چهلمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

چهلمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

تحقیقات نشان می‌دهد هر نهادی دارای سه مولفه نیروی انسانی کارآمد، چشم انداز و قدرت پیش بینی آینده بر اساس داده‌های صحیح باشد، در دشوارترین شرایط نیز راه خود را به سمت پیشرفت و تعالی می‌گشاید.

به گزارش بورس نیوز، تحقیقات نشان می‌دهد هر نهادی دارای سه مولفه نیروی انسانی کارآمد، چشم انداز و قدرت پیش بینی آینده بر اساس داده‌های صحیح باشد، در دشوارترین شرایط نیز راه خود را به سمت پیشرفت و تعالی می‌گشاید. بانک ایران زمین با تکیه بر این سه عنصر، در شرایط حساس و پیچیده برآمده از همه گیری کرونا توانست در حوزه‌های گوناگون عملکردی شایسته و قابل دفاع از خود نشان دهد که شرح آن در ادامه می‌آید.

بانک ایران زمین از سال 1395 به این سو، با طرح برنامه‌ای مدون و قابل اجرا، مسيولیت‌های اجتماعی خود را به ترتیب زیر اولویت بندی کرد:

فعالیت‌های زیست‌های محیطی
مشارکت‌های عمومی
حمایت از تولید داخلی
فعالیت‌های رسانه‌ای مشتری محور

این نهاد مالی در بخش فعالیت‌های زیست محیطی بسیار فعال ظاهر شد و با راه اندازی پویش‌های متعددی چــون کمپین «همین یک زمین»، کمپیــن «یک قطره کمتر»، پویش بلوط ایران زمین، پویش آلرژی به مصرف انــرژی، حمایت از پویش من هم یک جنگلبانــم و حمایت از جایزه یحیی (روز محیط بان)، نشان داد حمایت از محیط زیست کشورمان، دغدغه جدی مدیران بانک ایران زمین است.

در این شماره از نشریه می‌خوانیم:

سید محمدحسین استاد، سردبیرنشریه ارتباط ایران زمین؛ پیش از پرداختن به نکاتی چند، لازم می‌دانم تکمیل و تسریع روند واکسیناسیون شبکه بانکی و عمومی را به شما عزیزان تبریک بگویم؛ بانک ایران زمین از اینکه توانست در این شرایط دشوار گامی موثر در جهت حمایت از تاسیس مراکز واکسیناسیون در کشور بردارد، شاکر خداوند است.

خوشــبختانه اقدامات عاجل و نتیجه بخش دولت تازه نفس در مهار و مدیریت بیماری کرونا از طریق واکسیناسیون این نوید را می‌دهد که کشور طی ماه‌های آینده بتواند این ویروس را تحت کنترل درآورد و به تبع آن نهاد‌های مالی، خدماتی و شبکه تولید داخلی نیز پس از یک سال و هشت ماه رکود و کم کاری، بتوانند دوباره فعالیت معمول و طبیعی خود را از سر بگیرند.

خبر خوب اینکه؛ بانک ایران زمین در سال 1400 به مدد اراده محکم مدیران ارشد خود و برنامه ریزی دقیق با تحقق بخشیدن به بخش اعظمی از اهداف تعیین شده، به پیشرفت خود شتاب بیشتری می‌دهد و امیدوار است با ارايه هرچه بهتر خدمات آنلاین و پس ازآن خدمات دیجیتالی شایسته، مشتریان ارجمند این نهالی مالی را از بلایای احتمالی نظیر اپیدمی کرونا در آینده حفظ کند. خبر خوب دیگر اینکه؛ واکسیناسیون آن دسته از کارمندان بانک ایران زمین که در نوبت‌های گذشته موفق به تزریق واکسن کرونا نشده بودند، در محل باغ موزه دفاع مقدس انجام شد و اکنون این نهاد مالی با خیال آسوده‌تر و عزم راسخ‌تر خدمات متنوع خود را به مشتریان و متقاضیان ارايه خواهد کرد.

نکته مهم دیگری که لازم است در این مجال کوتاه آن را یادآور شــوم، عزم جزم بانک ایران زمین در عمل به مســوولیت‌های اجتماعی خویش بر اســاس اولویت بندی‌های مصوب این نهاد مالی اســت. در مصاحبه‌ای تفصیلی نیز به این مهم اشاره کرده ام که بحث حمایت از محیط زیست و تمامی شاخه‌های آن از الزامات بانک ایران زمین است و آموزش مداوم، هدفمند و همگانی به ویژه از سنین پایین می‌تواند در کاهش آلام زیست محیطی موثر باشد.

رویداد‌های مثبت و مبارکی در ماه شهریور در بانک ایران زمین رخ داده؛ رویداد‌هایی که منافع مشتریان و ذینفعان این بانک را به خوبی تحت پوشش قرار می‌دهد و روند پیشرفت بانک را نیز تسریع می‌بخشد.
* بانک ایران زمین نمونه موفق بانکداری دیجیتال در آینده نزدیک
* تکمیل واکسیناسیون همکاران جامانده بانک در مرکز باغ موزه دفاع مقدس
* رونمایی از سامانه داشبورد مدیریت ریسک بانک ایران زمین
* شعبه خوراسگان اصفهان به باشگاه 2000 میلیاردی‌ها پیوست
* استاد: بانک ایران زمین حامی بی، چون و چرای محیط زیست کشور است
* رادیو آوای ایران زمین: بخش معرفی کتاب به کافه بانک اضافه شد
گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، گفتگو و مصاحبه با مدیران موفق، فناوری، بانک‌های جهانی، دانستنی، مناسبتی، ایران شناسی، فرایند، سلامت، ایران زمین در رسانه ها، آشنایی با نحوه کاشت و پرورش گیاهان و با هنرمندان از دیگر قسمت‌های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.

صفر شدن تعهدات معوق سایپا قابل تقدیر است خبری از گرانی قیمت بنزین نیست سهام شناور آزاد شرکتهای بورسی و فرابورسی برای دوره یکساله منتهی به 6 ماهه نخست سال منتشر شد شاخص بورس هفته گذشته چقدر بازدهی داشت؟ تورم منطقه یورو به بالاترین سطح در 13 سال گذشته رسید خبری از گرانی بنزین نیست آغاز پیش فروش عادی ایران خودرو از امروز نرخ سود وام مسکن به 21٫5 درصد رسید قطار افزایش سرمایه در مجمع به " پکویر " رسید نرخ ارز صرافی ملی امروز پنجشنبه 29 مهر اوراق فروشی، فشار فروش بورس را بالا می‌برد در مجمع شستا چه گذشت؟ / شستا چقدر سود تقسیم کرد؟ اصلاح قیمت مرغ در راستای افزایش نرخ مولفه‌های تولید " ولراز " از رهن یک دستگاه آپارتمان گفت خرید بیت کوین در کمترین زمان با ایرانیکارت " وتوسم " سهام " وبانک " را واگذار کرد سود کارگزاری‌های چقدر است؟ " تپکو " بالاخره قرارداد فروش افشا کرد درس عبرت از دخالت چینی در بازار مسکن پتروشیمی‌ها، نوار بهداشتی را گران کردند! بخش خصوصی مشکل برق را حل می‌کند؟ / برق گران می‌شود؟ " کلوند" کاشی‌های کف را 20 درصد گران کرد عرضه‌های دلار جنب کوچه "ارباب جمشید" 200 کیسه پول زیر آوار شعبه بانک مرکزی عراق قیمت رهن کامل آپارتمان در مناطق 7 و 12 تهران تولیدکنندگان تایر 48 ساعته مستندات ارايه کنند قیمت مرغ برای مصرف کننده: کیلویی 31هزار تومان راغفر: با حذف ارز 4200 تومانی آبان 98 تکرار می‌شود جزيیات دقیق ثبت‌نام در جهش مسکن + لینک‌های دسترسی پرکشیدن کالاهای اساسی از سفره‌ی مستمری‌بگیران قیمت تایر افزایش می‌یابد؟ معاملات الگوریتمی، چاقوی دولبه برای بورس شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد بنزین گران نمی‌شود/ 3000 تومان قیمت واقعی بنزین است؟ قیمت خودروهای کارکرده نیم میلیاردی در بازار / پژو 2008 کارکده 790 میلیون تومان عربستان در این بازار مهم نفتی جایگزین ایران شد تخفیف بیمه شخص ثالث خودرو منتقل می‌شود؟ قیمت سکه تمام طرح قدیم به 11300000 تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/28 پرواز ارز‌های دیجیتال با پرچمداری بیت‌کوین فملی 156 درصد سود بیشتری ساخت کارشناسان می‌گویند نفت به 200 دلار هم می‌رسد شرایط نامطمين بازار سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 29 مهر بورس‌بازها منتظر اقدامات تیم مدیریتی جدید هستند 10 هزار ثبت نام موفق در سامانه تقاضای مسکن کلاهی برای بورس 3 پیش‌بینی کارشناسان از آینده بورس / کدام گروه‌ها رشد بیشتری دارند؟ «وملل» تبدیل به بانک می‌شود بیت کوین به مرز 64 هزار و 500 دلار رسید صادرات گوجه فرنگی آغاز شد / گوجه فرنگی ارزان می‌شود هفته گیج کننده بورس/ حقیقی‌ها فروشنده بودند