درآمدزایی فولادخوزستان از ته چاه فروش!

درآمدزایی فولادخوزستان از ته چاه فروش!

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد خوزستاندر گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال 1400، مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه خود را مبلغی بالغ‌بر 23،602 میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان شهریورماه نیز مجموع درآمد‌های حاصل‌شده را 201،883 میلیارد ریال ارايه کرده است.

میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت فولادی برابر با 50 هزار میلیارد ریال گزارش‌شده و لازم به ذکر است که "فخوز" در شهریورماه درآمد‌های خود را از بازار‌های داخلی و صادراتی به دست آورده که فروش محصولات در بازار داخلی بیشترین مقدار درآمد را به نام خود با 16،219 میلیارد ریال ثبت کرده و مابقی درآمد شناسایی‌شده که در بازار صادراتی 7،383 میلیارد ریال بوده است.


بیشتر بخوانید: درآمد‌ها و آمار‌های عجیبی که فولاد خوزستان ثبت می‌کند


درآمد‌های ثبت‌شده "فخوز"

بر پایه این گزارش، درآمد‌های شناسایی‌شده فولاد خوزستان در شهریورماه سال جاری نسبت به ماه گذشته 20 درصد کاهش را تجربه کرده، در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد 30 درصدی را توانسته از خود بر جای بگذارد، بیشترین مقدار درآمدی که فولاد خوزستان از خود بر جای گذاشته مربوط به بازار داخلی بوده و درآمدزاترین محصول این شرکت فولادی در اختیار «اسلب داخلی» با 8،537 میلیارد ریال بوده که نرخ فروش این محصول برابر با 164،906،650 ریال بوده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 122 درصد افزایش نرخ را به همراه داشته است.

روند فروش محصولات فولاد خوزستان

بر اساس این گزارش، "فخوز" در شهریورماه سال جاری مجموع فروش محصولات طی دوره یک‌ماهه را برابر با 153,929 تن گزارش کرده که نسبت به ماه گذشته 29 درصد کاهش را شاهد بوده و روند نزولی را از خود بر جای گذاشته، همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز 36 درصد تنزل یافته، مجموع فروش 6 ماهه اخیر فولاد خوزستان برابر با 1،506،539 تن اعلام‌شده که در مقایسه با سال گذشته 28 درصد کاهش داشته است.

بیشترین مقدار فروش فولاد خوزستان در شهریورماه را در بازار داخلی با 109،918 تن مشاهده می‌کنیم که «اسلب داخلی» با مقدار فروش 51،773 تن پرفروش‌ترین محصول این شرکت فولادی بوده، همچنین «بلوم و بیلتداخلی» نیز با 49،736 تن رتبه بعدی پرفروش‌ترین محصول فولاد خوزستان را به خود اختصاص داده است.

احتمال حذف قرعه‌کشی خودرو آغاز فروش فوری 5 محصول سایپا از فردا کسب وکار حوزه سوغات و زیارت تقویت می شود ارز 4200 تومانی؛ به نام مصرف‌کنندگان و به کام رانت‌خواران هشدار نسبت به سقوط شدید قیمت بیت‌کوین! پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن با ضمانت زنجیره‌ای معامله‌گران بخوانند / سیگنال‌های اثرگذار بر معاملات بورس کدام است؟ قطع 2 روزه گاز مناطق 16 و 19 تهران از فردا دوشنبه چرا گزارش‌های 6 ماهه بورس را مثبت نمی‌کند؟ گرانی به جان این 4 خودرو افتاد زمان فعالیت مراکز معاینه فنی کشور + نرخ معاینه ريیسی: اقتصاد کشور را به مذاکره گره نمی‌زنیم دلیل افزایش قیمت رب گوجه فرنگی قیمت‌گذاری دستوری سهام شرکت‌های لبنی را غیرجذاب کرده است گزارش عجیب از بازار مسکن در تهران / اجاره 15 میلیون تومانی سويیت 20 متری پاسخ به ابهاماتی در مورد کارت سوخت پیش بینی قیمت دلار برای 3 آبان ریسک‌های فروش نفت به چین، هند و روسیه افزایش 20برابری قیمت بنزین در ونزويلا آغاز پرداخت خسارت نوسانات برق سال 1400 حذف ارز دولتی چه تاثیری در قیمت لپ‌تاپ دارد؟ جزییات جدید از وام قانون جهش تولید مسکن ایران با همکاری ترکیه خودرو می‌سازد؟ چرا سود بانک ملت کم شد؟ / بدهی وبملت چقدر است؟ افزایش قیمت کالا‌ها چقدر است؟ جایگاه ایران در میان کشور‌های ثروتمند آسیا جزيیات تخصیص سهام عدالت به 20 میلیون جامانده پاسخ به ابهاماتی در مورد کارت سوخت / فرآیند غیرحضوری صدور کارت سوخت چگونه است؟ مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد حباب مسکن در شهر‌های بزرگ جهان گرانی کرونایی به آمریکا هم رسید برای ساخت یک‌ میلیون مسکن زمین داریم / کاهش قیمت مسکن در پی اخذ مالیات از خانه‌های خالی کاهش ارزش دلار برای سومین روز متوالی مسکن و بورس پیشتاز در اولین ماه پاییز/ کدام بازارها افت کردند؟ جزيیات جدید از وام قانون جهش تولید مسکن درآمد قابل توجه ترکیه از خرید خانه خارجی‌ها نرخ ارز صرافی ملی امروز یکشنبه دوم آبان پیش بینی قیمت طلا در هفته اول آبان گرانی رب ربطی به گرانی گوجه ندارد ثبت نام یارانه پراید از فردا! / پرایدهای جدید در راه بازار پیشنهادی برای پایان سردرگمی سهامداران شرکت‌های پالایشی آخرین مهلت ثبت‌نام در حراج ایران خودرو / اختلاف قیمت خودروها با بازار چقدر است؟ اجاره 15 میلیون تومانی سويیت 20 متری! دلیل کاهش سود "خبهمن" شفاف شد خلق یارانه جدید از حساب 4200 آغاز فروش فوری محصولات سایپا فراوانی مرغ در راه است چرا مرغ گران شد؟ افزایش قیمت لوازم خانگی منتفی شد قیمت جدید گوشت اعلام شد