آخرین مدل تویوتا کمتر از 2میلیارد تومان!

آخرین مدل تویوتا کمتر از 2میلیارد تومان!

مدل 2024 تویوتا راو 4 با طراحی جذاب و امکانات بیشتر رونمایی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات Toyota RAV4 2024 آشنا...

گجت‌نیوز نوشت: مدل 2024 تویوتا راو 4 با طراحی جذاب و امکانات بیشتر رونمایی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات Toyota RAV4 2024 آشنا خواهیم شد.

شرکت تویوتا لیست مشخصات و قیمت مدل 2024 راو 4 را اعلام کرد. این خودرو اکنون به امکانات بیشتری مجهز شده و به همین دلیل قیمت آن نیز نسبت به مدل 2023 مقداری افزایش پیدا کرده است. در ادامه با مشخصات و امکانات تویوتا راو 4 مدل 2024 آشنا خواهیم شد.

مشخصات مدل 2024 تویوتا راو 4

شرکت تویوتا برای مدل 2024 راو 4 تغییرات اندکی را در نظر گرفت. البته از میان مدل‌های مختلف این خودرو، مدل هیبرید وودلند ادیشن بیشترین تغییرات را تجربه کرده است و مشتریان اکنون می‌توانند آن را با بدنه دو رنگ و پکیج جدید آب و هوا سفارش دهند. قیمت نسخه بنزینی این خودرو نسبت به قبل حدود 200 دلار افزایش پیدا کرده و مشتریان اکنون برای خرید مدل هیبریدی نیز باید 250 دلار هزینه بیشتری پرداخت کنند.

در واقع نسخه LE به‌عنوان مدل پایه و دیفرانسیل جلو راو 4 حدود 30 هزار دلار قیمت دارد و قیمت نسخه LE هیبرید نیز اکنون به 33 هزار دلار رسیده است. همچنین قیمت نسخه وودلند ادیشن نیز اکنون 670 دلار افزایش پیدا کرده است.

تویوتا در سال قبل نخستین بار نسخه وودلند ادیشن شاسی بلند راو 4 را به مشتریان عرضه کرد و اکنون نیز مشتریان می‌توانند آن را سفارش دهند. این خودرو اکنون با بدنه دو رنگ عرضه می‌شود که البته امکان ترکیب رنگ‌های سبز ارتشی یا یخی با رنگ مشکی متالیک نیز وجود دارد. ضمن این‌که گزینه مشکی میدنایت کامل نیز قابل انتخاب است.

مدل وودلند ادیشن دارای ویژگی‌های متعددی چون نشان‌های مشکی بدنه، خروجی‌های اگزوز کرومی تیره، لاستیک‌های فالکن وایلدپیک AT و رینگ‌های 18 اینچی برنزی است. این نسخه برای طبیعت‌گردی بسیار مناسب بوده و همچنین امکان نصب تجهیزاتی برای حمل وسایل مختلف نیز فراهم شده است.

راو 4 مدل 2024 از موتور 2.5 لیتری 4 سیلندر با قدرت 203 اسب بخار بهره می‌برد. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس 8 سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود. این خودرو به‌ازای هر 100 کیلومتر به‌شکل ترکیبی حدود 7.8 لیتر سوخت مصرف می‌کند.

نسخه هیبربدی این خودرو نیز از همان موتور 2.5 لیتری به‌همراه یک موتور برقی بهره می‌برد که در مجموع قدرتی برابر با 219 اسب بخار را به‌همراه دارند. این نسخه نیز به‌ازای هر 100 کیلومتر حدود 6.3 لیتر سوخت مصرف خواهد کرد.

پ

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد