

قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از افت بهای طلای جهانی و افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 751 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

قیمت سکه افزایش یافت

قیمت سکه به 10میلیون و 450 هزار تومان رسید

بازگشت قیمت سکه به کانال 10میلیون تومان

وضعیت بازار طلا و سکه در آخرین روز هفته / قیمت دلار و یورو امروز 1400/1/19

قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/1/15

قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/1/...

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 661 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
بازار ارز چشم انتظار تحولات روز‌های آتی

بازار ارز چشم انتظار تحولات روز‌های آتی

بازار ارز در هفته‌ای که گذشت شاهد افزایش نرخ دلار و یورو و ورود دلار به کانال 23 هزار تومانی بود، اما این روند افزایشی بسیار آهسته پیش رفت و به نظر می‌رسد این بازار منتظر تحولات روزهای آتی است.

Bartarinha.ir/
قیمت سکه و طلا امروز 14 فروردین 1400 / کاهش قیمت سکه و طلا

قیمت سکه و طلا امروز 14 فروردین 1400 / کاهش قیمت سکه و طلا

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی در بازار آزاد تهران امروز (شنبه 14 فروردین) به قیمت 11 میلیون و 50 هزار تومان به فروش ...

Borna.news/
چرا بورس این روزها سبز است؟ درآمد بورس از اجاره تالار حافظ چقدر است؟ تحلیل بیت کوین برای روزهای آینده/ مردم گول رشد امروز را نخورند افزایش قیمت شیرخام هنوز ابلاغ نشده است سهام عدالت امروز 2 تیر چقدر شد؟ / سبد سهام عدالت به محدوده یازده میلیون تومان رسید ظهور سه سرباز سفید | بورس صعودی می ماند؟ تحقیق و تفحص از وزارت نفت در مجلس کلید خورد دورهمی سهامداران "خفولا" در نیمه تیرماه 60 ثانیه 2 تیر 1400 سقوط بیت‌کوین به زیر 30هزار دلار افزایش قیمت شیر منتفی شد دلار به دو شرط تک نرخی می‌شود مصرف آب تهرانی‌ها بیشتر از میانگین کشوری/ وضعیت جیره‌بندی آب در کشور افزایش قیمت بلیت هواپیما قانونی است؟ پکیج حرام گرگ های همیشه در صحنه بازار سرمایه تامین مالی بنگاه‌های کوچک را میسر می‌کند/ هدایت نقدینگی خرد به سمت بنگاه های کوچک تولید... پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به ريیس جمهوری منتخب ضرورت تنظیم سیاست‌های پولی در راستای تقویت تولید پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / آیا نرخ بهره بین بانکی روند بازار را تغییر می‌دهد؟ دلیل سبز شدن شاخص بورس از نظر ريیس سازمان بورس + فیلم خاموشی مراکز مجاز رمزارز تا پایان شهریور 1400 "فولاد" از سهامداران دعوت کرد انعقاد تفاهم‌نامه تامین مالی تولید، با استفاده از سرمایه‌های خرد مردمی کارت اعتباری سهام عدالت به کدام سهامداران تعلق نمی‌گیرد؟ کارخانه قند ورامین به چرخه تولید بازگشت افزایش تسهیلات بلاعوض مسکن محرومان حجم معاملات نقدی دلار و یورو در بهار 1400 شرایط پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو + جدول تصاویری از «هیوندا النترا» جدید با ظاهر اسپرت دنده معکوس بیت کوین در معاملات امروز بیشترین ارزش معاملات سهام (2تیر) / مجموع ارزش معاملات پس از چهار ماه به بیش از 6هزار میلیارد رسید قیمت طلا به مسیر صعودی بازگشت بهار قرمز بازارها / سرمایه‌گذاران کدام بازارها سود کردند؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | نوسان دلار در محدوده حساس/ پیش بینی روند بازار ... میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ / به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟ عملکرد سفارس در خرداد ماه1400/ ارزش بازاری سفارس دو هزار و 390میلیارد کاهش یافت افزایش هزینه خانوار؛ رشد 50درصدی برخی کالاها آخرین صورتحساب پالایشی یکم 2 تیر 1400 چقدر شد؟ قیمت طلا و سکه در بازار امروز پایان عرضه اولیه «لطیف» / به هر نفر چند سهم رسید؟ رشد ارزش سهام عدالت در آخرین روز معاملاتی هفته | ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی در 2 تیر 1400 پایان بورس امروز 2 تیر 1400 / شاخص کل کانال یک میلیون و 200 هزار واحدی را رد کرد میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ | به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟ پایان عصر دستور برای تعیین قیمت ثبت حجم معاملات هزار و 500میلیون واحدی برای خساپا / خساپا با سبزپوشی همراه شد ثبت رشد 0.05درصدی برای خودرو / خودرو با سبزپوشی به استقبال هفته آینده رفت رشد پرقدرت شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی هفته اگر سهام فولاد دارید، بخوانید(2تیر) / سهم 10درصدی فولاد مبارکه در رشد شاخص بورس تهران نگاهی به پرتفوی شرکت سرمایه گذاری غدیر در خرداد ماه / وغدیر در کدام شرکت های غیربورسی سرمایه گذاری ک... سهامداران «فملی» بخوانند (2تیر) / صعود پرقدرت فملی در آخرین روز هفته

در حال بارگیری...