بیش از هفت هزار نفر از صفحه همایش بین‌المللی «تامین مالی» بازدید کردند

بیش از هفت هزار نفر از صفحه همایش بین‌المللی «تامین مالی» بازدید کردند

همایش بین‌المللی «تامین مالی» با حضور بیش از هفت هزار نفر از کشورهایی همچون ایران، عربستان، آلمان، ایالات متحده، عربستان، امارات، اوکراین، مالدیو و... هفته گذشته در صفحه این کنفرانس، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، امین آذریان، دبیر کمیته اجرایی همایش بین المللی«تامین مالی» اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا این همایش به صورت برخط (آنلاین) برگزار شد، با این وجود بیش از هفت هزار نفر در مجموع از صفحه کنفرانس بازدید کردند و 7362 نفر در مجموع و 913 نفر به صورت همزمان از ایران و کشورهای مختلف جهان در این کنفرانس حضور داشتند.
وی استقبال مردم و سرمایه گذاران را از این همایش بی سابقه دانست و عنوان کرد: همایش بین المللی«تامین مالی» با رویکردی علمی برای رویارویی با مسايل اقتصادی با سخنرانی مدیرانی از کشورهای ایران، آمریکا، انگلستان، هندوستان و اتریش، در سه محور مدل های مطلوب تامین مالی، مدیریت ریسک، نقش فینتک ها در گسترش و تامین بازارها برگزار شد و در طول برگزاری 9/4 ترابایت ترافیک مصرف شده بازدیدکنندگان از این همایش بود که 138 گیگابایت بیشترین ترافیک همزمان بازدیدکنندگان در زمان برگزاری همایش بود.
دبیر کمیته اجرایی همایش بین المللی «تامین مالی» در مورد چگونگی برپایی این همایش و جزيیات آن اظهار کرد: این همایش 27 بهمن ماه با حضور مدیران ارشد بازار سرمایه ایران و مدیران ارشد چندین نهاد مالی بین المللی در 3 لینک همزمان (ترجمه همزمان فارسی و انگلیسی و لینک اصلی) به صورت زنده با کیفیت FullHD برای مخاطبان ارايه شد.
وی در ادامه به تشریح بخش های مختلف این همایش پرداخت و افزود: این همایش طبق برنامه ارايه شده ساعت 14 و با سخنرانی حسین عبده تبریزی عضو سابق شورای عالی بورس افتتاح شد. همچنین دکتر محمدعلی دهقان دهنوی، ريیس محترم سازمان بورس و اوراق بهادار، جوزف لوفکین، مدیرعامل و موسس شرکت سرمایه گذار جکسیم (انگلیس) و  بهادر بیژنی، مشاور ریاست سازمان در امور بین الملل و جذب سرمایه‎گذاری خارجی به ترتیب سخنرانی کردند.
پنل اول
دبیر اجرایی همایش بین المللی تامین مالی، همچنین در معرفی پنل های تخصصی این همایش تصریح کرد: پنل نخست این همایش با عنوان «مدل های مطلوب تامین مالی» طبق کنداکتور ساعت 14:50 اجرا شد. در این پنل سعید اسلامی بیدگلی، عضو شورای عالی بورس و دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران به عنوان ريیس پنل سخنرانی داشت و در ادامه به ترتیب، آندرس شوایتزر، مدیرعامل شرکت ارجان کاپیتال(انگلیس)، مهدی مومن زاده، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سامان مجد و میگويل اینچاراندونم، معاون تامین مالی بانک توسعه اتریش سخنرانی کردند.
پنل دوم
وی ادامه داد: پنل دوم این همایش با عنوان «مدیریت ریسک» طبق برنامه اعلام شده ساعت 16 برگزار شد و در این پنل امیر سیدی مدیرعامل کارگزاری امین سهم به عنوان ريیس سخنرانی کرد. در ادامه بهرنگ اسدی، مدیرعامل تامین سرمایه مسکن، آلبرت دایلان براسویل، مدیر تحقیقات شرکت سرمایه گذاری کاپیتال آمریکا و مایکل نظری، مدیر ریسک کارگزاری سالمون آمریکا به ترتیب سخنرانی کردند.
پنل سوم
امین آذریان در تشریح بخش سوم این همایش تشریح کرد: پنل سوم این همایش با عنوان «نقش فینتک ها در گسترش و تامین بازارها» ساعت 17:10 دقیقه آغاز شد. محمود خواجه نصیر، مدیرعامل تامین سرمایه تمدن ریاست این پنل را بر عهده داشت و پس از سخنرانی ایشان به ترتیب پايول چاپمن، مدیرعامل شرکت هورن بای انگلیس، سید امید موسوی، مدیرعامل شرکت تحلیلگر امید و آرپام ماجومدر، معاون توسعه شرکت فناوری بورس ملی هندوستان سخنرانی داشتند.

این کارشناس ارشد بازار سرمایه در پایان با تاکید بر برپایی همایش های بین المللی تامین مالی به منظور آموزش فعالان و مدیران بازارهای سرمایه، برای جذب سرمایه بین المللی گفت: به منظور استفاده جامعه بازار سرمایه ایران، فیلم کامل این همایش با زیرنویس فارسی و انگلیسی برای همه نهادهای مالی ارسال خواهد شد.

local_offerبرچسب‌ها:
ده خبر مهم و تاثیرگذار بر بورس فردا + فیلم

ده خبر مهم و تاثیرگذار بر بورس فردا + فیلم

اخبار و تصمیماتی که اتخاذ می شوند اهمیت فراوانی بر سبز یا قرمزپوش شدن بورس و نمادها دارند. ده خبر مهم و تاثیرگذار بر بورس فردا را ببینید!

NabzeBourse.ir/
متولدین سال 1400 سهامدار بورس می‌شوند

متولدین سال 1400 سهامدار بورس می‌شوند

نمایندگان مجلس دولت را مکلف به تخصیص یک درصد از یک دوازدهم هزینه‌های شرکت‌های دولتی به متولدین سال 1400 جهت خریداری واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری در بورس کردند.

Bartarinha.ir/
معرفی پر بازده ترین بازار برای سرمایه گذاری

معرفی پر بازده ترین بازار برای سرمایه گذاری

گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به تو دهنی میرداماد به مداخله کنندگان و ...

BourseNews.ir/
ورود سهامداران جدید به بورس / متولدین 1400 به بورس می‌آیند

ورود سهامداران جدید به بورس / متولدین 1400 به بورس می‌آیند

عصر امروز مجلس دو طرح برای تشویق به فرزندآوری تصویب کرد؛ اول طرحی که بر اساس آن وام 70 میلیونی خرید مسکن به خانوارهای دارای فرزند سوم به بعد داده می‌شود و دوم، سرمایه‌گذاری یک میلیون تومانی در بورس بر...

TejaratNews.com/

عقب‌گرد شاخص کل بورس تهران

پیش‌بینی بورس فردا 10 اسفند 99/ نزول شاخص ادامه دارد؟

پیش‌بینی بورس فردا 10 اسفند 99/ نزول شاخص ادامه دارد؟

با توجه به نیاز بازار به پول و از طرفی خروج پول سهامداران در روزهای پایانی سال، شاخص روز به روز در حال کاهش است و این روند تا زمانی که نقدینگی وارد بازار نشود، ادامه دارد.

TejaratNews.com/

بورس بی‌تاثیر از اخبار و نرخ‌های جهانی / شرایط تغییر در بازار چیست؟

حاشیه‌های امروز بورس 9 اسفند 99 / ارزش معاملات خرد کمتر از 3 هزار میلیارد تومان شد

حاشیه‌های امروز بورس 9 اسفند 99 / ارزش معاملات خرد کمتر از 3 هزار میلیارد تومان شد

در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس ضمن افتی یک درصدی، کانال یک میلیون و 200 هزار واحدی را نیز از دست داد.

TejaratNews.com/
بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بازار سهام/ رشد خرید حقوقی‌ها؛ حمایت یا فرصت خروج؟

بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بازار سهام/ رشد خرید حقوقی‌ها؛ حمایت یا فرصت خروج؟

افراد حقیقی در بورس امروز 835میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فرآورده‌های نفتی و همچنین سهام شپنا ب...

EghtesadOnline.com/
آسیب به اقتصاد با سلب اعتماد مردم و هدایت نقدینگی از بورس به رمزارزها

آسیب به اقتصاد با سلب اعتماد مردم و هدایت نقدینگی از بورس به رمزارزها

عضو شورای عالی بورس با انتقاد از عملکرد نادرست عده‌ای در هدایت نقدینگی عظیم به رمزارزها و سلب اعتماد مردم از بورس و ریزش 19 درصدی بیت کوین، اظهار امیدواری کرد که...

EghtesadOnline.com/
رشد 9 درصدی حجم معاملات در بورس کالا/ کدام کالاها محبوب خریداران بودند؟

رشد 9 درصدی حجم معاملات در بورس کالا/ کدام کالاها محبوب خریداران بودند؟

در هفته منتهی به 8 اسفند ماه، 789 هزار و 176 تن انواع کالا به ارزش بیش از 105 هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که حجم معاملات نسبت به هفته ما قبل رشد 9 درصدی را تجربه کرد؛ ...

Sena.ir/
کمبودی در عرضه مرغ شب عید نداریم هشدار دامپزشکی خوزستان؛ مرغ زنده نخرید نوسانات بازار خودرو شدت گرفت شلیک افراد ناشناس به ماموران انتظامی دره شهر آغاز پیش‌فروش جدید محصولات ایران‌خودرو از فردا آغاز طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو از فردا حراج سهام عدالت در شب عید / معاوضه سهام عدالت با خودرو! بررسی آماری بازدهی بازارهای موازی ده خبر مهم و تاثیرگذار بر بورس فردا + فیلم پیش‌بینی قیمت نفت در 2021 جهانگیری: توانستیم تحریم‌ها را کم‌اثر کنیم 1750کارت بازرگانی رفع تعلیق شد احتمال سقوط قیمت طلا تا 1200 دلار دارندگان سهام عدالت بدون ضامن وام دریافت می‌کنند گلابی کیلویی 125هزار تومان شد! کاهش 70 درصدی معاملات مسکن تهران در بهمن / اجاره‌بها 30 درصد گران شد ورود سهامداران جدید به بورس / متولدین 1400 به بورس می‌آیند جدال لفظی نوبخت و نماینده تهران در مجلس میوه از اولویت سبد خرید مردم حذف شد روند کفپارس در هاله ای از ابهام، صعود یا سقوط؟ عملکرد خوب وپاسار در دی ماه متولدین سال 1400 سهامدار بورس می‌شوند پیش‌بینی قیمت طلا فردا 10 اسفند / ریزش قیمت جهانی طلا ادامه دارد؟ تعرفه اینترنت پیام رسان‌های داخلی مشخص شد 70میلیون تسهیلات مسکن برای تولد فرزند سوم شعب کارگزاری آگاه با اتکاء به سرمایه ‌انسانی کارآمد، متخصص خلق ارزش می کند نرخ دلار نیمایی امروز 9 اسفند ماه دارندگان سهام عدالت بدون ضامن وام دریافت می‌کنند معرفی پر بازده ترین بازار برای سرمایه گذاری پیش‌بینی بورس فردا 10 اسفند 99/ نزول شاخص ادامه دارد؟ ایرانی‌ها 7برابر فرانسوی‌ها دورریز غذا دارند پیشنهاد رضایی برای ایجاد ایالت‌های اقتصادی ارزش بازار به 4 میلیون و 771 هزار میلیارد ریال رسید تغییر مالکیت 888 میلیون اوراق بهادار مالی درآمد ماهیانه "دعبید" افزایش یافت بدهی کره به چه شکل به ایران پرداخت می شود؟ پیش‌بینی نرخ ارز در روز‌های آینده کدال‌نگر 9اسفند1399/وپارسی‌ها بی‌نصیب از فروش اپال دارندگان سهام عدالت بدون ضامن وام دریافت می‌کنند راهکارهای نقل و انتقال منابع ایران در عراق دارندگان سهام عدالت بدون ضامن وام دریافت می‌کنند مظنه خودروی صفر را از اینجا جویا شوید! تامین مالی از بازارسرمایه راهی برای کنترل تورم/ رد فرضیه رشد تورم با صعود بازارسرمایه سرانه مصرف سیمان، یکی از شاخص های توسعه یافتگی دستمزد کارگران پایان اسفند نهایی می‌شود شرکت در انتخابات استانی سهام عدالت مشروط به ثبت‌نام در سجام است ارزش سهام عدالت من (9 اسفندماه) آیا واقعا دولت دلار را گران کرد؟ جدیدترین قیمت دلار و یورو / سومین نرخ ارز صرافی ملی 99/11/9 تدوین مرامنامه استاندارد خدمات در ایران

در حال بارگیری...