هفته‌ صعودی برای این ارزهای دیجیتال

هفته‌ صعودی برای این ارزهای دیجیتال

به نظر می‌رسد که بیت کوین آماده شروع یک رالی بهبود است و این می‌تواند باعث افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به خرید آلت...

پنج ارز دیجیتال برتر را که ممکن است طی چند روز آینده شاهد عملکرد بهتری در مقایسه با سایر رمزارزها باشند، با هم بررسی می‌کنیم.

1. بیت کوین

قیمت بیت کوین در 14 سپتامبر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (26،303 دلار) بالاتر رفت که نشان می‌دهد فشار فروش در حال کاهش است. از آن زمان، گاوها چندین تلاش خرس‌ها برای کاهش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه را خنثی کرده‌اند.

خریداران سعی خواهند کرد از مزیت خود استفاده کنند و جفت ارز BTC/USDT را به میانگین متحرک ساده 50 روزه (27،295 دلار) سوق دهند. این سطح ممکن است به عنوان یک مانع کوچک عمل کند، اما در صورت غلبه بر آن، این جفت ارز به احتمال زیاد به 28،143 دلار خواهد رسید. انتظار می رود خرس‌ها با قدرت از این سطح دفاع کنند.

اگر خرس‌ها بخواهند دست بالا را حفظ کنند، باید قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش دهند. این کار ممکن است گاوها را به دام بیاندازد و مسیر را برای آزمایش مجدد بالقوه حمایت 24،800 دلاری هموار کند.

2. میکر

در 15 سپتامبر، خریداران قیمت میکر را به بالای میانگین متحرک ساده 50 روزه (1،162 دلار) رساندند که نشان می‌دهد گاوها در تلاشند که کنترل اوضاع را به دست بگیرند.

اکنون، جفت ارز MKR/USDT در راه رسیدن به 1،370 دلار قرار دارد. در این سطح احتمالا شاهد نبرد سختی بین گاوها و خرس‌ها خواهیم بود. اگر گاوها از این سطح عقب‌نشینی نکنند، احتمال صعود به بالای آن افزایش می‌یابد. اگر این اتفاق بیفتد، این جفت ارز می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد و به سمت 1،759 دلار حرکت کند.

سطح بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد، میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1،162 دلار) است. اگر این سطح شکسته شود، نشان می‌دهد که این جفت ارز ممکن است برای مدتی در محدوده بزرگ بین 980 تا 1،370 دلار نوسان داشته باشد.

3. آوه

آوه در 16 سپتامبر به بالاتر از میانگین‌های متحرک صعود کرد، که نشان می‌دهد گاوها برگشته‌اند. با این حال، فتیله بلند روی کندل روزانه، فروش در سطوح بالاتر را نشان می‌دهد.

یک مزیت کوچک به نفع گاوها این است که آنها به خرس‌ها اجازه بازگشت ندادند و سعی می‌کنند قیمت را بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه (59 دلار) حفظ کنند. اگر آنها موفق شوند، جفت ارز AAVE/USDT احتمالا به سمت 70 دلار و بعدا، به 76 دلار حرکت خواهد کرد.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (56 دلار) حمایت مهمی است که باید در کوتاه‌مدت به آن توجه داشت. اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، نشان می‌دهد که خرس‌ها در سطوح بالاتر فعال هستند. چنین شرایطی می‌تواند جفت ارز را به سطح حمایتی 48 دلاری برساند.

4. تورچین

تورچین در چند روز گذشته بازیابی هوشمندانه‌ای را انجام داده که نشان می‌دهد خریداران در تلاش برای بازگشت هستند.

با این حرکت صعودی، قیمت به مقاومت 2 دلار نزدیک می‌شود که احتمالا به عنوان یک مانع بزرگ عمل خواهد کرد. اگر قیمت از 2 دلار به شدت کاهش یابد، نشان می‌دهد که گاوها در حال خروج هستند. این وضعیت می‌تواند قیمت را تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1٫62 دلار) کاهش دهد.

در مقابل، اگر جفت ارز RUNE/USDT از سطح فعلی عقب‌نشینی نکند، نشان می‌دهد که گاوها همچنان موضع خود را حفظ می‌کنند؛ چون انتظار دارند که رالی ادامه داشته باشد. اگر مقاومت 2 دلاری از سر راه برداشته شود، این جفت ارز می‌تواند روند صعودی جدیدی را تا 2٫30 دلار و متعاقبا به 2٫80 دلار آغاز کند.

5. رندر

قیمت رندر در 15 سپتامبر بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه (1٫58 دلار) بسته شد، که نشان می‌دهد فشار فروش ممکن است در حال کاهش باشد.

میانگین‌های متحرک در آستانه یک تقاطع صعودی قرار دارند و شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده مثبت است که نشان‌دهنده برتری نسبی گاوها است. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1٫50 دلار) افزایش یابد، نشان‌دهنده تغییر احساسات از «فروش در رالی» به «خرید در کاهش قیمت» خواهد بود. چنین شرایطی می‌تواند یک بهبود قوی‌تر را به سمت 1٫83 دلار و سپس، به 2٫20 دلار آغاز کند.

در مقابل، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین‌های متحرک بشکند، این دیدگاه مثبت می‌تواند در کوتاه‌مدت باطل شود. در این صورت، جفت ارز RNDR/USDT ممکن است به 1٫38 دلار و بعدا، به 1٫29 دلار سقوط کند.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد