177 هزار واحد نهضت ملی مسکن شهرهای جدید در مراحل اجرایی قرار گرفت

177 هزار واحد نهضت ملی مسکن شهرهای جدید در مراحل اجرایی قرار گرفت

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام اینکه 177 هزار واحد نهضت ملی مسکن شهرهای جدید در مراحل اجرایی قرار گرفته است،...

به گزارش خبرگزاری برنا، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید را تشریح کرد و گفت: در مجموع بالغ بر 311 هزار نفر متقاضی مسکن در شهرهای جدید ثبت‌نام کردند که از این تعداد 177 هزار نفر واجد شرایط شدند و ساخت مسکن برای آن‌ها در حال عملیاتی شدن است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: عملیات احداث مسکن برای 150 هزار متقاضی بدون مشکل در حال انجام است و 27 هزار واحد دیگر نیز برای اجرا در برنامه قرار دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید تصریح کرد: در تلاش هستیم تا تعهد خود را در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن عملیاتی کنیم.

جعفری توضیح داد: برای اجرای مناسب طرح نهضت ملی مسکن تامین زمین با الحاق و همچنین تغییر کاربری‌های مجاز و تعریف شهرک‌های منفصل در حال پیگیری است.

وی تاکید کرد: بخشی از تعهد شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص طرح نهضت ملی مسکن در شهرک‌هایی که به زودی کار احداث آنها آغاز خواهد شد، عملیاتی می‌شود.

یادآور می‌شود، شرکت عمران شهرهای جدید تعهد کرده است تا در صورت معرفی به موقع متقاضیان و بررسی شرایط آن‌ها 600 هزار واحد از 4 میلیون واحد طرح نهضت ملی مسکن را احداث کند.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد